Kolik vás stala kytice?

Ahoj, kolik vás prosím stala vaše kytice?
Odpovědět
Profilova fotka
600, -
Odpovědět
Profilova fotka
Já dala za celou výzdobu 5000 což je super. V Praze chtějí jen za kytku pro nevěstu 3000.
Odpovědět
Profilova fotka
Praha - 1600. Za celou květinovou výzdobu 8000 (včetně vyzdobení sálu), což mi přijde super a byla jsem spokojená 🙂
Odpovědět
Koukám, že vás to vyšlo docela levně. Děsila jsem se toho, že to budou vyšší částky a budu muset dávat za kytici víc, než bylo v plánu 😁
Odpovědět
Profilova fotka
@marusiav clovek musi trochu hledat, protoze jinak to jsou opravdu vyssi castky a to jen kvuli slovu “svatebni”
Odpovědět
Profilova fotka
3950,- za kytici pro mě, dvě pro maminky, jednu pro svědkyni, vývazek pro ženicha a takový půlvěneček do vlasů. Praha. Třeba těch 600 výše mi přijde teda opravdu hodně levné, pokud to nebylo vázané svépomocí nebo od někoho známého, to i běžná "narozeninová" kytice vyjde často dráž (Je moc pěkná! To spíš píšu proto, aby pak tady nevěsta nebyla zklamaná, že takovou za 600 sežene podle mého názoru dost těžce 🙂 ).
Odpovědět
Profilova fotka
Moje kytice 870 Kč. Dohromady vše 2800 = moje kytice, věneček do vlasů, 2 kytice pro maminky, korsáž pro ženicha, 4 malé svazky na stůl do váz. Fotky mám na profilu. Cena se odvíjí hodně i od toho, jaké květiny chcete. Já chtěla zahradní květiny doplněné o luční, takže jsem to měla levnější než kdybych chtěla lilie, růže atd.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Kytice 1200,- + kytičky pro maminky, svědkyni, korsáže, výzdoba na stoly 3500,- Super cena na to, že vše je z eko květinové farmy Kveteto tady v Čechách - žádná Afrika.
Odpovědět
Kytice, dve pro maminky, jedna na stul, korsaze (vetsi pro manzela a tatu), kytice do vlasu plus doprava (celkem streka neb sem si vybrala ceske lucni kviti) a tusim neco do 5000
Odpovědět
Dobrý den, odpověď na otázku ceny kytice není tak jednoduchá. Pouhá cena bez přiložení fotky nepodá žádné adekvátní informace...Záleží na spoustě faktorů - době svatby, použitém materiálu i jeho barvě, zpracování, velikosti kytice a také na osobě floristy, tedy na ceně jeho práce...navíc cena květin se mění na trhu každý den...obecně se dá říct, že cena kulaté kytice pro nevěstu se v průměru pohybuje cca 1600,- Kč, luční cca 2000,- Kč, boho cca 2500,- Kč, převislá cca 1800,- Kč ...komplety pak cca 13 - 15 tisíc a kompletní servis pak i 20 -30 tisíc a víc - podle požadavků....pro adekvátní představu je dobré se podívat na průměrné ceny na webech floristů a na ceník jejich služeb a nechat si udělat naprosto totožné kalkulace u vícero floristů pro porovnání....průměrný ceník najdete i u nás na webu...Hanka
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Nemáte nějaké doporučení na super květiny za přijatelnou cenu? České Budějovice - Kaplice - Krumlov?
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
@rezavaliska odkud jste kytici měla, někde praha a okolí? 🙂 ráda bych také měla kytici spíš z lučního kvítí. Děkuji, Míša
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy které jste měly kytici a květinovou výzdobu ze slunečnic, kolik vás to stálo?
Odpovědět
cca 2500 kč
Odpovědět
Profilova fotka
Mám ji nacenenou na 2000 az 2500 z pivoněk v champagne barvě a karamelivych růží
Odpovědět
záleží jaké květiny si do ní vyberete 🙂 ale řekla bych, že průměr je tak cca 1500 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
veškerá výzdoba z květin včetně svatebních kytic 4500 kč, 😉
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?