Svatební květiny Praha 6.8.2021

22. kvě 20217

Dobrý den, sháním floristku/květinářství v Praze pro uvázání květin pro nevěstu, maminky, babičky, svědkyni a podobně na 6.8.2021. Představu kvetiny bych měla asi do bíla (růže v kombinaci s jinými květinami) a hlavně s eucalyptem/olivovníkem či jinou zelenou rostlinou. Vazba se mi líbí volná viz fotografie pro představu. Neměl by někdo doporučení? Děkuji!😊

• Třeba něco takového? 🙂

• @modrokvet  ano 😍 můžu se zeptat, na kolik by přibližně vyšla taková kytice pro nevěstu? 🙂slight_smile:

• @kaseenka  
    Máte SZ 😞

• Sponzor fóra
  • V Praze máte na výběr úžasné a talentované floristy. Hned mě napadá Plevel, Loukykvět, Lásky květ nebo luka:sh. Další můžete naleznout na našem svatebním vyhledávači. 🙂

• Ahoj,
    Co se týká květin jak soukromě tak i na pracovní akce. Objednáváme kytky od Pepy. Měla jsem jich několik vždy krásné a dlouho vydržely

• Dobrý den, koukněte na mojí práci 🙂

Pěkný den, Sandra ze Svatebního kvítí

• Dobrý den, ve Vašem termínu mám ještě volnou kapacitu. Můžete kouknout na mé webové stránky. Pokud by se Vám má práce líbila, napište. Zdravim, Jana Čechová

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Každá nevěsta je jedinečná. To samé platí i o kytici. Pojďme společně najít tu správnou pro Vás. Působím v Praze, případně v okolí Litoměřic, Ústí/L.
    Nevšední svatební květiny pro výjimečné nevěsty.
    Svatební kytice a květinové dekorace na Vaše přání...
    Nabízíme také svatební vývazky, autokorsáže, jmenovky, svícny, oznámení...