Hledáme stodolu (statek) pro svatbu na léto 2020

Profilova fotka
Zdravím všechny, s partnerem jsme se před měsícem zasnoubili a hledáme místo pro svatbu na léto 2020, ale už začínám být zoufalá. Myslela jsem si, že se říká "do roka a do dne" a ne do "dvou a více let", vůbec jsme nečekali, že sehnat místo pro venkovní obřad i hostinu bude takový problém. Nechce hrady, zámky, barokní ani renesanční sály, ale hezké rustikální místo u přírody - tedy statek nebo stodolu, která se dá pronajmout nejlépe na víkend, abychom měli čas si vše v klidu připravit. Chceme si pouze pronajmout prostor a vše další si zařídit sami, je to tak nereálné? Všude mají už buď obsazeno (a někdy i na léto 2021), nebo nám chtějí krom často opravdu děsivých částek (až 120.000) za pronájem narvat další své/spřátelené služby, o které nemáme zájem... (Budeme mít vlastního netradičního kuchaře pro "slavnostní" večeři - nikoliv oběd - po pozdějším církevním obřadu, tudíž i skromnější raut, který si připravíme převážně sami s dopomocí přátel a rodiny). A nebo jsou krásná místa, ale až na Moravě. Každopádně to vypadá, že se budeme muset začít dívat i tam a řešit tím pádem ubytování pro všechny svatebčany (70 lidí), kteří jsou převážně z J. Čech a Prahy. Nemáte někdo nějaký typ na takové místo, kde by mohli mít ještě volno na léto 2020? (Obepsali jsme tato a další místa, která teď nedohledám: Vitice, Perlova voda, TK Knezeves, Dolany, Hoffmeiser, Libčany, Nalžovice, Jedraž, Kuřimany, Hruška, Suška, Ondříkovice, Krásná Samota, Tak trochu jiná stodola, Lichtenstejnská, Modrý Mlýn, Trojanův, Starý Týn, Strnadovský, Kloubek) Barbora K.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Napadá mě Samota u Houpacího koně (Tábor), tam jsem asi před 2 lety byl na svatbě kde si catering dělal ženich s rodinou. https://houpacikun.com/ Nebo se mi teď líbil zámek Strážovice (kousek od přehrady Orlík), vím že píšete že hledáte něco jiného, ale bylo to vážně fajn místo. Je to větší areál kde je hodně trávy, stromů, pozůstatků JZD, malý zámeček (napůl v rekonstrukci), opravené budovy JZD v jedné je velký sál, v druhé ubytování... a taky tam byl bez problémů vlastní catering. http://www.zamek-strazovice.cz/ web je hroznej, to chce vidět to místo na živo Poslední co mě napadá je Statek Kočvary (Berounsko), kde je to spíš o skvělém venkovním prostoru kam je potřeba zařídit velký párty stan pro případ horšího počasí, ale pak je to super. https://www.kocvary.cz/ Jinak je to vážně těžké najít pěkné místo kde vám nechtějí prodat i jídlo/pití, držím palce.
Odpovědět
Byla jsem před pár týdny v podobné situaci takže ti vypíšu kam jsem psala/volala a vím, že mají ještě volno :). Holynská stodola: mají ještě volné září, Dvůr tuchotice - také září, Paběnický mlýn - mají volno i květen, myslím, že i září, možná i srpen (na to jsem se neptala,ale tuším, že něco říkal), Stodola brušovice (chata na kolářce) - květen, jeden termín i v červenci a srpnu. Jsou to povětšinou informace staré cca dva týdny tak snad to ještě bude aktuální a k něčemu ti to bude.
Odpovědět
Doplním jen k předchozímu doporučení, že Samota u houpacího koně už je plná a pán přijímá rezervace na další rok až od ledna.
