Poptávám květinářku na svatbu 6.7.2019, Neveklov

Profilova fotka
Hezký den, moc prosím o tipy či nabídky šikovných květinářek, které mi vytvoří květiny na svatbu :) Poptávám spíše levnější nabídky a jedná se mi: o květinu pro nevěstu, 1x svědkyně, 2x maminka, 2x babička, 3x klopa, květiny na stůl (cca 10 kulatých stolů) a pak jemné nazdobení obřadní brány. Má představa je nevěstin závoj v hlavní roli :) Poté pivoňky nebo Eustoma či Růže a něco zeleného. Líbí se mi květiny viz přiložené foto. Předem velice děkuji za cenové nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Milá nevěsto, posílám přibližný cenový rozpočet na vaši poptávku. Menší kytička z růžiček, pivonky, nevěstina závoje... typu horní foto cca 1000,- . Spodní foto svatební kytice,která je větší kolem 1500,- Kytička pro svědkyni cca 500,-. kytičky pro maminky,babičky 1 ks 350,- Stoly pokud by se jednalo pouze o nevěstin závoj bez kytiček cca 1000,- Kytička do klopy 1 ks/150,- Svatební brána je na fotce docela nazdobená takže uplně nevím co je pro vás decentně, pokud se budu držet tohoto typu více zeleně a dalo by se méně kytek cca 1000,-. Pokud budete mít zájem o detailnější rozpočet ,napište nebo zavolejte, vše probereme a navrhneme podle vašich představ na váš finanční rozpočet. Za pěknou kytku Katka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?