Menu Forum

Svatební květiny do 2000 max. 3000 Kč? Je to reálné?

22. lis 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
marti316
1
Registrovala se 7. února 2013 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 2 přátele. Region Mladá Boleslav.
fotoportrét
fotoportrét
marti316
1
Registrovala se 7. února 2013 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 2 přátele. Region Mladá Boleslav.
 Nechci zbytečně utrácet za kytky. Mám představu sezonních květin popř. frézie, karafitáty - svatební kytice, svědkyně, 2 kytice pro maminky, korsáž a vypichovaná miska na oltář. Zbytek bych ráda dotvořila stuhami, organzou.. Barva fialová, modrá, bílá..
20. lis 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
martaveg
30
Registrovala se 26. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 1181 příspěvků. Má 38 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
martaveg
30
Registrovala se 26. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 1181 příspěvků. Má 38 přátel. Region Brno.
 @marti316 To by se melo vejit i do tech 2tis. pokud nebudes mit predstavu o mega velkych kyticich.. my dali za floristku 6500 a z toho 2/3 bylo za branu a vyzdobu stolu, navic vsechno z velkych ruzi, takze ne zrovna z nejlevnejsich kvetin
20. lis 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barcach
3
Registrovala se 27. února 2013 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků. Má 4 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
barcach
3
Registrovala se 27. února 2013 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků. Má 4 přátele. Region Brno.
 Asi záleží, jaké kytičky chceš, jak má být velká tvoje kytice atd.. My dali za kytici pro mě, korsáž pro ženicha a svědka, kytičku pro svědkyni, dvě kytice pro maminky a deset váziček na stůl, necelé dva tisíce. Zvolila jsem gerbery, růže a chryzantémy emoticon
20. lis 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
apacheee
68
Registrovala se 16. června 2013 na beremese.cz. Přidala 258 příspěvků a 5 alb. Má 250 přátel. Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
apacheee
68
Registrovala se 16. června 2013 na beremese.cz. Přidala 258 příspěvků a 5 alb. Má 250 přátel. Region Jičín.
 Myslím, že to je víc než reálné, pokud zvolíš květinářství s normálními cenamiemoticon Moje svatební kytka např. stála cca 500 Kč, a byla stejně nádherná. Viděla jsem na netu podobné a vždy byly tak od 1500 a výšemoticon Já když jsem si nechala dělat kalkulaci, tak jsem jim neřekla, že to bude svatební kytka - nechala jsem je říct cenu a až pak ozmámila. že bude svatební. Většinou totiž, když řekneš slovo svatební (v jakémkoliv významu), platíš hned víc:(
21. lis 2013 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciapaja
7
Registrovala se 31. května 2013 na beremese.cz. Přidala 136 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
  • Svatba byla 1. února 2014
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
luciapaja
7
Registrovala se 31. května 2013 na beremese.cz. Přidala 136 příspěvků. Region Ústí nad Labem.
    Region Ústí nad Labem
 taky nechci za květiny zbytečně utráce, zvláště když je svatba v únoruemoticon v květinářství mi paní řekla, že když moje požadavky hodně nadhodnotí, vejde se do 1500,-kč takže myslím, že cena je reálná.
21. lis 2013 v 08:47  •  Svatba byla v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leontynka1
Svatební pohotovost
Svatební pohotovost PRO

Svatební obchod - Region Kolín
7
fotoportrét
fotoportrét
leontynka1
Svatební pohotovost
Svatební pohotovost PRO

Svatební obchod - Region Kolín
7
 Ano to je reálné. Cena květin se odvíjí podle sezóny, počtu kusů květin v kytici a jejich zdobení. Za 3000 Kč už by jste si musela hodně vymýšlet emoticon Nabízíme tvorbu svatebních kytic napodobenin živých téměř za stejnou jako živé, kytičky zůstanou na památku. Dále organzy i stuhy za super ceny.
21. lis 2013 v 08:57  •  www.svatebnipohotovost.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
konstance
6
Registrovala se 23. října 2013 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Znojmo.
fotoportrét
fotoportrét
konstance
6
Registrovala se 23. října 2013 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Region Znojmo.
 Dali jsme za kytky 3500,- Kč komplet..kytka pro nevěstu zdobení ženich ,družičky2x svědkyně 2x svatební matka 1x..Květinářství Levandule ve Znojmě.
21. lis 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hanih
1
Registrovala se 2. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 319 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
hanih
1
Registrovala se 2. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 319 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, my dali za kytky asi 5 500,-, přičemž nám ale paní dělala i výzdobu na stůl a do altánu a taky na obou autech jsme měli květinovou výzdobu. Když jsem na to teď zběžně koukla, tak za kytici pro mě, dvě pro maminky, jednu pro družičku a korsáž jsme dali něco málo přes 2 000,-. Měli jsme frézie, eustomy a malé růžičky.
21. lis 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lioness
Lejka crafts
Leona Koutná PRO

Květy a dekorace - Region Vyškov
PRO Shop: 104 inzerátů
125

“Milé nevěsty, od 2.11.2016 přijímám objednávky na sezonu 2017. Objednat si můžete: kytice pro nevěsty korsáže pro ženichy házecí kytice kytice pro svědkyně korsáže pro svědky kytice pro maminky korsáže pro tatínky kytičky pro družičky baby korsáže květinové náramky dekorace na stoly dekorace na auta polštářky pod prstýnky zápichy do dortů vývazky A spoustu dalších věcí, které si přejete ve”
(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
lioness
Lejka crafts
Leona Koutná PRO

