Umělé nehty kůli svatebnímu dnu? Dát si ich udelat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj. Ráda bych věděla, jestli si necháváte dělat umělé nehty jenom kvůli jednomu dni svatby, nebo jestli si necháte udělat něco hezkého ze svojich. Já volím druhou možnost.
Odpovědět
1
2
Holky, asi je blbost nechat si udělat 1 umělý, že? To bude asi poznat.... Protože, já chci samozřejmě svoje přírodní, ale zákon schválnosti je, že se týden před svatbu jeden ulomí. A krátké nechci, ty už snad 3 roky nenosím a mám takové baculaté prsty, a hlavně širokou dlaň a ty delší nehty udělají fakt dost.
Odpovědět
blani - musis to len risknut.l aj ja som sa bala, ale celkom pomaha, ked si ich pravidelne lakujes hocakym lakom, len aby boli nechty viac chranene pred zlomenim. davala som si na ne velky pozor.
Odpovědět
blanka. ak ich chces mat osetrene chod na manikuru aj mesiac pred svadbou , potom po dvoch tyždnoch, tak mas istotu že si pre nich spravila všetko. budu pevnejšie a upravene. a hlavne menšia pravdepodobnost že sa ti polamu.
Odpovědět
kiki - aj to je pravda ;-)
Odpovědět
Já se přiznám, že je nelakuju vůbec, nějak na to nemám náladu, stejně jako to, že se namaluju max.1x za měsíc za dva, když jdu třeba na ples. Mě se nelámou samy od sebe, ale že je někde nechám, jenže tomu člověk nezabrání, někde blbě o něco zavadí a je to. A pak mi min.měsíc trvá než dorostou... :-S V úterý jedu za kosmetičou, tak uvidím, co mi poradí. Holky díky za rady.
Odpovědět
ty sa mas, ze chodis raz za mesiac na ples :-D lakovat mozes aj bezfarebnym, tie byvaju dokonca vyzivujuce, spevnujuce a pod. ;-) zelam vela stastia :-D
Odpovědět
Děkuji - no tak 2x ročně na ples, občas nějaká ta narozeninová oslava, jednoou za čas na večeři do restaurace.... jinak se nemaluju, nějak na to nemám čas a chuť, jinak na VŠ jsem se ráno vždycky namalovala...jó to byly časy. Taky si koupím 1x za půl roku lak na nehty a pak ho vyhodím vyschlý, protože se mi nechtějí ty nehty lakovat a odlakovávat :-D Takže dneska opět jeden stoletý nepoužitý letí do koše a já letím do města si koupit nějaký nový a dám si závazek, že se večer nalakuju ! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud máte ještě tak 2 měsíce času a chcete mít pěkné svoje nehty. Tak baštite ráno 2 tabletky vápníku a večer taky. Nebo místo jedné tabletky šumivé kalcium. Teď to tak provozuji a mám nehty, jako nikdy. Kdybych věděla, jak je budu mít pěkné, tak bych si na svatbu umělé nedělala. ....... teď už je pozdě. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nie je nic jednoduchsie, ako to, ze si nechate urobit umele nechty bez gelu... to znamena, ze manikerka Vam akurat nalepi umele nechty a zbrusi a nalakuje... ked je sikovna manikerka tak Vam taketo nehty vydrzia aj tyzden uplne v pohodicke... je to super vec, aj ked si chcete dat umelace len tak na jednu prilezitost... a nie je to samozrejme take drahe ako si urobit gelove... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
last_unicorn ??? tebe osobne vydrzali take nechty ??? A este dokonca tyzden??? alebo robis nechty??
Odpovědět
Profilova fotka
radsej sa vratim k teme.... daju sa urobit nechty gelove jenorazove. a to setrnym sposobom. vobec sa pri tom neposkodi prirodzeny necht, vrstva gelu je tenka a vyzeraju krasne prirodzene. na svadbu je to podla mna idealne pre holky, ktore niesu spokojne so svojimi nechtami, maju ich ohryzene a podobne. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a este jeden detail............kvalitne a svedomito urobena praca s nechtami NIKDY neposkodi vase nechty. preto nie je vzdy to spravne riesenie dat si urobit nechty za babku. ak tak urobime, nemozme sa cudovat, ze mame tak poondiate nechty.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
blanka.k............ je bezne urobit si jeden necht gelovy. vyriesi to tvoj problem, ak ho mas zlomeny. len bude trosku svietit, lebo typ pod gelom je bielejsi ako prirodzene nechty. skus si ich potom prelakovat aspon telovym lakom, alebo fran.manikuru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky!Tak se přidávám se svou troškou do mlýna:-),musím říct že závidím holčinám co mají krásné a pevné své nehty,bohužel já i přes baštění různých vitamínů měla vždy nehty měké a roztřepené a strašně se mi lámaly. Před 4 lety jsem si nechala udělat nehty gelové na maturitní ples,chtěla jsem je jen na tuto příležitost,ale nakonec je mám s menšíma přestávkma už ty 4 roky a musím říct že když jsem si je nechala jednou odrůst,tak jsem nehtíky vůbec poškozené neměla. Je pravda že to byl ze začátku nezvyk,také opravdu hodně záleží na manikérce,já mám skvělou a nehtíky vypadají krásně a přirozeně a ani je nemám nijak dlouhé.
