Menu Forum

Květinářství - špatné zkušenosti obecně

20. říj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
daasqua
1
Registrovala se 27. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Region Praha.
 • Svatba byla 22. července 2016
  Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
daasqua
1
Registrovala se 27. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Region Praha.
 • Svatba byla 22. července 2016
  Region Praha
 Ještě tu myslím není takto obecná diskuze, takže vytvářím, aby se budoucí nevěsty některých květinářství vyvarovaly a na co aby si dávaly pozor.

Já osobně mám strašnou zkušenost s květinářstvím Fanfán Tulipán v Praze v Lidické ulici. Po úvodním okouknutí webovek a prodejny (a pár obeckých dotazech, jak to funguje) jsem měsíc před svatbou byla objednat květiny - kytici, 2 pro maminky, náramek pro svědkyni, korsáž a květiny na stůl. V prodejně nebyla žádná květinářka, pouze jakýsi klučina - asi asistent či pokladní. Ukázala jsem mu v jejich katalogu, jak zhruba má kytice vypadat - chtěla jsem růžovo-bílo-fialovou, s růžemi, fréziemi a nevěsiným závojem, plus dalšími květinami, které by se jim hodily (nejsem botanik, neznám moc názvy). Měli tedy první představu o květinách a hlavně barvě. Objednávku si psal na papír, já mu k tomu navykládala plno podrobností, co ano a co ne, plus samozřejmě kontakt na mě email a mobil). Několikrát jsem zdůraznila, ať se ozvou, až budou předběžně něco připravovat, abych to mohla probrat s pravou květinářkou, která to bude vázat, přece jen může být plno možností, jak to udělat.
Přes dva týdny se nikdo neozval. Našla jsem si tedy na ně email, poslala jsem jim fotografii vysněné kytice (růžovo-bílo-fialové, tóny mezi), kterou jsem mezitím našla dokonce na jejich facebooku, a celkem sáhodlouze popsala, jak co má vypadat - všechny kytice, korsáž, náramek a kytka na stůl. Opět jsem několikrát zdůraznila, ať se ozvou, pokud mají dotazy, aby se vše probralo, případně poslali fotky a tak.
Na email mi přišla odpověď, že se omlouvají za zpoždění kalkulace objednávky, a poslali výčet, kolik co bude stát. To jsem sice nepotřebovala vědět (potřebovala jsme vědět, že vědí, co dělat), ale aspoň pokrok a ujištění, že na mě snad nezapomněli.
Několik dnů před svatbou mi volala květinářka a ujistila si pár drobností (datum vyzvednutí) a že prý jsou květiny už na cestě k nim. Zopakovala jsem jí stručně a pro jistotu pár věcí z emailu a zdůraznila, že aby tu kytici udělali barevně podle té fotky, co jsem jim poslala. Prý ok a že se na ní můžu podívat den před svatbou večer.
Den před svatbou jsem se byla na květiny podívat a málem mě omylo. Kytice byla růžovo-bílo-černorfialová a vypadala jak na pohřeb. Navíc vypadala celkem odfláknutě, růže a frézie v ní sice byly (plus něco jako černofialové květy ibišku, nevím název květiny, ale rozhodně není reprezentativní a sváteční), ale vůbec v ní nebyl třeba nevěstin závoj. Květy nevypadaly moc čerstvě (ovadlé vnější lístky na několika místech, u zelených "traviček" i s nějakou chorobou).
Ptala jsem se květinářky, proč ji neudělala podle mé fotky a s normální fialovou barvou, přece existuje plno krásných fialových kytek (opáčila, že jich moc není). Dozvěděla jsem se, že můj email dostala paní provozní (či nějaká šéfová prostě) a že ona, květinářka, dostala fotku ČERNOBÍLE!!! vytištěnou a k ní jednu šipku s nápisem "růžová", další šipku s nápisem "bílá" a třetí šipku s nápisem "fialová"!!! Nechápu, jakého idi*ta tohle mohlo napadnout, v odvětví, kde se hraje s barvami a pomalu bychom měly dávat RGB souřadnice, aby byly barvy podle našich představ. Takhle dává šéf pokyny květinářkám, jak uvázat vysněné kytice pro tak významný den, opravdu profesionální! Ani email se nepřepošle.
