Poptávám floristku na květinovou výzdobu na 7.5.2020 - kousek za Prahou

Ahoj, sháním květinovou výzdobu. Zatím nemám cenovou představu, tak poptávám. Prosím o cenovou kalkulaci na výzobu + květiny na svatbu 7.5. Níže posílám seznam, plus styl, který se mi líbí v příloze. Kytice pro ostatní a korsáž by se měli odvíjet od té svatební kytice. 1x svatební kytice 2x kytice pro maminky 1x korsáž pro ženicha 3x menší korsáž pro svědka + tatínky 1x květinový náramek pro svědkyni Poté nějakou dekoraci na slavobránu v podobném stylu. V příloze je spíš představa, jak rozměrově a kolik květin na dekoraci (samozřejmě může být i nižší). Pak dekorace na stůl a ke sweet baru. Svatba bude pro cca 25 lidí a stůl budeme mít do tvaru U. Takže jednu velkou kytici před novomanžele a pak kytice viz příloha na stoly a sweet bar - počítám třeba 7ks. Děkuji všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím volný. Tak koukněte na mou prezentaci a na mé stránky. Pokud vás má práce osloví, napište. Zdravím z Rozkvetlé dílny, Jana Čechová
Odpovědět
Dobrý den, a najdu někde orientační ceny? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@melody123 Orientační ceny mám na stránkách - Vzorová kalkukace pod Svatebními květinami. Sem nemohu vkládat přímo odkaz na své stránky, je to proti pravidlům, pokud nenajdete, hoďte mi vše do mailu. JČ
Odpovědět
@rozkvetla_dilna Dobrý den, děkuji ale na www stránkách vidím vždy jen orientační cenu svatební kytice, ale dalších doplňků ne. Vy mi můžete nějak zaslat orientační cenovou nabídku na to, co jsem popisovala v inzerátu? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@melody123 Pošlu vám odkaz do zprávy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Více na Vyzdobanaklic.cz
Odpovědět
@vyzdobanaklic Upřímně, nevím, zda nečtete nebo číst neumíte, ale svatby v květnu nejspíš nebudou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @lamice, ano...čteme i dokonce číst, psát atd., upřímně umíme .-))...Fotky květin jsou pro inspiraci. Pohodové dny :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?