Hledáme místo na hostinu 60lidí, okolí Uherského Hradiště. 19.9.2020

Profilova fotka
Prosím máte někdo radu, kde by se vešlo 60. lidí, měli by volno 19.9. a cenově se pohybovalo okolo 1500kč/osoba ? :( Prosím poraďte, místo které máme vybrané je daleko a nekoresponduje s datem, které máme zamluveno na radnici. :( Jsem z toho na nervy. :(
Odpovědět
Profilova fotka
tak proc nepresunete misto obradu? Ty vapenky jsou moc hezke, kamaradka to taky zvazovali😊
Odpovědět
Profilova fotka
Na Vapenkach se mi nelíbí termín. 29.8.2020 přijde mi to nejen brzy, nejen moc léto, ale taky jsem si na obřad pozvala přátele, kteří potom na oslavě už nebudou. Tak aspoň na obřad. A kdybychom udělali obřad třeba na Vápence, nemohli by tam být. A taky máme DJ na 19.9. Nemusí mít čas.
Odpovědět
Profilova fotka
@britula Aha, tak to chápu. No ono s těma termínama to už asi bude všelijaké. A jinak nejsem si uplně jista všude s tou cenou. Ale třeba to pomůže :) My máme svatbu v Boršicích ve Dvoře pod Starýma Horama :) V Boršicích je ještě Halda :) Z dalších míst mě pak napadá: - Velehrad hotel Mlýn a hotel Skanzen - Kunovice- Panský Dvůr - u hradu Buchlov- hotel Buchlov - Buchlovice- hotel Buchlovice - Osvětimany- penzion Malovaný - Trnava- penzion Vraník (ale ti budou mít určitě plno) - Mařatice- penzion Koníček, sklepy Mařatice - Radějov- penzion Rozeta - rekreační areál Kamínka - ranč Kostelany - Ostrožská Nová Ves- Slovácký Dvůr - Ježov- Vinné sklepy Skalák - Břestek- Pod Břesteckou skalou - lesní hotel Bunč - Luhačovice- hotel Vyhlídka - rekreační areál Pahrbek - Amfík Bukovina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrknete na mou mapu svatebnich mist, urcite tam najdete ideální místěčko pro vaší svatbu :) http://svatebnimista.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuji, ono by se hodilo i spaní. Některé z těch co jste psala, už vím že nemají termín (třeba Slovácký dvůr v UH. OSTR.) hotel Buchlovice a Mlýn je mimo naší ligu... Každopádně jste toho napsala hodně, prověřím to moc díky za tipy 😊
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@iviiiii můžu se zeptat jestli někerá povolují vlastní catering?
Odpovědět
co penzion Zikmundov?
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, už není aktuální. Díky :) :D
Odpovědět
Profilova fotka
@musija Buchlovsky dvur ( tam si pronajimate objekt jen), pak tusim ze ten rekreacni areal pahrbek. A kamaradka mela svatbu ve Spitaku, tak tam je sal a tam tusim jde vlastni. Ale to spis hledejte saly, kulturaky nebo neco od soukromniku. Co jsem psala nahore, jsou restaurace, penziony , hotely. Tam vam vlastni catering nepovoli. Taky proc by to delali, kdyz podnikaji v gastronomii.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?