Fajn, tak jsem chtěla kytici opravit podle barev z mé fotky. Prý že nemají žádné volné kusové květiny (měli vystavené jen hotové kytice). Zoufala jsem se rozhlížela po chladírně a naštěstí jsem jednu květinu fialové barvy našla (sice moc domodra, ale aspoň něco). Slečna tedy zvolna uvolila, že mi kytice opraví. Jako skoro jedinou další volnou kytku měli nevěstin závoj (tj. navzdory tvrzení, že kytky nemají, tak zhruba 2-4 druhy kusové měli). Ten jsem původně do kytice chtěla (nevím, proč ho nedali).
Slečna šla opravovat kytici. Překvapilo mě, že svatební kytice se dělá tak, že se jen vezmou dohromkady stonky a převáží se stužkou, za ty peníze bych čekala mnohem víc, ale budiž, asi se to tak na některých místech dělá, takže to nechám být. Několik květin se díky rozvazování a rozčílenému svazování (slečna byla nervní) poničily a musely tak do koše. Po svázání kytice vypadla neskutečně lépe - nevěstin závoj ji "zaplnil" a zjemnil, fialová barva pozvedla ostatní barvy, konečně reprezentativní. Po postříkání lakem už ani na zelených listech nebyly moc vidět kazy (kytice pak v pořádku přežila celý následující den, nezvadla).
Bohužel nešel opravit náramek, takže svědkyně měla kytičky v jiných barvách (tu černofialová mi osobně přišla fakt odporná, takové se mi osobně nelíbí, ani tvarem, v emailu jsem jim psala, že mám ráda pěkně rozvinuté květenství). U korsáže jsem si poručila přidat k jediné růži ještě nevěstin závoj, aby to nevypadalo to prázdně a odfláknutě (navíc růže byla nějak ohnutá, bála jsem se, zda přežije, ale nakonec přežila). Květinářka potom trochu pookřála, že se to vyřešilo (víceméně jsem si ji "uvázala" sama) a přiznala, že takové věci se dějí často a že nejsem první.
Martýrium bylo tedy víceméně za námi. Druhý den mamka vyzvedla bednu s květinami a dojela na svatbu. Během mých příprav mi zvonil mobil - vzal ho nastávají a poté předal mamce. Prý nám květinářství omylem zabalilo do krabice jednu kytice navíc. Máma to šla zkontrolovat a opravdu. Měla skoro stejné barvy (růžovo-bílá), takže si toho nevšimli. Dala jim adresu a ať se staví. Kytku jsme dali bokem a obeznámili personál se situací, kdyby se někdo objevil. Chudák nevěsta, pro kterou byla připravena! Možná měla svatbu ten stejný den! Za celý den si pro kytici nikdo nepřišel, ani nikdo nevolal. Kytka tam tedy ležela opuštěná až do večera. Jak to vyřešili s chudákem nevěstou, které patřila, netuším, snad to dopadlo dobře a objednali třeba novou od jiného květinářství (když toto nemá asi květiny moc na skladě, nevím, jak to vedou).
Takže tak emoticon
4. srp 2016 v 18:34  •  Svatba byla v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
Registrovala se 18. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 552 příspěvků. Region Nový Jičín.
 • Svatba byla 25. července 2015
  Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
Registrovala se 18. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 552 příspěvků. Region Nový Jičín.
 • Svatba byla 25. července 2015
  Region Nový Jičín
 Tak to je teda vážně něco. No mělas teda pevné nervy. Mě by teda zajímalo, kolik si za takovou "profesionalitu" účtují. Má tchýně je květinářka, dělala nám komplet květinovou výzdobu a vím, že tohle by si v životě nedovolila.
4. srp 2016 v 19:10  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
daasqua
1
Registrovala se 27. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Region Praha.
 • Svatba byla 22. července 2016
  Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
daasqua
1
Registrovala se 27. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Region Praha.
 • Svatba byla 22. července 2016
  Region Praha
 Tak ceny byly odpovídající na Prahu (kytice pro nevěstu cca 1.200,-, i když ještě se musím podívat podrobněji na vyúčtování, co jak stálo), ale asi bych si sama svázala podobnou/lepší kytku za čtvrtinu ceny, zvlášť pokud opravdu stačí jen svázat stonky dohromady (myslela jsem, že to více načančávají a třeba nějak i vycpávají... možná to i jiné květinářství dělají, netuším). Na fotkách to ale nakonec vypadá dobře, ale jen díky tomu nevěstinnýmu závoji, který jsem tam vnutila.
