Menu Forum

Hledám šikovniu floristku-Brno a okolí-svatba 5.9.2015 Mokrá Horákov- vintage kytička

25. čer 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
hanulkas
1
Registrovala se 6. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
hanulkas
1
Registrovala se 6. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, vdavam se 5.9. a hledam sikovmou floristku na uvazani svstebni kytky, korsaze, kytek pro druzicky, pro maminky, svedkyne...vyzdibu na auta nemame, nikam nejedemeemoticon Na stoly bych chtela jen jednotlive kvety, ktere budou ve svatebni kytce. Svatba je venku v prirode, predstavuji si pryskyrniky, plane ruze, eustomu, levanduli...zkratka vintage kyticky....vite o nekom? Dekuji!
30. kvě 2015 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
spalinda
LaTulipa
Marcela PRO

Květy a dekorace - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
spalinda
LaTulipa
Marcela PRO

Květy a dekorace - Region Brno
14
 @hanulkas Hezký den, dovoluji si reagovat na Vaši poptávku svatebních květin. Pokud je Vaše poptávka stále aktuální a budete mít zájem, můžete se podívat na mé stránky a případně využít mé služby. Specializuji se na svatební floristiku, ukázky mých vazeb můžete shlédnout i na FB profilu LaTulipa. Mějte se pěkně. Marcela
25. čer 2015 v 00:36  •  www.latulipa.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
marketuskas
2
Registrovala se 3. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
marketuskas
2
Registrovala se 3. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 155 příspěvků. Region Brno.
 @hanulkas zkus PORTkvetiny na Jezuitske, my od slečny bereme celoročně a svatebni nám také chystala..
foto v albu Dodavatele
25. čer 2015 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ivule_b
1
Registrovala se 27. července 2011 na beremese.cz. Přidala 167 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ivule_b
1
Registrovala se 27. července 2011 na beremese.cz. Přidala 167 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 http://floristika-svatebni.cz/
25. čer 2015 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí