2018 - svatba vše na jednom místě (Praha)

Dobrý den, máte prosím nějaké aktuální tipy na svatbu v Praze aby vše bylo na jednom místě? Nejideálnější mi přišla Dolce vila - obřad na zahradě a pak grilování (nechceme klasickou hostinu) - a bude nás okolo 20 takže spíš taková garden party - bohužel Dolce má náš termín již obsazený - projíždím diskuze a zatímm mě nic na stejné úrovni neoslovilo - byla bych hrozně vděčná za vaše tipy a zkušenosti
Odpovědět
Profilova fotka
@iiivvvetttaaa Možná by Vám vyhovovala Villa Voyta. Klidná lokace, moc pěkné prostředí. Obřady bývají na zahradě v altánu, párty také na zahradě, případně i vevnitř kdyby pršelo. Koukněte na klip, který jsem tam natáčel. https://vimeo.com/189433762
Odpovědět
@iiivvvetttaaa Loni jsme měli svatbu "vše na jednom místě" ve Ville St. Tropez v Praze Ruzyni. Mají nádhernou zahradu, skvěle vaří a organizace byla taky skvělá. Obřad byl na zahradě pod stromem (nebo lze na mole pokud je mokro), pak raut a garden party s hudbou na terase. Klasický oběd jsme nechtěli. Přespolní hosté byli ubytováni přímo ve Ville. Koukněte se jim na stránky, mají tam krásné fotky i svatební video.
Odpovědět
@video_majek děkuju už jsem nad nimi uvažovala
Odpovědět
@mihy kouknu se moc děkuju za tip
Odpovědět
Ahoj.....musím si trošku postěžovat...zdá se to jenom mě, že za pronájem statků,mlýnů....chtěj nekřesťanský peníze??? Poslala jsem pár mailů s prosbou o kalkulaci a nejřadši bych všechny poslala do pr... věděla jsem,že to bude raketa,ale stejně jsem hrozně překvapená :/ Ve Villa Voyta se za pronájem altánu, zahrady a restaurace neplatíte, když od nich odebíráte gastronomické služby.... 3-chodového svatební menu se pohybuje kolem 500,-/os bez aperitivu....takže tady se narejžuje na jídle a pití... Jsem znechucena a uvítám jakýkoliv tip pro svatbu pro cca 70lidí...možna svatba v campu by nebyla uplně marná.... :)
Odpovědět
Dobrý den, nevím, co všechno od místa očekáváte, ale já jsem hledala místo, kde lze hosty i ubytovat. Hostů budeme mít maximálně 40 a to je prý malá svatba. Moc se mi líbil statek Blažejovice, ale pan majitel dost nekomunikuje, takže jsem nakonec prolezla snad všechny diskuze, booking.com atd, abych zjistila, že něco najít je fakt fuška. A nakonec jsem měla tři favority. První favorit, který ale bohužel padl, kvůli tomu, že mají pouze dva pokoje, byla restaurace Na Jitrách (je to v Semicích, od Prahy pár minut autem)-lokalita perfektní, jídlo super. Ale bohužel musím hosty ubytovat. Další místo, kam jsme se jeli podívat byl Penzion v Polích, Malé Číčovice, a hned jen co jsme tam přijeli, bylo jasno:-) jídlo vynikající, paní manažerka, se kterou jednáme je skvělá a ubytování dostačující. Areál, který má zahradu, místo na grilování, dětské hřiště a bazén budeme mít pouze pro sebe. Cena je zde pevná (odvíjí se pouze od toho zda je to ve všední den nebo o víkendu) za pronájem včetně penzionu. Platí se zvlášť jídlo a sami si budeme místo zdobit, ale areál je kouzelný sám o sobě, takže bude stačit květinová výzdoba. Zároveň jsme si museli sehnat sami oddávajícího-matrika v Tuchoměřicích oddává pouze ve všední dny, takže sňatek budeme mít církevní. Třetí místo, kam jsme se jeli podívat až po Číčovicích byl Yard Resort. Měla jsem na něj skvěle reference, ale vzhledem k "malé" svatbě mi to nepřišlo moc útulné. Zde však zařídí vše-výzdobu, hudbu, fotografa, oddávajícího. Tak držím pěsti ať něco hezkého najdete.
Odpovědět
můžu se zeptat na kalkulaci Penzionu v Polích, Malé Číčovice?? Děkuji
Odpovědět
@liiiliiien Pohledej tady v diskuzích, ale co si pamatuju, byl to ranec peněz. Mám rozpočet cca 130.000,- na 50 lidí a jen z toho, co jsem se dočetla na netu, vím, že bych se tam do té částky ani omylem nevešla. Myslím, že pronájem byl snad kolem 70.000, ale nechci lhát, už si to úplně moc nepamatuji. Ale podle fotek a videí je to tam moc moc pěkné, to zase jo :-D
Odpovědět
@liiiliiien pronájem o víkendu 85 tisíc, ve všední den 75 tisíc-v tom je pronájem i penzionu; poté se platí zvlášť jídlo, pití a vše ostatní (výzdoba, oddávající, květiny, dort atd) si nevěsta shání sama. Ale nemyslím si, že v okolí Prahy najdeš něco výrazně levnějšího. Číčovice jsou přesně podle našich představ, paní jednatelka je skvělá, jídlo super. Takže jestli bych se měla rozhodovat, že ušetřím někde 10 tisíc, ale budu muset v něčem dělat kompromis, tak to si raději připlatím.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@liiiliiien mám stejný názor a začínám být zoufalá😩😀
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?