Svatební květiny do 2000 max. 3000 Kč? Je to reálné?

Profilova fotka
Nechci zbytečně utrácet za kytky. Mám představu sezonních květin popř. frézie, karafitáty - svatební kytice, svědkyně, 2 kytice pro maminky, korsáž a vypichovaná miska na oltář. Zbytek bych ráda dotvořila stuhami, organzou.. Barva fialová, modrá, bílá..
Odpovědět
Profilova fotka
@marti316 To by se melo vejit i do tech 2tis. pokud nebudes mit predstavu o mega velkych kyticich.. my dali za floristku 6500 a z toho 2/3 bylo za branu a vyzdobu stolu, navic vsechno z velkych ruzi, takze ne zrovna z nejlevnejsich kvetin
Odpovědět
Profilova fotka
Asi záleží, jaké kytičky chceš, jak má být velká tvoje kytice atd.. My dali za kytici pro mě, korsáž pro ženicha a svědka, kytičku pro svědkyni, dvě kytice pro maminky a deset váziček na stůl, necelé dva tisíce. Zvolila jsem gerbery, růže a chryzantémy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že to je víc než reálné, pokud zvolíš květinářství s normálními cenami:) Moje svatební kytka např. stála cca 500 Kč, a byla stejně nádherná. Viděla jsem na netu podobné a vždy byly tak od 1500 a výš:) Já když jsem si nechala dělat kalkulaci, tak jsem jim neřekla, že to bude svatební kytka - nechala jsem je říct cenu a až pak ozmámila. že bude svatební. Většinou totiž, když řekneš slovo svatební (v jakémkoliv významu), platíš hned víc:(
Odpovědět
taky nechci za květiny zbytečně utráce, zvláště když je svatba v únoru:) v květinářství mi paní řekla, že když moje požadavky hodně nadhodnotí, vejde se do 1500,-kč takže myslím, že cena je reálná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ano to je reálné. Cena květin se odvíjí podle sezóny, počtu kusů květin v kytici a jejich zdobení. Za 3000 Kč už by jste si musela hodně vymýšlet :-) Nabízíme tvorbu svatebních kytic napodobenin živých téměř za stejnou jako živé, kytičky zůstanou na památku. Dále organzy i stuhy za super ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
Dali jsme za kytky 3500,- Kč komplet..kytka pro nevěstu zdobení ženich ,družičky2x svědkyně 2x svatební matka 1x..Květinářství Levandule ve Znojmě.
Odpovědět
Ahoj, my dali za kytky asi 5 500,-, přičemž nám ale paní dělala i výzdobu na stůl a do altánu a taky na obou autech jsme měli květinovou výzdobu. Když jsem na to teď zběžně koukla, tak za kytici pro mě, dvě pro maminky, jednu pro družičku a korsáž jsme dali něco málo přes 2 000,-. Měli jsme frézie, eustomy a malé růžičky.
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě to reálné je. Na obrázku je foto kytičky pro nevěstu a korsáž pro ženicha v ceně 600 Kč, navíc z neživých kytiček, které Vám vydrží na pořád a tudíž neutratíte peníze za kytičky, které Vám za 2 dny zvadnou :-) Vymyslet se dá i spousta jiných vzhledů a použít jakákoli květina.
Odpovědět
@luciapaja ano, souhlasím, svatba také v únoru a s tohle cenou jsem s květinářkou mluvila a není to problém. Kytky si u ní necháváme dělat když má někdo narozeniny a většinou za krásnou a velikou kytku 600, - > takže do 3000 by se měli vyjít :-) Pozor ale optala bych se i lidí kolem na dané květinařství. V loni se vdávala známá - chtěli kytku do 2000 tisíc květinářka se vším souhlasila a když si pro ní v den svatby přijel ženich chtěla 4000,- :-(
Odpovědět
@lioness máte nádherné zdobení a kytičky.
Odpovědět
Profilova fotka
@luciapaja Děkuji :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
@sarlotka84 no vidite a letos to zhruba tem 90 nevestam, kterym jsem delala kytku, vubec nevadilo
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a moje kytky voni vždycky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marti316 přesně to co říkáš dohromady mě vyšlo do 3000, a to bylo vyhlášené květinářství, po kterém chtěla výzdobu i Vlaďka Erbová (kvůli vzdálenosti si na to paní majitelka netroufla, ale nedivím se, že chtěla ji :)) takže ano:) stačí říct limit a oni už si nějak poradí, já řekla do 3000, bylo do 3000.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Tak si přečtěte příspěvky na mých stránkách...
Odpovědět
Profilova fotka
taky chci mít umělou-pěnovou kytičku! Jsou krásné, a pro mě rozhodně žádný kýč :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?