Odpovědět
Profilova fotka
rumennka....tvojimi riadkami si ma potesila :-D mne je dost luto, ked tu sem tam precitam zle info o gelovych nechtoch...viem ze za to nemozu kocky,co maju taku zlu skusenost, ale neodborna praca mnohych necht.dizajnerok. a tie potom akurat vrhaju zle svetlo na pracu nas dalsich, ktore svoju kreativnu robotku zboznujeme a robime si ju ozaj svedomito s ohladom v prvom rade na dobro klientky a jej nechty. ...a ja nosim uz 7rokov gelovky a nemenila by som....robim si ich sice sama, ale som spokojna
Odpovědět
Lofonka - na svatbu určitě bude nějaký lak, ale i tak jsem měla strach, že to bude poznat, že je jeden "umělý". Uvidím, co mi řekne kometička v úterý, raději bych vlastní nehty, ale pokud se jeden třeba týden před svatbou zlomí, tak abych si nemusela dělat všechny nové, kdyby to nebylo vidět, tak by to bylo super.díky za info. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
blanka, neboj okolie to nepostrehne. len prizvukuj tvojej manikerke, ze ho netreba urobit s velkou vrstvou gelou, aby si nakoniec ten jeden nemala velky ako kon. aj tenka vrstva gelu ho par dni udrzi.
Odpovědět
Supe,r díky za rady, ještě otázka. Stačí ty nehty udělat den předem? Na delší jsem zvyklá, takže zvykat si na něj snad nebudu muset....A pak ho ve svatební den dopoledne nalakovat a upravit s ostatníma? Protože ráno určitě budu hodinu ležet ve vaně, depilovat, epilovat, peelingovat, atd., tak abych si je nezničila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ano, to ti uplne staci, dat si ho urobit v piatok. a lekuj ozaj az po hodinovom kupani... :-D lebo prirodzene nechty absorbuju vodu a lak by sa olupal . a lakuj az tak pol hodku po kupeli, aby nechty celkom dobre vyschli, pouzi aj vrchny bezbarevny lak, dobre je ak bude rychloschnuci. lebo vo svadobny den nebude moc casu na schnutie
Odpovědět
Díííííky. Hned mám lepší náladu :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 13 letech
Ahoj, co a jak ohledně zdobení nehtů na svatbu je pro mě také velké téma. Umělé nehty jsem ale nikdy neměla tak přemýšlím i nad různými alternativami...přeci jen mít na svatební den na sobě umělé nehty poprvé...no asi bych se úplně necítila ve své kůži...také přemýšlím jestli má na nehty cenu jít do salonu, nebo jestli si je spíš neudělat sama podle sebe. Koukám na různé možnosti co nabízí a píšou tady: https://www.rajnehtu.cz/zdobeni-nehtu/ Mají tam celkem dobrý výběr na zdobení...máte zkušenost s tím jak jsou na tom tyto a podobné koupené doplňky s kvalitou a použitelností pro nehtovou začátečnici? 🙂
Odpovědět
ahoj, nikdy jsem si nehty nelakovala ani neměla umělé. Na svatbu jsem je chtěla hezké a byl mi doporučen shellac, že je šetrný a jen vlastně pevnější lak, který neničí nehty. Bohužel jsem si špatně vybrala nehtařku, při zkušební návštěvě mi dala jiný lak, který mi zničil nehty tak, že ještě po roce se mi neskutečně lámou a nemůžu se toho zbavit. Těsně před svatbou jsem šla k jiné paní, která mě pro tu svatbu zachránila, takže nehty (jen moje krátké, upravené, nalakované) vypadaly dobře, ale bohužel nezachránila všechno, co udělala ta první .... (byla bych sprostá), takže se stále peru s tím lámáním a jsem zvědavá, kdy se toho zbavím...
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?