hotel Fridrich

20. čvn 202000

Budouci nevesty, ktere zvazujete misto pro vasi svatbu, bohuzel v hotelu Fridrich vTerlicku (Havirov) jedine za co platite je prostredi. Na nejake jine nestandardni sluzby zapomente. Rozestaveni stolu, jinak nez do pismene U v cele s 8 zidlemi, byl prilis komplikovany pozadavek, kdy jako nevesta jsem do 21.30 vse chystala den pred svatbou sama, vyberte si misto, kde vam s vyzdobou pomohou... a ne jeste se chlubi na fb s necim, co vubec nedelali. Pokud ocekavate, ze by vam pokoj pro novomanzele nejak pripravili, nato taky zapomente, stejne tak jako na beznou vec, ze vetsinou na hotelovych pokojich je i standard lahev vody. Snidani si samozrejme taky platite.

Misto prani na fb, poprat osobne...? A lednicku zacit rozmrazovat az potom, co v ni nic nebude? Soukromou vyzdobu sundat tak, aby se dala svetylka rozmotat? A priste,ma chyba, i kdyz jsem se ptala, obsluhu navic, at nezbydou pochutiny v lednicce a vse se postupne doplni na stul.

  Přidej příspěvek

   Nenašli jste co jste hledali?

   Hledat pouze v názvech témat
   Doporučení dodavatelé
   Jedinečný statek mezi lesem a rybníkem jen pro Váš velký den, nabízí komfort absolutní samoty na celý víkend.. Těšíme se na Vás 😉
   Zámek Niměřice
   Mladá Boleslav
   Kousek Toskánska jen 30 minut od Prahy.
   Benešův mlýn je areál bývalého mlýna, který se nachází v údolí řeky Lužnice.
   Areál pronajímáme na celý víkend, svatbu můžete mít zcela ve své režii.