Menu Forum

Dala některá za svatební kytici méně než 1000 Kč?

9. únor 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
jozanemec
10
Registrovala se 6. července 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 49 příspěvků. Má 24 přátel. Sviny, Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
jozanemec
10
Registrovala se 6. července 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 49 příspěvků. Má 24 přátel. Sviny, Region Tábor.
 ahoj je tu nějaká nevěsta která už svatbu měla a nedala za kytky víc jak 1000? Jen by mě zajímalo jestli je to vůbec možné a pokud by byla i nějaká fotka kytiček.
4. únor 2013 ve 20:27  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
rosaline
Rosaline, svatební agentura
Bc. Gabriela Kazayová PRO

Organizování svateb - Region Břeclav
12

“Náš krásny svatební pár Zuzka a Majko :D Svatební výzdobu kompletne realizovala Rosaline, svatební agentura http://vimeo.com/70734034”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
rosaline
Rosaline, svatební agentura
Bc. Gabriela Kazayová PRO

Organizování svateb - Region Břeclav
12

“Náš krásny svatební pár Zuzka a Majko :D Svatební výzdobu kompletne realizovala Rosaline, svatební agentura http://vimeo.com/70734034”
(Před 3 lety)

Dobrý deň,
Určite sa dá vymyslieť svadobná kytica tak, aby splňovala Vaše požiadavky a to nižšiu cenu ako 1000,-Kč. Každá floristka by si mala poradiť i z takouto požiadavkou. Napr. Kytica uviazaná z vřesu, karafiátov, gerber... Samozrejme z moderným spracovaním :D Alebo pokiaľ máte na záhrade pivonky alebo hortenzie je ďalšia možnosť pre Vás :D
4. únor 2013 ve 21:39  •  www.rosaline.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenka115
18
Registrovala se 18. října 2012 na beremese.cz. Přidala 176 příspěvků. Má 7 přátel. Region Třebíč.
fotoportrét
fotoportrét
kacenka115
18
Registrovala se 18. října 2012 na beremese.cz. Přidala 176 příspěvků. Má 7 přátel. Region Třebíč.
 já dostanu kytice víceméně darem od sestřenice květinářky, takže jsem za vodou, ale myslím si, že domluvit se to určitě dá. Viděla jsem i nevěsty co pokoupili levné kytičky ze supermarketu anebo ze zahrádky, a vytvořily si své origoš kytice, moc je to nestálo a kytky byly nádherné. Taky by se mi nechtělo investovat víc peněz. V září ještě něco na zahrádkách poroste, u mě v dubnu dost prd. :D
4. únor 2013 ve 21:58  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyexx
7
Registrovala se 10. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1013 příspěvků a 1 album. Má 16 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 15. června 2013
    Hradec nad Moravicí, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jennyexx
7
Registrovala se 10. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1013 příspěvků a 1 album. Má 16 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 15. června 2013
    Hradec nad Moravicí, Region Opava
 Já si nechávám dělat kytici z pěnových růží (vypafá úplně jako živá a mohu si ji schovat na památku). Paní jsem dala předlohu na fotce, jak si představuji výsledek a vlezu se s kyticí i s korsáží pro ženicha a dobírkou do 800Kč.
4. únor 2013 ve 22:25  •  Svatba byla v červnu 2013  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
samek
2
Registrovala se 19. května 2012 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 7. září 2012
    Brno, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
samek
2
Registrovala se 19. května 2012 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 7. září 2012
    Brno, Region Brno
 Už jsem to tu někde psala- moje kytka, kytka pro svědkyni, mamku a družičku mě vyšla cca na 500,- se vším všudy. Vše jsem si vázala sama. Večer před svatbou mě to stálo navíc cca 1.5 hodiny času.
5. únor 2013 v 01:12  •  Svatba byla v září 2012  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
koada
23
Registrovala se 23. května 2012 na beremese.cz. Přidala 627 příspěvků. Má 51 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
koada
23
Registrovala se 23. května 2012 na beremese.cz. Přidala 627 příspěvků. Má 51 přátel. Region Praha.
 Já počítám na vše (kytka já, korsáž, kytka mamča, tchýně a svědkyně) tak cca 2tis. Budu mít karafiáty a pár růží. Kámoš teď dal za kytku jen pro nevěstu 1800,- to je přehnaný, stejně zvadne emoticon
5. únor 2013 v 09:13  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaaacaaatkooo
4
Registrovala se 17. května 2007 na beremese.cz. Přidala 524 příspěvků. Má 9 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
kaaacaaatkooo
4
Registrovala se 17. května 2007 na beremese.cz. Přidala 524 příspěvků. Má 9 přátel. Region Nový Jičín.
 Osobně plánuju kytici vůbec neřešit, jsme domluveni s přítelem, že v den svatby nebo den před ní prostě zajede do nejbližšího květinářství a něco sežene. Protože dát za kytici o 1000Kč více jenom proto, že se jí říká "svatební", mi přijde zbytečné. Chápu, že ty, co chtějí mít svatbu dokonalou a sladěnou, to chtějí mít fakt perfektní, ale to není náš případ, my jsme z toho tak nějak asi už vyrostli emoticon emoticon Viděla jsem krásnou kytičku pro nevěstu za 120Kč emoticon Co víc si přát emoticon
