Menu Forum

CZ&SK Místo svatby 1.7.2017

10. črc 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
narcisa_winer
2
Registrovala se 4. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků a 1 inzerát. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
narcisa_winer
2
Registrovala se 4. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 26 příspěvků a 1 inzerát. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj nevěsty,

potřebovali bychom poradit s výběrem místa na svatební hostinu, ideálně Moravskoslezský kraj, nebo sever Slovenska, může být i Polsko kolem Tater, Nowy Targ.. Hledáme příjemné místo (spíše v přírodě, než ve městě) s kapacitou přes 100 hostů ve venkovském stylu a s kvalitní kuchyní. Perfektní pro nás je např. Mlýn vodníka Slámy http://www.uslamy.cz/cs/sluzby/svatebni-obrady/a-810/, ale ten už je na 1.7.2017 bohužel zarezervován.

Víte o takovém místě, prosím? Budu vám neskonale vděčná za všechny tipy emoticon

Narci
9. črc v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
bbubble (24 r.)
21
Registrovala se 7. února 2012 na beremese.cz. Přidala 143 příspěvků. Má 12 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba bude 20. ledna 2017
    Těrlicko - Hradiště, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
bbubble (24 r.)
21
Registrovala se 7. února 2012 na beremese.cz. Přidala 143 příspěvků. Má 12 přátel. Region Ostrava.
 @narcisa_winer ahoj, my mame na Fojtstvi Oldrichovice pri Trinci. Kuchynu tam teda nemaju, my mame vlastny catering. Ale viem ze si dost holky pochvaluju Grunt 135 tiez tam niekde emoticon
9. črc v 16:48  •  Svatba bude v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jajasummer2016
Registrovala se 27. září 2015 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 18. června 2016
fotoportrét
fotoportrét
jajasummer2016
Registrovala se 27. září 2015 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahoj
doporučuju hotel Freud na Ostravici, sice to není až tak v přírodě, ale je tam luxusní kuchyn, zahradka kde jsme meli obrad a navic tam maji dva saly, ktere muzete oba vyuzivat.....my meli cca 90 hostu a nikdo se netesnal emoticon
9. črc v 18:08  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zlatickoooo
2
Registrovala se 9. července 2016 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Ostrava.
  • Svatba bude 1. července 2017
fotoportrét
fotoportrét
zlatickoooo
2
Registrovala se 9. července 2016 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Ostrava.
  • Svatba bude 1. července 2017
 Chtěla bych se zeptat taky uvažuji o svatbě v hotelu Freud. 1.7.2017 Budeme mít asi 45 lidí a nechceme je tam ubytovávat. Všude už mě štvou ty podmínky. Ráda bych tam měla jen hostinu a obřad a pokoj pro nás dva. Když jste tam svatbu měla, funguje to takhle? Pak jsem ještě uvažovala Čeladná u Holubů, ale docela se bojím té ceny. Jak to vychází v tom hotelu Freud?
9. črc ve 21:53  •  Svatba bude v červenci 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
narcisa_winer
2
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
narcisa_winer
2
  • Neví, kdy bude svatba
 @bbubble Díky za tip, vypadá to dobře, ale asi bychom se tam nevešli - s kolika hosty počítáte?
9. črc ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
narcisa_winer
2
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
narcisa_winer
2
  • Neví, kdy bude svatba
 @jajasummer2016 Hotel Freud vypadá zajímavě a bez problémů bychom se tam vešli, ale nenašla jsem na něj žádné recenze, co se týče svateb. Mohla bys nám napsat něco víc, prosím? emoticon
9. črc ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bbubble (24 r.)
21
fotoportrét
fotoportrét
bbubble (24 r.)
21
 @narcisa_winer my budeme mat asi cca 70, ale co sme sa tam pytali tak aj cez 100 neni problem - je to tam fakt velke...
10. črc v 00:59  •  Svatba bude v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jajasummer2016
fotoportrét
fotoportrét
jajasummer2016
 v hotelu Freud a byli jsme velice spokojeni, ceny pro nas byli prijatelne, ale po nas pry uz dalsim zdrazovali....nevim co je na tom az tak pravdy. Doporucuji se spojit s pani provozni V. Dvorskou je velice mila a vsechny otazky Vam zodpovi a provede Vas.Pokojicek pro nas dva jsme dostali jako novomanzele zdarma. Vlastni alkohol jsme meli vino a slivovici, ale museli jsme podepisovat nejakou zodpovednost kdyby to byl nejaky "panc"a platili jsme kolkovne.Vyzdobu jsme si delali celou sami, ale pokud budete chtit udelaji Vam ji i oni. Jsou opravdu vstricni a nam vyhoveli opravdu ve vsem.Pokud byste mela jeste nejake otazky co by Vas napadly klidne pisnete emoticon Jidlo a rauty meli uzasne vsichni hoste chvalili
10. črc v 19:32  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí