Kytice ze slunecnic na cerven 2016

Profilova fotka
Ahoj holky, moc by se mi libilo mit kytici ze slunecnic. Cekam na jednu kvetinarku ktera mi udela navrh a cenik. Co rikate na slunecnice? Mela to nektera z vas? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My je sice na svatbě neměli, ale jedna z našich nevěst ano a kytka byla moc pěkná, takže hurá do ní;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, měla je jedna moje nevěsta a moc se mi to líbilo :-) Celou svatbu měla tak laděnou...
Odpovědět
Profilova fotka
@jannetta85
Odpovědět
nedávno jsem tady viděla tuto: http://www.beremese.cz/blog/aurum27/a...
Odpovědět
Profilova fotka
Nadherna inspirace ;-) uz se tesim :-)
Odpovědět
My jsme měli na svatbě kytici, polštářek pod prstýnky i výzdobu na stole se slunečnicemi. V kombinaci s hnědou to vypadalo úžasně. Nejvíce všichni zúčastnění chválili nápad s kávou v misce, která krásně provoněla celý náš den a byla pěkným podkladem pro hlavičky slunečnic...
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji za inspiraci s tou kavou ;-) to me vubec nenapadlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, vytvářela jsem slunečnice v kombinaci s levandulí a také slunečnice s chryzantémou a alstromerií. Přidávám fotografie pro inspiraci :-) S pozdravem Anna Vidršperková Aroma Flora
Odpovědět
Profilova fotka
ano, já jsem měla slunečnice, svatbu jsem měla v červnu 2015. kytka byla dokonalá..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uzasna inspirace urcite pujdu do kombinace slunecnice s kopretinama :-) s kvetinarkou uz jsme sladeny na urcite predstave  :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?