Já si je vybrala proto, že byli na svatebním veletrhu, měli hezké webovky s kyticemi a byly blízko mého původního bydliště.
Dnes jsem si říkala, že je škoda, že jsem si původní kytici nevyfotila, vypadala děsně... No byla jsem v tu chvíli na prášky, záloha zaplacená, květinářka povídala, že nemá žádné kytky na opravu...
4. srp 2016 ve 21:09  •  Svatba byla v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verap33
1
Registrovala se 6. února 2014 na beremese.cz. Přidala 380 příspěvků. Region Praha.
 • Svatba byla 6. června 2016
  Vysoké nad Jizerou, Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
verap33
1
Registrovala se 6. února 2014 na beremese.cz. Přidala 380 příspěvků. Region Praha.
 • Svatba byla 6. června 2016
  Vysoké nad Jizerou, Region Semily
 Tak aby přibyly nějaké zkušenosti, přidám tu svou, i když nebyla nijak příšerná... emoticon Je pravda, že jsem výběr trochu odflákla, neměla jsem potřebu mít něco dokonalého. Potřebovala jsem, aby kytky byly z Jilemnice, tak jsem jen koukla na internet. Vybrala jsem "Květinovou síň". Podle názvu jsem si představovala nějaký větší obchod, ale byl to pidikrámeček, kam se vešli sotva dva zákazníci emoticon Na klidné domluvení toho, co bych si představovala, moc nebyl prostor. Ukázala jsem floristce svou a dceřinu květinovou ozdobu do vlasů, s tím, že bych chtěla něco v tom stylu. Od bílé přes růžovou do fialové, mix květin (v uvolněném, "lučním" stylu), doslova jsem řekla "spíš fialovou, aby to nebyly samé růžové růžičky". No tak v kytici převládaly růžové růže emoticon Kytice nebyla špatná, všichni ji chválili, ale prostě jiná než jsem chtěla. Aranž na stůl ale byla moc pěkná a vydržela dlouho. Co byl ale úplný omyl, byl heřmánek, který v kytici místy rychle vadl, ale hlavně ho měl i manžel v korsáži, takže byl úplně zvadlý už při obřadu (ten heřmánek emoticon ) Takže (kromě korsáže) žádná katastrofa, ale doporučila bych poohlídnout se někde jinde.
5. srp 2016 ve 21:26  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
strelenka
1
Registrovala se 2. července 2014 na beremese.cz. Přidala 714 příspěvků. Region Praha.
 • Svatba byla 31. května 2014
fotoportrét
fotoportrét
strelenka
1
Registrovala se 2. července 2014 na beremese.cz. Přidala 714 příspěvků. Region Praha.
 • Svatba byla 31. května 2014
 Přidávám špatnou zkušenost z květinářství v OC Futurum - Hradec Králové. Přikládám: Foto č. 1 jsem si přála (donesla jsem i obrázek - bylo mi řečeno, že to nebude problém), foto č. 2 pak byla reálná kytka, kterou mi udělali.
5. srp 2016 ve 23:25  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucineni
91
Registrovala se 9. února 2015 na beremese.cz. Přidala 1225 příspěvků. Má 6 přátel. Kanada.
fotoportrét
fotoportrét
lucineni
91
Registrovala se 9. února 2015 na beremese.cz. Přidala 1225 příspěvků. Má 6 přátel. Kanada.
 Je tu vubec nevesta,ktera nemela problem s kvetinarkou? Jeste jsem snad nevidela spokojenou nevestu,vcetne me emoticon
6. srp 2016 ve 03:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucineni
91
Registrovala se 9. února 2015 na beremese.cz. Přidala 1225 příspěvků. Má 6 přátel. Kanada.
fotoportrét
fotoportrét
lucineni
91
Registrovala se 9. února 2015 na beremese.cz. Přidala 1225 příspěvků. Má 6 přátel. Kanada.
 @verap33 haha ujasneni.ze uvadly byl hermanek a ne manzel me pobavilo emoticon
6. srp 2016 ve 03:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
Registrovala se 18. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 552 příspěvků. Region Nový Jičín.
 • Svatba byla 25. července 2015
  Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
Registrovala se 18. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 552 příspěvků. Region Nový Jičín.
 • Svatba byla 25. července 2015
  Region Nový Jičín
 @lucineni Já neměla, protože má tchýně je květinářka, tak jsem měla vše pod kontrolou emoticon emoticon Ale ona váže moc krásné květiny emoticon
6. srp 2016 v 07:06  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ttm
55
Registrovala se 31. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 754 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
ttm
55
Registrovala se 31. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 754 příspěvků. Má 5 přátel.
 @lucineni Třeba jà emoticon Moje květinářka byla úžasně ochotná, poradila mi a nakonec uvázala kytici přesně podle mých představ, navíc za super cenu emoticon
6. srp 2016 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
Registrovala se 18. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 552 příspěvků. Region Nový Jičín.
 • Svatba byla 25. července 2015
  Region Nový Jičín
fotoportrét
fotoportrét
tanulinkaaa
8
Registrovala se 18. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 552 příspěvků. Region Nový Jičín.
 • Svatba byla 25. července 2015
  Region Nový Jičín
 @strelenka Připomíná mi to, jako když tady nevěsty hážou fotky šatů, které si objednali z alli v porovnání s originálem. Přitom tvá kytice není nikterak složitá.
6. srp 2016 v 07:07  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mikoi
54
Registrovala se 22. července 2015 na beremese.cz. Přidala 190 příspěvků. Má 13 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
mikoi
54
Registrovala se 22. července 2015 na beremese.cz. Přidala 190 příspěvků. Má 13 přátel.
 @lucineni Já byla moc spokojena se vsema kytkama, veneckem i korsazema, které mi dělala skvělá paní Dana Sedláčková z Kytickarny v Praze. Květinovou výzdobu jsem si jinak dělala sama z toho, co bylo na louce a na zahradě, a s kvetinarkou jsme se úplně krásně trefily do stejných barev i stylu emoticon
6. srp 2016 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenkakaca
32
Registrovala se 30. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 3081 příspěvků. Má 12 přátel. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
kacenkakaca
32
Registrovala se 30. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 3081 příspěvků. Má 12 přátel. Region Plzeň.
 @lucineni ja jsem byla maximalne spokojena ☺ kytky bereme uz jen u nasi svatebni kvetinarky ☺
6. srp 2016 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verap33
1
Registrovala se 6. února 2014 na beremese.cz. Přidala 380 příspěvků. Region Praha.
 • Svatba byla 6. června 2016
  Vysoké nad Jizerou, Region Semily
fotoportrét
fotoportrét
verap33
1
Registrovala se 6. února 2014 na beremese.cz. Přidala 380 příspěvků. Region Praha.
 • Svatba byla 6. června 2016
  Vysoké nad Jizerou, Region Semily
 @daasqua Tak jsem si konečně našla čas přečíst celý tvůj úvodní příspěvek, manžel na mě kouká a povídá: Mámo, kdyby ses viděla, jak vytřeštěně zíráš! Co strašnýho se tam asi musí odehrávat! emoticonemoticon (je to teda fakt děs, bohužel bez cizích zkušeností tohle člověk dopředu nemůže předvídat emoticon )
6. srp 2016 v 09:51  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
strelenka
1
Registrovala se 2. července 2014 na beremese.cz. Přidala 714 příspěvků. Region Praha.
 • Svatba byla 31. května 2014
fotoportrét
fotoportrét
strelenka
1
Registrovala se 2. července 2014 na beremese.cz. Přidala 714 příspěvků. Region Praha.
 • Svatba byla 31. května 2014
 @tanulinkaaa Jj, bohužel. Trochu jsem počítala s tím, že něco nedopadne - svatba byla hodně narychlo a nebyl čas zjišťovat...jako, nejsem typ, co by řešil detaily, ale tohle koště bylo i na mě trochu moc emoticon.
6. srp 2016 v 10:06  •  Svatba byla v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
daasqua
1
Registrovala se 27. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Region Praha.
 • Svatba byla 22. července 2016
  Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
daasqua
1
Registrovala se 27. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Region Praha.
 • Svatba byla 22. července 2016
  Region Praha
 @verap33 No jo, to by mě fakt nenapadlo, že když pošlu fotku kytice (jedné, aby to neměli komplikované a nezkoušeli něco mezi), tak to květinářka dostane vytisknuté černobíle emoticon A že neměla žádné doplňující dotazy. Nechápu, koho mohlo napadnout dát do kytice černofialové květy jak na pohřeb. Díkybohu to byl jediný zádrhel a jediný dodavatel, se kterým jsem měla problémy.
