Menu Forum

Květiny na svatbu, 20. 9. 2019, Praha

14. srp 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
mysh_me
Registrovala se 13. února 2019 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
mysh_me
Registrovala se 13. února 2019 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Zdravím,
nechala jsem si zařizování květin poněkud na poslední chvíli, proto budu ráda za nabídky květinářství/floristek, které mají tento termín ještě volný emoticon
Jednalo by se o kytici nevěsty, dvě menší pro maminky, tři pro družičky, pětkrát kytice do vázy na stůl (stejný styl a velikost jako družičkovské - budou součástí dekorace), korsáž pro ženicha, dvě menší pro tatínky. Potřebovali bychom také květiny dovézt na místo hostiny (Chvalská tvrz), kde si je převezme koordinátorka (nemáme volné auto na vyzvednutí).
Předem děkuji za nabídky
13. srp v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kvetinyholesovice
Svatební květiny My Dream
Hana Bucková PRO

Květy a dekorace - Region Praha
2

“Nevěsty, budu se na vás těšit 11.-12.1. v hotelu Clarion na svatebním veletrhu. :-) Ráda poradím, naplánuji a poté vám zašlu nezávaznou nabídku. Také na veletrhu získáte slevičku. Tak se zastavte, už teď se těším. Stánek č. 94. Hanka”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
kvetinyholesovice
Svatební květiny My Dream
Hana Bucková PRO

2

“Nevěsty, budu se na vás těšit 11.-12.1. v hotelu Clarion na svatebním veletrhu. :-) Ráda poradím, naplánuji a poté vám zašlu nezávaznou nabídku. Také na veletrhu získáte slevičku. Tak se zastavte, už teď se těším. Stánek č. 94. Hanka”
(Před 7 měsíci)

Dobrý den slečno, v tomto termínu mám ještě prostor. emoticon
Koukněte na můj fcb či instagram, a pokud se vám moje práce líbí, tak mi ideálně na email zašlete vaši představu kytice. Rozpočet vám zašlu. Dovoz není problém. emoticon
Krásný den.
Hanka💮🌸💮🌸
13. srp ve 20:05  •  www.kvetiny-my-dream.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
modrokvet
Modrokvět, zakázkový květinový ateliér
Petra Koubínová PRO

19
fotoportrét
fotoportrét
modrokvet
Modrokvět, zakázkový květinový ateliér
Petra Koubínová PRO

19
 Napsala jsem vám SZ emoticon
14. srp v 07:12  •  www.modrokvet.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozkvetla_dilna
Rozkvetlá dílna - dílna, která pro Vás rozkvétá
Jana Čechová PRO

PRO Shop: 76 inzerátů
20

“Bude mi ctí být součástí i Vašeho svatebního dne......Termíny na svatební květinové vazby a dekorace během prázdnin a na podzim na dotaz. Budu se těšit na vaše květinové výzvy. A pokud nevíte, jak do toho, tak spoustu tipů a inspirace svatebních květin najdete u mě na stránkách. Přijímám již objednávky i na rok 2020. Rozkvetlá dílna”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
rozkvetla_dilna
Rozkvetlá dílna - dílna, která pro Vás rozkvétá
Jana Čechová PRO

PRO Shop: 76 inzerátů
20

“Bude mi ctí být součástí i Vašeho svatebního dne......Termíny na svatební květinové vazby a dekorace během prázdnin a na podzim na dotaz. Budu se těšit na vaše květinové výzvy. A pokud nevíte, jak do toho, tak spoustu tipů a inspirace svatebních květin najdete u mě na stránkách. Přijímám již objednávky i na rok 2020. Rozkvetlá dílna”
(Před 1 měsícem)

Hezký den, i já bych Vám mohla květiny připravit, pokud se Vám má práce zalíbí, napište. Zdravím z Rozkvetlé dílny.
14. srp ve 21:09  •  www.rozkvetladilna.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí