Umělá svatební kytice?

Ahoj všem 🙂 Nemá některá z vás zkušenost s umělou kyticí? Např. ze stránky httpss://www.kultdesign.cz/ Vypadají realisticky? Samozřejmě nečekám, že by byla k nerozeznání od živé, to asi ne 😄 Ale aby to nebyl nějaký hrozně vypadající plast. Přemýšlím, že bych zvolila umělou, aby pak dělala radost i po svatbě a sloužila jako dekorace 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Už jenom kvůli symbolice bych to nedělal. Umělá kytice dobrou floristku fakt nenahradí a proč složitě imitovat, když to příroda umí nejlíp. Podle mě by to byla škoda. Ale je to váš den. "Živá" svatební kytice se případně dá usušit (pověšením zhůru nohama do větraného prostoru), a může dělat radost i po svatbě :)
Odpovědět
@martinvlcek To sice ano, ale nevydrží hezká věčně, svatební kytice mých sester už dávno skončily v koši 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@zasnoubenazrzka Existují realisticky vypadající (dívala jsem se na Váš odkaz a ty to teda nejsou, ty vypadají uměle i na fotce), ale jsou hodně drahé. Tak, že výsledná kytice Vás vyjde na víc, než by stál mnohem větší pugét živých. Ale jestli si jí toužíte nechat navždy, tak Vám asi taková investice vadit nebude. Ale hledala bych dál, ty z odkazu fakt nejsou nic moc.
Odpovědět
@niky555 Díky za názor 🙂
Odpovědět
@zasnoubenazrzka Já budu mít umělou, důvodů jsem pro to měla hned několik, materiál už je objednán. Hodně záleží, jaké květy se vyberou, některé opravdu vypadají hodně uměle. Na druhou stranu mnou vybraná kytice vypadá dost uměle, i když je z živých květů 😄 . Měla jsem štěstí na ceny materiálu, takže za cenu, kterou mi floristka počítala jen za kytici a korsáž z živých květů bude i dekorace na stolek oddávajícího, na slavobránu a stůl na hostině...
Odpovědět
@ellux Můžu se zeptat, odkud ji máš? 🙂
Odpovědět
@zasnoubenazrzka Já mám objednaný jen materiál, vázat budu sama...
Odpovědět
Profilova fotka
@zasnoubenazrzka Kamarádka měla od floristky Gabriely Polcarové, připadala mi hodně reálně vypadající, i když to prostě poznat jde.
Odpovědět
Tak přesně na tuhle stránku jsem nedávno také narazila a dost se mi jejich kytice líbí 🙂 Z látky budou vypadat asi přece jen o něco realističtěji, než kdyby byly z plastu.
Odpovědět
@zasnoubenazrzka ja mám kytku primo z téhle stránky, ano vzdycky bude trochu poznat, ze nejsou zive, na druhou stranu zalezi, co od toho cekate. Ja osobne nemam rada zive rezane kvetiny, prijde mi to skoda, navíc ne každá květina je vhodná k ususeni. Včera jsme byli na svatbě, nevěsta mela kytku sice krásnou, ale v tom horku kvety vadly uz při obřadu a když ji sla házet, uz moc “zive” nevypadala.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?