Kde uspořádat svatbu v říjnu 2020? Zlínský kraj

Ahoj, se snoubencem hledáme vhodné místo na svatbu v okolí Otrokovic (případně prostě Zlínský kraj). Hledáme nějakou krásnou stodolu/statek/mlýn/restauraci, podmínka je do 1 hodiny cesty od Otrokovic (může přesáhnout pár minut). Problém je, že nechceme jen tak něco :D , chceme krásný, větší prostor, něco v rustikálním/venkovském stylu alá stodola Suška, jenže nic podobného v okolí nemůžu najít. Hledám už hodiny (v podstatě dny). Svatba pro cca 40 lidí, klidně dražší, fakt si chceme připlatit za nádherné místo. Když se nic nenajde, tak aspoň nějaký hezký hotel. Dívala jsem se třeba na hotel Octárna v Kroměříži. Jde mi o nějaký nadstandard :) Moc děkuji za nápady.
Odpovědět
Profilova fotka
Z těch lepších míst je tady třeba Zikmundov :) https://www.amazingplaces.cz/cs/kouze...
Odpovědět
Profilova fotka
@danca94 dobrý den, mrkněte na https://svatebnikompas.cz/mista. Krásná stylovka je třeba Balnearia v UH
Odpovědět
@danca94 blízko máte Dvůr Honětice a Hospodu bez Lípy v Nětčicích, ale takový luxus jako Suška to nebude, to už spíš fakt ten Zikmundov.
Odpovědět
Profilova fotka
Honetice jsou nadherne, ale svatbu bych tam v rijnu nechtela. To same v Hospode bez Lipy. To jsou mista na letni svatbu. Dejme tomu v zari, ale ne v rijnu. Honetice jsme zvazovali na svatbu v cervenci. Nakonec nas odradilo ubytko a tu hospodu na duben zvazovala kamoska. Ale kvuli pocasi to odpiskali. Co pivovar Vranik? Ale pochybuju, ze budou mit volno na pristi rok. Mam pocit, ze jina kamoska to zvazovali a uz nemeli volno. Zikmundov je krasny, ale co jsem slysela, jednani nic moc (zkusenost kamaradky).
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii Vranik bol na cely pristi rok plny uz v zari, take jsme zkouseli :/ Jedine, ze by jim nekdo v mezicase odrekl - stava se to.
Odpovědět
Profilova fotka
@nigiri ja si to myslela. Ikdyz ja osobne to moc nechapu. Byla jsem tam na svatbe v dubnu. A ne ze by to bylo spatne nebo spatne varili, ale zas tak uplne uzasne, aby to bylo rok a pul dopredu plne, mi to neprislo.
Odpovědět
Díky za příspěvky - právě jsme vybrali Ekofarmu Sádky. Chci se zeptat - má s ní někdo zkušenosti?
Odpovědět
My máme v řjnu obřad na zámku ve Vizovicích a hostinu Valašský šenk Vizovice :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?