125

“Milé nevěsty, od 2.11.2016 přijímám objednávky na sezonu 2017. Objednat si můžete: kytice pro nevěsty korsáže pro ženichy házecí kytice kytice pro svědkyně korsáže pro svědky kytice pro maminky korsáže pro tatínky kytičky pro družičky baby korsáže květinové náramky dekorace na stoly dekorace na auta polštářky pod prstýnky zápichy do dortů vývazky A spoustu dalších věcí, které si přejete ve”
(Před 4 týdny)

Určitě to reálné je. Na obrázku je foto kytičky pro nevěstu a korsáž pro ženicha v ceně 600 Kč, navíc z neživých kytiček, které Vám vydrží na pořád a tudíž neutratíte peníze za kytičky, které Vám za 2 dny zvadnou emoticon Vymyslet se dá i spousta jiných vzhledů a použít jakákoli květina.
21. lis 2013 v 10:26  •  Svatba byla v dubnu 2008  •  www.lejkacrafts.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ladyhacek
11
Registrovala se 24. července 2013 na beremese.cz. Přidala 146 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
ladyhacek
11
Registrovala se 24. července 2013 na beremese.cz. Přidala 146 příspěvků. Má 6 přátel. Region Nymburk.
 @luciapaja ano, souhlasím, svatba také v únoru a s tohle cenou jsem s květinářkou mluvila a není to problém. Kytky si u ní necháváme dělat když má někdo narozeniny a většinou za krásnou a velikou kytku 600, - > takže do 3000 by se měli vyjít emoticon

Pozor ale optala bych se i lidí kolem na dané květinařství.
V loni se vdávala známá - chtěli kytku do 2000 tisíc květinářka se vším souhlasila a když si pro ní v den svatby přijel ženich chtěla 4000,- emoticon
21. lis 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luciapaja
7
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
luciapaja
7
    Region Ústí nad Labem
 @lioness máte nádherné zdobení a kytičky.
21. lis 2013 ve 13:13  •  Svatba byla v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lioness
Lejka crafts
Leona Koutná PRO

125

(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
lioness
Lejka crafts
Leona Koutná PRO

125

(Před 4 týdny)

@luciapaja Děkuji emoticon
21. lis 2013 ve 13:31  •  Svatba byla v dubnu 2008  •  www.lejkacrafts.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Duplicitní nicky nejsou povoleny. Každý u nás má jen jeden login. ”
21. lis 2013 v 19:59 • sarlotka84
fotoportrét
fotoportrét
lioness
Lejka crafts
Leona Koutná PRO

125

(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
lioness
Lejka crafts
Leona Koutná PRO

125

(Před 4 týdny)

@sarlotka84 no vidite a letos to zhruba tem 90 nevestam, kterym jsem delala kytku, vubec nevadilo
21. lis 2013 ve 21:45  •  Svatba byla v dubnu 2008  •  www.lejkacrafts.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lioness
Lejka crafts
Leona Koutná PRO

125

(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
lioness
Lejka crafts
Leona Koutná PRO

125

(Před 4 týdny)

Jo a moje kytky voni vždycky emoticon
21. lis 2013 ve 21:49  •  Svatba byla v dubnu 2008  •  www.lejkacrafts.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barccca
213
Registrovala se 27. června 2013 na beremese.cz. Přidala 163 příspěvků a 1 album. Má 71 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
barccca
213
Registrovala se 27. června 2013 na beremese.cz. Přidala 163 příspěvků a 1 album. Má 71 přátel.
 @marti316 přesně to co říkáš dohromady mě vyšlo do 3000, a to bylo vyhlášené květinářství, po kterém chtěla výzdobu i Vlaďka Erbová (kvůli vzdálenosti si na to paní majitelka netroufla, ale nedivím se, že chtěla ji emoticon) takže anoemoticon stačí říct limit a oni už si nějak poradí, já řekla do 3000, bylo do 3000.
21. lis 2013 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Duplicitní nicky nejsou povoleny. Každý u nás má jen jeden login. ”
22. lis 2013 v 10:01 • sarlotka84
fotoportrét
fotoportrét
lioness
Lejka crafts
Leona Koutná PRO

125

(Před 4 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
lioness
Lejka crafts
Leona Koutná PRO

125

(Před 4 týdny)

Tak si přečtěte příspěvky na mých stránkách...
22. lis 2013 v 10:43  •  Svatba byla v dubnu 2008  •  www.lejkacrafts.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
fotoportrét
fotoportrét
rainbow_x
34
Registrovala se 3. října 2013 na beremese.cz. Přidala 523 příspěvků. Má 31 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
rainbow_x
34
Registrovala se 3. října 2013 na beremese.cz. Přidala 523 příspěvků. Má 31 přátel.
 taky chci mít umělou-pěnovou kytičku! Jsou krásné, a pro mě rozhodně žádný kýč emoticon
22. lis 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. lis 2013 ve 13:22 • sarlotka84
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “príspevok je mimo témy”
14. lis v 11:30 • jorgos