9. únor 2013 ve 23:59  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radulka57
47
Registrovala se 30. července 2012 na beremese.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 44 přátel. Dachau, Německo.
fotoportrét
fotoportrét
radulka57
47
Registrovala se 30. července 2012 na beremese.cz. Přidala 574 příspěvků. Má 44 přátel. Dachau, Německo.
 Samozřejmě že se dá vlézt do 1000kč, sestra měla krásný růže za 500kč + 2kytičky pdo malý družičky a každé mamince růži, a vlezla se.. stačí najít dobrý květinářství kde jsou ochotni ti kytky udělat do určité ceny, já to tak mít budu, ale já chci tak do 1500 - 1800kč . já chci čiště moji kytku za 1000kč,chci velkou.
4. únor 2013 ve 21:43  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kattessi (36 r.)
3
Registrovala se 24. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků, 2 alba a 6 inzerátů. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 8. června 2013
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kattessi (36 r.)
3
Registrovala se 24. srpna 2012 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků, 2 alba a 6 inzerátů. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 8. června 2013
    Region Praha
 ahoj, zvuzuju variantu satenovy kytice, vydela jsem tu na pro, jedna holcina je dela kolem tisice, druha i za ctyristapadesat a ma kameny obchod v letnanech, tak uz mam v planu se tam zastavit, abych videla kytici i na vlastni oci a dokonce mi bylo receno, ze si ji muzu sama vybrat a svazat... jsem zvedava a hodne nad tim premyslim...libi se mi, ze mi kytice zustane naporademoticon ahoj
4. únor 2013 ve 22:13  •  Svatba byla v červnu 2013  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
boruvka22 (24 r.)
4
Registrovala se 9. června 2012 na beremese.cz. Přidala 24 příspěvků. Má 3 přátele. Jaroměř, Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. dubna 2013
    Opočno, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
boruvka22 (24 r.)
4
Registrovala se 9. června 2012 na beremese.cz. Přidala 24 příspěvků. Má 3 přátele. Jaroměř, Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. dubna 2013
    Opočno, Region Hradec Králové
 Ahojda, ja jsem se stavovala v kvetinarstvi v patek a pani mi rekla, ze zalezi na me, kolik si reknu, ale ze do 1000kc se povejdu a to chci kytku pro sebe, korsaz pro zenicha a dve kytky pro maminky. Svatbu mame v dubnu, bude pry vic jarnich kvetin a ty co jsou i ted budou levnejsi emoticon, jinak jsem z Jaromere, mame cca 15tis obyvatel - ve meste to bude urco drazsi, tak at se ti dari emoticon
4. únor 2013 ve 22:22  •  Svatba byla v dubnu 2013  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luca_lucky
15
Registrovala se 22. května 2012 na beremese.cz. Přidala 267 příspěvků. Má 31 přátel. Region Jablonec nad Nisou.
fotoportrét
fotoportrét
luca_lucky
15
Registrovala se 22. května 2012 na beremese.cz. Přidala 267 příspěvků. Má 31 přátel. Region Jablonec nad Nisou.
 No tak mě dnes floristka (dvě různé) napsala rozpočet na kytky, co jsem jí poslala jako předlohu a všechno dohromady (moje kytka, maminky, svědkyně, korsáže...) dohromady cca 4 tis. Kč. Masakr.. :( Připadá mi to fakt moc.. Jsou to růže a něco jako orchidej. V dubnu se tam půjdu s ní domluvit, tak jsem zvědavá, co vymyslíme.. Jednu z těch dvou floristek jsem si vybrala.
4. únor 2013 ve 23:26  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romantika
10
Registrovala se 8. září 2010 na beremese.cz. Přidala 103 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
romantika
10
Registrovala se 8. září 2010 na beremese.cz. Přidala 103 příspěvků. Má 4 přátele.
 ano ja mela karafiaty vazane do pracovniho oznaceni brokolice emoticon)))zvladly prevazet asi 3krat skoro den bez vody a super. myslim ze jsem platila cca neco trosinku pres tisic za kytku pro nevestu, 2 kytky pro maminky ( ty byli takove jednoduche prolozene zelenyma listama, ale taky pekne) a korsaz pro zenicha. viz. album. Zalozni verze byla koupit v albertu rano narezane mini ruze vice baleni a svazat, obalit dole stuhou a hotovo.
4. únor 2013 ve 23:54  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
Registrovala se 27. října 2010 na beremese.cz. Přidala 941 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
parajan
30
Registrovala se 27. října 2010 na beremese.cz. Přidala 941 příspěvků. Má 5 přátel.
 Na obrázku je má kytice a kytky družiček a svědkyně. Ještě byly čtyři korsáže, velká kytice pro maminku, ikebana a přes 40samotných květů gerber do váz na hostinu. Celkem nás to přišlo na necelé 4tisíce, což mi přijde jako dobrá cena - vzhledem k tak velkému počtu květů... Co se původního dotazu týče - tak podle mě, pokud si to člověk neuváže sám, tak se pod cenu 1000 nelze dostat ani omylem - pokud člověk počítá alespoň základní - kytice nevěsty, korsáž a kytka pro maminky... Do tisíce by se vešly u mě konkrétně tak max.moje kytice a korsáž pro ženicha... Jinak ani ránuemoticon
5. únor 2013 v 00:09  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kvetiny
Květiny Alice
Knottová Alice PRO

Květy a dekorace - Region Praha
8

“Pomalu, ale jistě fotečky z veletrhu svatební dny přibývají :-)!! Módní přehlídka svatebních šatů a mých kytic. Sledujte na mém profilu další fotečky :)!!”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
kvetiny
Květiny Alice
Knottová Alice PRO

Květy a dekorace - Region Praha
8

“Pomalu, ale jistě fotečky z veletrhu svatební dny přibývají :-)!! Módní přehlídka svatebních šatů a mých kytic. Sledujte na mém profilu další fotečky :)!!”
(Před 3 lety)

Záleží jestli máte na mysli kytičky i pro maminky, svědkyni a korsáž (+samozřejmě pro nevěstu). Jde o to jaké druhy květin se použijí. Můžou se udělat decentní kytičky jednoduché a přesto nápadité. Jak pro nevěstu, tak maminkám, svědkyni. S drobných květů, levnějších květin ( fresie, karafiáty, chrysantemy, wax, nevěstin závoj-gypsa, astra apod. záleží na ročním období-na jejich dostupnosti). Do 1000kč by se to dalo uvázat s tím, že by se celá svatba pojala v jednoduchosti a decentnosti. Nic honosného. Ale i v jednoduchosti je krása, když se vytvoří hezká kombinace barev. Já měla na svatbě živé květiny, všímám si, že je i žádaná umělá kytice např. i s bižutérií. Záleží na vkusu člověka. Pořád si myslím, že nevěstě sluší živé květy.
9. únor 2013 ve 22:23  •  www.kvetinyalice.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
andran
47
Registrovala se 12. září 2012 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1085 příspěvků. Má 63 přátel. Region Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
andran
47
Registrovala se 12. září 2012 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 1085 příspěvků. Má 63 přátel. Region Olomouc.
 já jsem po dlouhém rozmýšlení šla do umělých - pro sebe, maminku a tchýni, samozřejmě i korsáž pro ženicha a pak jen symbolickou růžičku svědkům.... (mám to v albu)...... a nesrovnatelná cena - živá a umělá. A také i proto, že fialková je barva nestandartní, jak mi bylo řečeno a to bych se prý nedoplatila.....
9. únor 2013 ve 22:27  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
annienellien
60
Registrovala se 11. září 2012 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Rychnov nad Kněžnou.
  • Svatba byla 11. července 2015
    Bohdašín, Region Rychnov nad Kněžnou
fotoportrét
fotoportrét
annienellien
60
Registrovala se 11. září 2012 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Rychnov nad Kněžnou.
  • Svatba byla 11. července 2015
    Bohdašín, Region Rychnov nad Kněžnou
 Já se chci taky pokusit vyrobit si něco svého... Našla jsem spoustu návodů na krásné látkové, papírové atd. květin... Rozhodně to vyjde levněji a bude to zábava..
9. únor 2013 ve 22:40  •  Svatba byla v červenci 2015  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zoooza
7
Registrovala se 1. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 331 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
zoooza
7
Registrovala se 1. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 331 příspěvků. Má 3 přátele.
 my měli dost sezónní kytičky a s mou kyticí jsme se do tisícovky vlezli... nevidím v tom až tak velký problém, záleží na tom, co chceš za rozměr, složitost, druhy kytek a tak....já měla krásnou, přesně podle mých představ, po usušení krásně drží, naprostá spokojenost... takže myslím, že to jde :D
9. únor 2013 ve 22:57  •  To se mi líbí