Kupuje svatební kytici ženich? Kde v Brně vážou kytice?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky! Vůbec nemám představu jak je to ze sbatebnímy kyticemi. Kupuje jea vybírá ženich? A mají mít matky a svědkyně stejné kytice nebo mohou mít úplně jiné kytky? Kde v Brně dobře navážou hezkou kytici? Díky Pavča
Odpovědět
1
26
27
@janek83 to bys opravdu nemela, prinasi to prej smulu ;-) Ja bych si ji tedy rozhodne nevazala a ne ze bych to neumela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@bery @janek83 Okolo svatby je takových pověr... @veberdis Prý to přináší smůlu... Tak nevím, jestli se řídit nějakými pověrami nebo raději zapojit vlastní hlavu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Mám pocit, že kdybych měla dát na všechny pověry, tak se nikdy nevdám...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
já si jí budu taky vázat sama.. původně měla jedna kamarádka, ale ta jede na dovolenou, a nikomu jinému to určitě nesvěřím, protože vím, jaké kytky vážou, a né že by nebyly pěkné, ale já umím lepší (a to skutečně není jen můj názor, vím, že samochvála smrdí :-D )
Odpovědět
@ovcik s tím souhlasím, pokud nějakou věc člověk umí lépe, tak proč ji zadávat někomu jinému, když si ji může udělat sám a hlavně kvalitně ;-)
Odpovědět
Já doufám, že i když jsem blondýna, tak mi krémové růže a oranové kaly budou slušet? Chtěli jsme původně vínové, ale ty vypadaly docela smutně..
Odpovědět
Holky nevíte, zda se dá na začátku července sehnat kytice z anemonek a kolik přibližně stojí?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, nevíte některá dobrý a ne extrémně drahý květinářství v Brně, kde by mi v květnu udělali kytku z konvalinek a pomněnek? Co jsem se ptala, tak na pomněnky se nikde moc netvářili, že neví jestli budou a tak. Nebo nenapadá vás, co místo pomněnek, aby se to k těm konvalinkám hodilo a bylo to světle modrý? Díky moc
Odpovědět
S těma pomněnkama si taky nejsem jistá....zkus zajít do květinářství např. brabec a poptat se, něco jako irisi nebo frézie a nebo nějaký drobounký kytky by vymysleli....uvidiš.. Sama zase hledám bílý růže :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
V Brne je spouta profesionalu jako Jarda Kokes a jeho Studio Ammi,ale i spousta jinych.
Odpovědět
1
26
27
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?