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuste tento statek v Bušovicích u Plzně, fotil jsem tam v loni svatbu. https://www.airbnb.cz/rooms/26376681?... kontakt: 606602768 Tomas Krten
Odpovědět
@momoiro Psala jsem zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji všem, nakonec budeme mit svatbu na miste Váchův mlýn, mohu jen doporučit! :) Krásné místo a milí majitelé
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@momoiro Dobrý den,i nám se Váchův mlýn podle fotek líbí.Mohu se zeptat jestli jste již byli na prohlídce osobně?A jaká je cena za celý pronájem?(klidně do soukromé zprávy)Předem moc děkuji za odpověď.S pozdravem Alena
Odpovědět
@momoiro, Zdravím, mohu kdyžtak taky poprosit o info do zpráv? Moc by mě to zajímalo, taky hledáme místo a jsme už zoufalí, protože mají všude plno, nebo jsou ceny hodně přestřelené... Díky moc :-)
Odpovědět
@momoiro dobrý den, mohu také poprosit podrobnější info do zpráv? :) hlavně cena pronájmu a zda se jedná o svatbu na klíč
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry vecer, jsme Farma Heroutice na Benešovsku 45 km od Prahy.. zkuste poslat poptavku pres nas portal a ja Vam rad poslu ve dvou dokumentech nabidku Farmy a vse kolem svateb. Akorat s vlastnim cateringem u nas nepochodite ;-)
Odpovědět
@momoiro mohla by som taky poprosiť nejaké info o vachovom mlyne? Diky
Odpovědět
Článek se načítá
hojsin.cz
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Doporučuji Holyňskou stodolu. :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, neustale aktuale aktualizuji mapi svatebních míst. třeba tu najdete inspiraci - www.svatebnimista.cz
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@lualu1 Ahoj, mohla bych poprosit o víc infa ohledně Holyňské stodoly? Byl nějaký problém s ukončením oslav v 1 ráno (mají to na jejich stránkách). Děkuju
Odpovědět
@momoiro Ahoj, Mohla bych poprosit o víc infa o Váchově mlýnu? Byla tam možnost oslav i vevnitř? Děkuji
Odpovědět
@musija ahoj, prosím, jak to přesně myšleno, jestli nebyl problém s ukončením oslav v 1 ráno? V 1h ráno se končí, žádný problém nebyl. Majitelé jsou velmi příjemní a vstřícní.
Odpovědět
A co toto? Hoffmanuv dvur ma stodolu.. Leto plne, ale usetrit na 18.9.? http://www.beremese.cz/forum/misto-sv...
Odpovědět
@lualu1 dekuju za rychlou reakci :). Cetla jsem na jejich stránkách v často kladených otázkách (pod položkou Kontakt) http://holynskastodola.cz/kontakt/ že akce musí být ukončena v 1 ráno a v provozním řádu mají zmínku o hlasitosti hudby (článek 3, bod 10), tak mě právě zajímalo, jestli s tím byl problém a majitelé na tom trvali nebo je to něco co tam mají spíš pro případ.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý den, mohla byste mi prosím napsat, která místa na Moravě se Vám líbila? Já pořád vybírám. Když už se mi něco zalíbí, tak je místo buď drahé nebo s pro nás nepřijatelnými podmínkami. Předem díky.
Odpovědět
Profilova fotka
@rohackoe dobrý večer, mrkněte také do našeho vyhledávače Svatební kompas ;-)
Odpovědět
na jizni Morave treba Ekofarma Sadky Kunovice, Dvur Honetice to jsou proverene klasiky. Letos je novinka Dohnaluv mlyn, vypada to tam moc hezky - mlyn, stodola, rybnik, cele na samote uprostred poli
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, Baru, odkud jste? My bychom asi všechny Vaše požadavky splňovali. Dokonce je hned vedle kostel, kde je možné uspořádat církevní sňatek. Tak kdyžtak mrkněte na https://www.instagram.com/svatba_na_h..., do dvou měsíců budeme mít hotovo, v srpnu je volný termín 15.8. a září zatím asi celé :) Za Farní dvůr Bára
Odpovědět
Dobrý den, jsme nové svatební místo kousek od Prahy ( 55 minut směr Slapy). Boho styl. Vše můžete mít ve vlastní režii. :-). Sál má velkou kapacitu, sociální zařízení. Prohlídky budou v červnu 2020. Přejeme krásný den Vlavěnka
Odpovědět
@momoiro Mohu se zeptat, proč sešlo z Kuřiman? Chystám se tam zavolat a máme velmi podobné požadavky jako vy :)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?