Nakonec kytice díky mému přičinění vypadala pěkně (odmyslete si tuny nevěstiného závoje a přimyslete černé květy a máte původní). Sice na 100 % neladila s výzdobou, kde byl jiný odstín fialové a ještě odstín růžovo-lososové, ale aspoň nebyla černá emoticon Nicméne za tu cenu moc nestála, asi některé podniky ždímou mega marži.
8. srp 2016 ve 20:37  •  Svatba byla v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
challidona (30 r.)
39
Registrovala se 20. října 2014 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Dobříš, Region Příbram.
 • Svatba byla 11. září 2015
  Mníšek pod Brdy - Skalka, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
challidona (30 r.)
39
Registrovala se 20. října 2014 na beremese.cz. Přidala 174 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele. Dobříš, Region Příbram.
 • Svatba byla 11. září 2015
  Mníšek pod Brdy - Skalka, Region Příbram
 @lucineni ja neměla problem s kvetinarkou, zaplat panbuh za ni, uz nechodíme nikam jinam a tím, že naše svatba byla tak trochu spešl nosí mi manžel domu květiny přesně podle mého gusta...
8. srp 2016 ve 20:49  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
titi19
2
Registrovala se 15. března 2015 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek, 1 album a 1 článek. Má 1 přítele.
 • Svatba byla 18. června 2016
fotoportrét
fotoportrét
titi19
2
Registrovala se 15. března 2015 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek, 1 album a 1 článek. Má 1 přítele.
 • Svatba byla 18. června 2016
 Ahoj všem, rozhodla jsem se taky přispět svou špetkou do mlýna, protože moje zkušenost s květinářstvím v Žatci na náměstí by někoho mohlo třeba i zachránit. Jako asi každá z vás jsem šla do zmíněného květinářství vybavená fotkami, jak by měla má kytice vypadat. Měla to být bílá koule z rozkvetlých bílých pivoněk. Dámy floristky mě upozorňovaly, že to ale bude moc monotónní a nevýrazné, uklidnila jsem se tím, že přesně o to mi jde emoticon a jiné kytky, či jiné barvy tam opravdu nechci.
Bylo mi řečeno, že aby udělali jednu kytku z plně rozkvetlých pivoněk musí jich objednat minimálně 20, což je jednou tolik. Souhlasila jsem a řekla že si zbylé květiny dam do váz na svatební stůl. Složila jsem 1000 Kč zálohu a samozřejmě uvedla kontakt kdyby cokoliv.
V den D vyzvedl kytici a zbylé květiny manžel a dovezl je k mým rodičům domů, kde jsme na ně koukali a nestačili se divit!
Kytice nebyla kulatá... zelené listy lezly snad všude. Zelená nerozkvetla poupata všude. Mezi tím jiná růžová kvitka... no otřes. Chtělo se mi brečet.
Druhej gól- Zbylé kvetiny, se kterými jsme tedy počítali nebyly. Resp. byli dvě. Už jsem přemýšlela kam zajet pro jakoukoliv bílou květinu...
Vrcholem všeho byla ovšem cena. Protože za tuhle jednu otřesnou kytku (a dva ks pivoněk navic) jsme zaplatili 2700.
Chvilku jsme na to s mojí mamkou koukala, ale čas tlačil tak jsme se rozhodli si tu kytici prevazat sami. A světe div se, vyházeli jsme vše zelené, růžové a nerozkvetlé, uvázali do kulata a ve finále to byla krásná svatební kyticeemoticon nicméně to, kolik nás to stálo nervů a času mi nikdo nevrátí. Do Žátce tedy dámy ne!
Přikládám fotky jak to vypadalo a poslední, to co jsme zachránili. jen pro zajímavost z kytice jsem vyndala osm zavřených poupat (ks =115 Kč -9 stovek letělo do koše)
11. zář 2016 v 08:26  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonisek
8
Registrovala se 31. března 2007 na beremese.cz. Přidala 1647 příspěvků. Má 19 přátel. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
sonisek
8
Registrovala se 31. března 2007 na beremese.cz. Přidala 1647 příspěvků. Má 19 přátel. Region Plzeň.
 @titi19 udělaly jste moc pěknou kyticku emoticon

Já stejně nechápu,ze kvetinarka nejsou schopné udělat kytku dle fotek?

Já třeba byla ve třech květinářství - v jednom mi řekla,ze neví jestli v září budou slunečnice?? Jako kde to jsme? Ve druhém mi řekli,ze za měsíc končí a do třetího jsem vlezla,koukala po kytkach a nějaká snaha se zajímat jestli mám přání,neco nepotřebuji? Byla jsem znechucená. Jedná se o Plzeň...samozřejmě kvetinarstvich je tu spousta,ale nemela jsem náladu to tu obíhat a nakonec kytky budu mít od slečny z Prahy,ktera tu na beremku také je a recenze jsou výborné,takze snad se dočkáme krásných květin.
11. zář 2016 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
androz (23 r.)
20
Registrovala se 11. května 2015 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 • Svatba byla 8. srpna 2016
  Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
androz (23 r.)
20
Registrovala se 11. května 2015 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 • Svatba byla 8. srpna 2016
  Region Praha
 Mně dělal květiny Svazek a naprosto super, především věneček udělali dokonalý, předčil mé představy.
11. zář 2016 v 09:45  •  Svatba byla v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
androz (23 r.)
20
Registrovala se 11. května 2015 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 • Svatba byla 8. srpna 2016
  Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
androz (23 r.)
20
Registrovala se 11. května 2015 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 • Svatba byla 8. srpna 2016
  Region Praha
 Jinak v Praze doporučuji květinářství Avalanche na Národní.
11. zář 2016 v 09:45  •  Svatba byla v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
taitey
Registrovala se 8. března 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 21 příspěvků. Má 1 přítele. Region Náchod.
 • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
taitey
Registrovala se 8. března 2016 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 21 příspěvků. Má 1 přítele. Region Náchod.
 • Neví, kdy bude svatba
 tak já jsem dopadla skvěle emoticon
tuto jsem si našla na internetu jako předlohu...a ta druhá byla moje svatební emoticon
21. zář 2016 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jesterka90
4
Registrovala se 17. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jesterka90
4
Registrovala se 17. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 141 příspěvků. Má 2 přátele.
 Mě osobně šokují cenyemoticon
21. zář 2016 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cranbiee
41
Registrovala se 13. června 2016 na beremese.cz. Přidala 56 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
 • Svatba byla 10. září 2016
  Lac d'estaing, Francie
fotoportrét
fotoportrét
cranbiee
41
Registrovala se 13. června 2016 na beremese.cz. Přidala 56 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
 • Svatba byla 10. září 2016
  Lac d'estaing, Francie
 já jsem byla spokojená moc emoticon a zvládla jsem si nadiktovat kytku i přesto, že jsme si s květinářkou nerozumněly ani slovo :D
první dvě fotky je moje svatební a třetí je vzor emoticon
21. zář 2016 ve 14:51  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
budulinek10
Registrovala se 13. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
 • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
budulinek10
Registrovala se 13. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
 • Neví, kdy bude svatba
 Musim rict ze me ty ceny nijak nesokuji. Je to hrozne relativni. Zalezi jake kvetiny a v jakou dobu kdo chce. Tam se ceny hrozne lisi. Ja s kvetinarstvim moc dobrych zkusenosti nemam. Svatebni kytici jsem si vazala sama a pro sestru taktez. Musim rict ze mi to dalo zabrat. Proto chapu ty ceny. Nejsem floristka a ani se nicim podobnym nezivim. Ale mela jsem z ni radost.
15. říj 2016 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
budulinek10
Registrovala se 13. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
 • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
budulinek10
Registrovala se 13. srpna 2016 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
 • Neví, kdy bude svatba
 Toto byla pro sestru ...
15. říj 2016 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitro1
Registrovala se 17. března 2016 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků a 1 inzerát.
 • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jitro1
Registrovala se 17. března 2016 na beremese.cz. Přidala 14 příspěvků a 1 inzerát.
 • Neví, kdy bude svatba
 Tak já přidám dobrou zkušenost emoticon Šli jsme po městě omrknout cukrárny kvůli dortu a vlezli jsme do dvou květinářství. V prvním byla zrovna jen nějaká asistentka, která kytky neváže, tak jsme šli cestou ještě do jinýho. Domluvili jsme se na kytce, na ceně, na barvách, a bylo hotovo emoticon Ale fakt je, že jsem neměla extra představu, prostě pár růží se světle modrým zdobením. Cena 1790,- a byla v tom kytice pro nevěstu, pro obě maminky, pro svědkyni, a ještě myrty s mašličkama (květinářství v Příbrami na náměstí TGM).
17. říj 2016 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
simone5
8
Registrovala se 9. února 2013 na beremese.cz. Přidala 1360 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
simone5
8
Registrovala se 9. února 2013 na beremese.cz. Přidala 1360 příspěvků. Má 14 přátel. Region Praha.
 @lucineni Já byla se svou květinářkou spokojená. emoticon Ale je fakt, že já to celé nechala na ni. Neměla jsem žádnou vysněnou představu květiny (tyhle věci mě neba a ani na ně nemám čas). Jen jsem jí popsala obecně představu, koncept svatby, poslala jsem jí fotku šatů, účesu a místa a zbytek včetně výzdoby udělala ona.
17. říj 2016 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vilamotylkova
Registrovala se 26. července 2016 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků a 2 alba. Konice, Region Prostějov.
fotoportrét
fotoportrét
vilamotylkova
Registrovala se 26. července 2016 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků a 2 alba. Konice, Region Prostějov.
 Tak já se přidávám z výbornou zkušeností - a to ne s květinářstvím - ale s pohřební službou - Chtěla jsem jednoduchou kulatou - a z růží - červená nebo vínová. Přemýšlela jsem, kde si nechat uvázat: svatební kytice (15 růží), dvě kytičky pro maminky, kytička pro svědkyni, kytička pro družičku - naši malou princeznu, 2x korsáž (1x pro našeho synka), 5x kytička na stůl, 2x kytička na hrob - pro ty, kteří už nemohli být s námi. Máme u nás dvě květinářství a ani do jednoho se mi moc nechtělo - co si budeme nalhávat - jakmile někde použijete slovo "svatební" - cena jde záhadným způsobem rychle nahoru. Napadlo mě, zkusit zajít u nás do pohřební služby, kde vždy měli pěkně uvázané květiny. A světe div se - naprosto úžasná spolupráce - ochota - a když mi pak řekli konečnou cenu - tak jsem pomalu nechtěla věřit, že za takovou krásu - za vše, chtějí jen 2400,- Takže milé budoucí nevěsty - zkuste také zajít do pohřební služby a pozeptat se. Jinak se na fotky kytiček můžete podívat do mého alba.
17. říj 2016 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vilamotylkova
Registrovala se 26. července 2016 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků a 2 alba. Konice, Region Prostějov.
fotoportrét
fotoportrét
vilamotylkova
Registrovala se 26. července 2016 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků a 2 alba. Konice, Region Prostějov.
 Nechtěla jsem nic komplikovaného - chtěli jsme jednoduchost emoticon a naše přání nám splnili emoticon
17. říj 2016 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucineni
91
Registrovala se 9. února 2015 na beremese.cz. Přidala 1225 příspěvků. Má 6 přátel. Kanada.
fotoportrét
fotoportrét
lucineni
91
Registrovala se 9. února 2015 na beremese.cz. Přidala 1225 příspěvků. Má 6 přátel. Kanada.
 @simone5 Tak pokud by to udelala nejak prijatelne nemam problem, sama jsem ji rikala,ze muze navrhnout jinou moznost ktera bude mit stejnej vysledek ale jasne vedela co za kytku nema pouzit VUBEC a stejne ji tam narvala, nehodilo se to k vyzdobe, k barve ani k nicemu jinymu,nevim co ji k tomu vedlo, asi mne chtela nastvat :D jeste ze tam nedala kytky na ktery mam extra silnou alergii emoticon
17. říj 2016 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
daasqua
1
Registrovala se 27. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Region Praha.
 • Svatba byla 22. července 2016
  Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
daasqua
1
Registrovala se 27. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Region Praha.
 • Svatba byla 22. července 2016
  Region Praha
 Po nějaké době jsem se vrátila této diskuzi a měla trochu čas se podívat na svoje fotky. Vlevo je kytice, kterou jsem zaslala do květinářství (a oni ji geniálně černobíle vytiskli)... vpravo je náramek s květinou, který měla moje svědkyně a který už nešel předělat a neseděl tak s ostatní výzdobou. Tak nějak vypadala původně i moje kytice (velká část byla černo-modro-fialová)...prostě jak na pohřeb.
17. říj 2016 ve 22:44  •  Svatba byla v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí