Menu Forum

Kytice ze slunecnic na cerven 2016

1. říj 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
jannetta85
29
Registrovala se 16. září 2015 na beremese.cz. Přidala 198 příspěvků. Má 17 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
jannetta85
29
Registrovala se 16. září 2015 na beremese.cz. Přidala 198 příspěvků. Má 17 přátel.
 Ahoj holky, moc by se mi libilo mit kytici ze slunecnic. Cekam na jednu kvetinarku ktera mi udela navrh a cenik. Co rikate na slunecnice? Mela to nektera z vas? emoticon
28. zář 2015 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
 My je sice na svatbě neměli, ale jedna z našich nevěst ano a kytka byla moc pěkná, takže hurá do ní;)
28. zář 2015 ve 13:19  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

Foto a video - Region Praha
52

“Milé nevěsty, rezervace jsou v plném proudu, spousta termínu je fuč, ale přesto, pokud se Vám moje práce líbí, zkuste mě oslovit, zda zrovna ten Váš nemám volný :-) Přeji krásný víkend... http://vladkahollovablog.blogspot.cz/”
(Před 1 týdnem)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

52

“Milé nevěsty, rezervace jsou v plném proudu, spousta termínu je fuč, ale přesto, pokud se Vám moje práce líbí, zkuste mě oslovit, zda zrovna ten Váš nemám volný :-) Přeji krásný víkend... http://vladkahollovablog.blogspot.cz/”
(Před 1 týdnem)

Ano, měla je jedna moje nevěsta a moc se mi to líbilo emoticon Celou svatbu měla tak laděnou...
28. zář 2015 ve 14:47  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

52

(Před 1 týdnem)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

52

(Před 1 týdnem)

@jannetta85
28. zář 2015 ve 14:47  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nony
Registrovala se 4. března 2010 na beremese.cz. Přidala 115 příspěvků.
  • Svatba byla 22. srpna 2008
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
nony
Registrovala se 4. března 2010 na beremese.cz. Přidala 115 příspěvků.
  • Svatba byla 22. srpna 2008
    Region Zlín
 nedávno jsem tady viděla tuto: http://www.beremese.cz/blog/aurum27/album/zlata-kozarkova-a-ondrej-popelka-hoceyn/
29. zář 2015 ve 12:17  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jannetta85
29
fotoportrét
fotoportrét
jannetta85
29
 Nadherna inspirace emoticon uz se tesim emoticon
29. zář 2015 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
usvitka (23 r.)
Registrovala se 29. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. července 2015
fotoportrét
fotoportrét
usvitka (23 r.)
Registrovala se 29. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. července 2015
 My jsme měli na svatbě kytici, polštářek pod prstýnky i výzdobu na stole se slunečnicemi. V kombinaci s hnědou to vypadalo úžasně. Nejvíce všichni zúčastnění chválili nápad s kávou v misce, která krásně provoněla celý náš den a byla pěkným podkladem pro hlavičky slunečnic...
29. zář 2015 v 15:31  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jannetta85
29
fotoportrét
fotoportrét
jannetta85
29
 Dekuji za inspiraci s tou kavou emoticon to me vubec nenapadlo emoticon
29. zář 2015 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
annamarieveronika (30 r.)
Aroma Flora - Zakázková Floristika
Anna PRO

Květy a dekorace - Region Plzeň
27

“Milé nevěsty. Přidáno nové fotoalbum - Odstíny fialové a růžové. Nechte se inspirovat! Krásný den A.V.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
annamarieveronika (30 r.)
Aroma Flora - Zakázková Floristika
Anna PRO

Květy a dekorace - Region Plzeň
27

“Milé nevěsty. Přidáno nové fotoalbum - Odstíny fialové a růžové. Nechte se inspirovat! Krásný den A.V.”
(Před 2 lety)

Hezký den, vytvářela jsem slunečnice v kombinaci s levandulí a také slunečnice s chryzantémou a alstromerií. Přidávám fotografie pro inspiraci emoticon

S pozdravem
Anna Vidršperková
Aroma Flora
1. říj 2015 ve 14:21  •  Svatba byla v říjnu 2010  •  www.aromaflora.cz , facebook - aroma flora - floristika, zahradní architektura, interiérové květiny  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iivvuusskkaa
2
Registrovala se 25. října 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 1 přítele. Havlíčkův Brod, Region Havlíčkův Brod.
fotoportrét
fotoportrét
iivvuusskkaa
2
Registrovala se 25. října 2014 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků. Má 1 přítele. Havlíčkův Brod, Region Havlíčkův Brod.
 ano, já jsem měla slunečnice, svatbu jsem měla v červnu 2015. kytka byla dokonalá..... emoticon
1. říj 2015 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jannetta85
29
fotoportrét
fotoportrét
jannetta85
29
 Uzasna inspirace urcite pujdu do kombinace slunecnice s kopretinama emoticon s kvetinarkou uz jsme sladeny na urcite predstave  emoticon
1. říj 2015 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí