Dobrá zkušenost s Biodermou. Odpověz a vyhraj!

Profilova fotka
Každý má svou oblíbenou značku, kosmetiku, řadu či jednotlivé výrobky. Napište mi, jakou naší řadu používáte, s čím ji kombinujete, na co vám pomáhá a jak vám usnadňuje život. Vylosujeme 5 z vás, které získají balíček kompletní péče o pleť. Soutěžíme dnes do půlnoci. Hodně štěstí! ;-)
Profilova fotka
Ahoj, už jsem v jiné diskuzi chválila micelární vodu sensibio. Ta u mě vede na prvním místě. Nepoznala jsem jinou vodu na odlíčení, po které bych neměla suchou, napnutou pleť. Navíc s ní mohu odlíčit i oči. Nepotřebuji na odlíčení spousty jiných přípravků. Náhodou jsem jí jednou koupila u nějakého časopisu, jako dárek a od té doby (cca 5let) nekoupím jinou a doporučuju, kde se dá :) Od puberty se potýkám s atopickým ekzémem. Zkoušela jsem spousty přípravků, které bych mohla používat na tělo i tvář a nevadily by mi. Bohužel spousty přípravků skončily po prvním vyzkoušení v koši, jelikož pálily nebo mi nějakým jiným způsobem vadily. Když jsem si začla sama vydělávat, rozhodla jsem se koupit si kvalitnější kosmetiku a koupila si tělové mléko atoderm a krém na obličej atoderm se zinkem (na základě recenzí přečtených na internetu). Jsem naprosto spokojená a všem, co mají citlivou pokožku či jsou dokonce atopici jako já, vřele doporučuji. Doufám, že to někdo nebude brát, jako reklamu, tu dělat nechci, ale já jsem zatím s každým výrobkem od biodermy (vyzkoušela jsem tedy jen 3) spokojená a žádné jiné tělové mléko, pletový krém a odličovací vodu nepoužívám a asi ani nebudu.
Profilova fotka
Jak už jsem jinde psala, používám šampon pro lupům a jejich recidivě. Aktuálně ho kombinuji se šamponem jiné francouzské značky, který evidentně moje pokožka hlavy taky snese :-). Usnadňuje mi to život tak, že mě hlava nesvědí, nedělají se mi nepříjemná místa (takže to ani není vidět) a hned se cítí lépe :_)
My používáme převážně řadu Atoderm, na kterou jsme přešli z výrobků ABCDerm, jelikož máme doma malého ekzematika. Díky Bohu (Biodermě :-) ) za tuto řadu. Ekzém je téměř v klidu, myjeme denně sprchovým gelem, horší místa pěnivým gelem. Tento pěnivý gel našeho syna mimo jiné naprosto zbavil dětské seborey, kterou jsem předtím bezúspěšně likvidovala několika druhy olejů. Po koupání mažeme, vyskytují-li se, suchá místa tělovým krémem, taktéž z řady Bioderma Atoderm. Pevně věřím, že synovi bude Bioderma dál takhle bezvadně pomáhat a já osobně se chystám na šampon proti lupům.
Já používám od Biodermy řadu Sébium - vyzkoušela jsem několik výrobků - Sébium sérum, Sébium hydratační krém, ale nejvíce se mi osvědčila čistící voda z této řady, na tu nedám dopustit :-) Na léto používám přípravky Bioderma Photoderm - Bronz, Sensitive 50+ na obličej ...- příjemně voní, nejsou mastné, dobře se roztírají a hezky se do pokožky vsáknou. Loni vyzkoušela bělící pero z řady White Objective na pigmentové skvrny.
Profilova fotka
@tristizia a ještě jsem zapomněla na opalovací mléko ve spreji- také jediné, které mohu použít na i "postižené" části pokožky. A k tomu mi příjemně voní, ačkoliv je neparfemované ? :)
Profilova fotka
Já si nemůžu vynachválit řadu Atoderm pro suchou pokožku. U moře se mi vždycky hrozně vysouší rty a nic mi na to nechtělo pomáhat, kamarádka mi jednou poradila balzám na rty právě z této řady a od té doby si můžu u moře užívat. Navíc manžel říká, že jsou po něm nejkrásnější polibky díky jemnosti rtů:) Z této řady ještě používám Nutritive krém, se kterým jsem také velice spokojená.
Nemám žádnou "oblíbenou značku"-většinou dostanu něco jako dárek ;-) ale od Biodermy používáme Atoderm sprchový gel a jsme s ním maximálně spokojeni-z ostatních sprcháčů jsem vždycky měla strašně nepříjemný pocit suché pokožky a musela jsem se mazat tělovým mlékem, ovšem pak jsem se zase cítila mastná :-x ...prostě hrůza :-S Takže s tímhle sprchovým gelem mám konečně po mytí dobrý pocit...a je vhodný i pro děti, takže mi ho bere celá rodinka :-D
Zdravím vespolek :) Momentálně zkouším poprvé Biodermu Sensibio H2O, jsem opravdu velmi alergická a má pokožka je extracitlivá, celkově se bojím cokoli koupit, takže většinou pokud někde vysomruji vzorečky a zkouším.(Má dermatoložka mě za to tedy nemiluje, ale teď jí určitě potěším :)) ) Bioderma Sensibio bude zřejmě první kosmetickou řadou, která mi nevadí, neosypu se po ní, nenateču atd. Ráda bych v budoucnu vyzkoušela řadu Sébium, protože mám částečně mastnou pokožku, tak uvidím, po úspěchu se Sensibio věřím, že to bude stejná paráda a později zkusím i řadu Matriciane, protože mi bylo čerstvě 25 :) Určitě to ukončím větou, že Bioderma mi opravdu zjednodušila život, protože je to opravdu něco, sehnat výrobek pro takto citlivou pleť.
