Menu Forum

Svatební manikúra, na 6. 9. 2014, Kyjov

29. črc 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
kessy17
Registrovala se 29. července 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Hodonín.
  • Svatba byla 6. září 2014
fotoportrét
fotoportrét
kessy17
Registrovala se 29. července 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Hodonín.
  • Svatba byla 6. září 2014
 Máte zkušenosti s dobrým salónem z Kyjova nebo okolí? Nikdy jsem si nehty neupravovala, takže prosím i zkušenější o radu - jak moc dopředu je to třeba? Jak dlouho nehty vydrží? Je potřeba je nějak připravit, nebo poté "vrátit do původního stavu"? Nechci nic extravagantního, jen úpravu tvaru, lesklý lak a na něm třeba nějakou malůvku, aby prstíky vypadaly upraveně na fotkách s prstýnkama emoticon
29. črc 2014 v 11:32  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
michalusenka
26
Registrovala se 28. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 449 příspěvků. Má 22 přátel. Kyjov, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
michalusenka
26
Registrovala se 28. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 449 příspěvků. Má 22 přátel. Kyjov, Region Hodonín.
 Nejlepší bude se domluvit přímo s manikérkou - možná bych doporučila jít to zkusit dopředu, ať víš, jak ti nehty drží a co od toho čekat - já chodívám několik let a vím, že se mi to téměř neodlomí, takže jdu na nehty už ve středu, abych pak nestresovala na poslední chvíli, ale vím, že někdo jde až v pátek před svatbou
29. črc 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí