Kde koupit květinové náramky pro družičky

5. kvě 2021150

Nemáte prosím někdo tip na umělé květinové náramky? Sháním spíše jednoduché. 🙂

• větší fotku bohužel nemám 😞 mám je z fleru od paní je suprový 😉 paní je i tady na baremku @kultbizuterie  a tady je odkaz na fler a tohle je můj svatební set http://www.fler.cz/zbozi/svatebni-set-peonia-powder-9-kusu-7436523

• @chzuzka  Ty jsou moc krásný, jemný a jednoduchý, přesně jak si představuju. Jen v jiných barvách 🙂 Děkuju

• @juanitka  paní to udělá přesně podle vašich představ a požadavků 🙂 já chtěla přesně takovouhle 😉

• Sponzor fóra
  • @chzuzka  Už jsem se jí ozvala, snad to klapne. 🙂

• budu držet palce 😉 můžu jen doporučit 😉 jen jsem teda dlouho čekala myslím že tak 5 týdnů od zaplacení 😞 trvalo než paní přišli kytky 😞 ale jak to přišlo tak jsem si říkala že to stálo za to čekání 😉

• @chzuzka  No tak to už moc času nemám..

• Doporučuju nechat vyrobit z neživých květin. Vypadají jakoivé, nevadnou a zůstane památka. My měli od Evičky Clementinelovee - https://www.facebook.com/ClementineLOVEe-299049983457804/?fref=ts . Naprostá spokojenost, přesně na míru podle barev a květin v mé kytice. Já měla čelenku, maminky a svědkyně náramek, moje malá drůžička věneček a ozdobu na pásek. Mrkni klidně ke mně do alba😉

• @juanitka  tak paní ty kytky objednává někde z ciziny, říkala že mají přijít za 3 týdny ale protáhlo se to

• @juanitka 😃obrý den ,
    ráda Vám květinový náramek připravím , v případě zájmu mě můžete kontaktovat zde na beremese.
    Přeji příjemný zbytek dne .
    Bára S.

• @juanitka  Ja mela pro svedkyni z živých květin z Kytickarny v Praze, ale vydržel hrozně dlouho, paní do něj totiž dala kytky typu levandule, limonium a nevestin závoj, které prezijou snad vše 🙂 Ale dělá krásne věci i z umělých květin (treba čelenky, takže náramek určitě nebude problem) a za dobré ceny, zkus se jí ozvat. A k tomu je moc milá 😉

• Dobrý den, také mohu nabídnout zhotovení náramku z umělých květin předně podle Vašich požadavků. Příští týden jsem na dovolené, kdyby Vám stačilo dodání do 5.8., můžeme se dohodnout 🙂

• Pokud by byl zájem, také vyrábím náramky z umělých květin. Jana Čechová Rozkvetlá dílna

• @florenne  FB či nějaký jiný kontakt na Vás prosím? 🙂

• Dobrý den, dělám náramky z živých květů, přikládám inspiraci.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Zazáří Vaše svatba?
    Pokud chcete opravdu nezapomenutelnou svatbu, neměli byste Světýlkov vynechat!
    Náš svatební online krámek se zabývá především půjčováním dekorací a inventáře a dekorováním obřadů.
    Toužíte po pohádkové svatbě ? SVATEBNÍ RÁJ BARBUCHA Vám zajistí pohádkovou a netradiční svatbu .Nabízíme kompletní květinový servis .