Ráda přidám svou zkušenost. Jsem atopička, s ekzémem bojuju od malička (lokty, kolena), bohužel se mi tato libůstka objevila i v dospělosti a coby marnivá ženská, která se chce líbit, si ekzém užívám na obličeji. Hlavně v oblasti očí a brady, což je pro mě katastrofa. Objev micelární vody Sensibio H2O pro mě byl takovým malým zázrakem - nikde mě neštípe a to ani v očích, nenapíná pleť, nevysušuje, ba naopak. Přijde mi, že ekzém mnohdy i zklidní. Půllitrové balení to jistí (cena je sice trošku výš než u běžných odličovadel, ale za kvalitu a příjemný pocit na obličeji si ráda připlatím). Ráda tedy doporučuji i atopičkám :)
Profilova fotka
já zatím s biodermou začínám :) moje zkušenosti jsou zatím tak půl roku staré :-D ale zatím jsem vyzkoušela: Bioderma Sébium moussant - super Bioderma Sébium H2O čistící voda - výborné, nedráždí očička Bioderma Sensibio AR BB krém - skvělá náhražka místo make upu Bioderma Photoderm MAX spf 50+ tónovaný ultra fluid tmavý - na léto naprosto perfektní kombinace opalovacího krému s make upem Bioderma Photoderm Mineral SPF50+ emulze - s tímhle krémem jsem mohla na sluníčko i po laseru 8-) ABSOLUTNÍ TOP : Bioderma Sensibio Déo anti-transpirant sprej - tento výrobek mi zachránil život :) a to doslova, jsem závislá na deodorantech a to až tak, že jsem způsobila těžkou alergii, tohle je jediný výrobek, který je moje tělo schopno na sobě snést, i kdyby měla Bioderma pouze tenhle výrobek, tak ji miluji, už mě bohužel nenapadá větší chvála, protže bych ji jinak napsala, je to opravdu super sprej :-D :-D :-D
Ahoj:) Ja jsem toho z ruznych rad produktu od Biodermy uz vyzkousela vic - od miceralni vody Sensibio H2O, pres kream na plet a odlicovaci mleko Sensibio, az po belici serum White Objective. Nejvice si ale nemohu vynachvalit radi Atoderm!!! Jelikoz kupuji pletovou kosmetiku zasadne z lekarny, tak i tak jsem se k tomu dostala...jednou jsem proste byla v lekarne a padlo mi baleni teloveho mleka Atoderm krem, dvojbaleni. Cenove nabidce i tomu neco noveho vyzkouset jsem proste neodolala. Tohle telove mleko pouzivam prevazne v zime a musim rict, ze jako jedine mi v zime pomaha....hodne se mi vysusuji nohy, prevazne lytka. A kdyz se vecer osprchuji, natru, tak zadny problem. Koupila jsem ho pak i mamce a taky na nej neda dopustit a stal se z toho kazdorocni darek:) A jeste at pochvalim radu Atoderm...tak jsem si koupila cca pred 3 lety Balicek zimni pece - obsahoval krem na ruce Atoderm, tycinku na rty a krem na oblicej. A opravdu, laska na prvni vyzkouseni:) Pletovy krem od te doby pouzivam kazdou zimu...perfektne plet chrani pred zimou a vyzivuje, plet se mi v zime uz vubec nevysusuje:) A jak mi rada Atoderm vlastne usnadnuje zivot? Jednoduse....zivot s Atoderm proste neni vubec suchy :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj :-) Po porodu syna jsem začala mít velké problémy s akné na obličei, v dekoltu a na zádech! Začala jsem pouzivat Biodermu radu Sebium a vysledek se dostavit okamzite :-) Takze mohu jen doporucit :-) Moje oblibene produkty jsou: Odlicovaci voda Sebium H2O, Peeling Sebium, Make-up a korektor Sebium Al correcteur, Hydratacni krem Sebium Hydra a v neposledni rade Sebium global! Je to prvni kosmetika ktera mi opravdu pomaha resit muj problem. Dita
Článek se načítá
Ahoj, já používám micelarni vodu Sensibio H2O, pracuji v nemocnici na dosti "špinavém" oddělení. Kromě toho,že je to velmi jednoduché a bezpracné řešení čištění pleti po dlouhých a občas velmi unavných směnách, tak mám z této vody jako z jediného přípravku tohoto typu pocit čisté, voňavé a zdravé pleti. A za to jsem biodermě opravdu vděčná:-D teď jsem sice koupila jinou značku ale velmi rychle se vracím k vyzkoušenému:-D
Profilova fotka
Ahoj,už delší dobu používám kosmetiku Bioderma,a to : Sebium moussant,pro vynikající schopnost odlíčení,očištění problematické pleti,kterou trpím.Poté Sensibio H2O pro důkladné dočištění a zklidnění.A na závěr Sebium global a jeho jemné složení,které mé pleti nevadí a ta po těchto přípravcích vypadá zdravě,čistě:) Doporučuji Biodermu i mým kamarádkám:)
Profilova fotka
Ahoj, všem moc děkuji za příspěvky. Vylosovali jsme 5, které získají Sensibio H20 a Hydrabio Rich. Jsou to: @tristizia, @chris_n, @arinikac, @apacheee, @claimee . Výherkyním posílám IP, pěkný den ;-)
1

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?