Květiny na svatbu - kalkulace

17. říj 20195

Ahoj nevěsty,
zajímalo by mě, jak jste řešily výběr floristky. Nechávaly jste si zpracovávat cenové kalkulace? Mám v užším výběru dvě květinářství, ale nemám vůbec představu o cenách.
Díky za rady

 • Tak to je asi nejlepší možnost, pokud se Vám líbí vazby obou květinářství. Zadejte jim kolik čeho chcete a popř. základní květiny, kterou byste v kyticích chtěli (různé květiny jsou různě drahé - je rozdíl, pokud vám někdo nacení výzdobu se základem např. z chryzantém nebo z růží, i když barva bude stejná) a nechte si to nacenit...

 • Zdravím, já jsem si nechala udělat cenovou kalkulaci v jednom květinářství a pak jsem šla k ženichovo spolužačce, která mi dobře poradila a cena je hodně podobná té cenové kalkulaci z jiného květinářství.
  Za kytky platíme pro představu asi 6500,- (svatební kytka, zmenšenina pro svědkyni, 2x květina pro mamky, korsáž pro ženicha, svědka a táty, kytky do váziček na stoly, kytky do vlasů a na dort a jedna podlouhlá vazba na stůl před oddávající) myrty budeme stříhat přímo v zahradnictví.
  Samozřejmě záleží hodně na druhu kytek. My máme převážně růže, hořec, závojíček

 • Vybrala jsem si květinářství, domluvila schůzku, tam jsem řekla svou představu, dostala různá doporučení od květinářky, doladily jsme konečnou podobu a ona to pak vše spočítala. Dala mi týden na rozmyšlenou s tím, že když budu mít zájem, přinesu do týdne zálohu, když ne, nic se neděje. Nacenila mi to na max. 5000 s tím, že udělá vše pro to, aby to bylo méně a svkěle mi s výběrem poradila.

 • Sponzor fóra
 • Dobrý den,
  podívejte se na práci floristky a nechte si udělat cenovou kalkulaci. Případně můžete dát na doporučení 🙂 Lenka

 • Dobrý den, na ceny květin a výzdoby se můžete podívat na Výzdobanaklic.cz

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Vyrábím svatební kytice a svatební doplňky z umělých květin, přírodních materiálů a bižuterních komponentů.
  Každá nevěsta je jedinečná. To samé platí i o kytici. Pojďme společně najít tu správnou pro Vás. Působím v Praze, případně v okolí Litoměřic, Ústí/L.
  Rádi vám splníme jakékoliv květinové přání... Svatby nás baví a doufáme, že je to na naší práci vidět!
  Články od našich partnerů
  Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
  Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
  5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
  Archiv článků od partnerů