"Zahradnické" ruce

15. čvc 201420

Ahoj, prosím o radu. Pracuji jako zahradnice, tudíž ruce mám docela zničené, ale ony samy o sobě moje nehty se lámou a třepí. Myslíte, že by šikovná manikérka dala moje ruce do pořádku alespoň na svatbu? Mohl by stačit den předtím?

 • Chápu, že s prací, kterou děláš, je to obtížné, ale nenechávala bych to na poslední chvíli a pečovala o ruce dlouhodobě.

 • ahoj, taky dělám v zahradnictví. nechala jsem si na svatbu dělat jen přirozenou manikúru, žádné gelovky. byl to myslím shelak a vydrželo to pěkně a byla jsem moc spokojená a ani pak nebyly starosti se sundaváním do běžného provozu. jen je dobré mít ty nehty aspoň trochu stejně dlouhé.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Nabízím SVATEBNÍ, VEČERNÍ, DENNÍ A FOTO LÍČENÍ a samozřejmě úpravu vlasů. Ráda Vám pomohu k tomu, abyste byla ve svůj den "D" tou nejkrásnější!
  Zaměřuji se na svatební líčení a účesy, vyznávám svěží a přirozený make-up, který zvýrazní Vaše přednosti a potlačí případné nedokonalosti.
  Milé nevěsty, ráda bych Vám nabídla své služby svatebního líčení a účesu, převážně Praha a Středočeský kraj, po domluvě celá ČR.
  Články od našich partnerů
  Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
  Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
  Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
  Archiv článků od partnerů