Vyzážistka, kadeřnice, 25.5.2019, Resort Hulín

Ahoj, sháním vizážistku make-up/kadeřnici na naší svatbu 25.5.2019 v Resortu Hulín, víte o někom v tomto okolí? Případně o někom kdo by dojel? V tomhle jsem úplně mimo, původně jsem ani nikoho nechtěla, ale říkám si jednou za život :) Děkuji za doporučení. Anna
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den. Velice ráda se o Vás budu starat v den Vaší svatby. Specializuji se na svatební líčení a účesy a poskytuji vysoce profesionální služby. Uvedené datum mám ještě volné a ráda za Vámi zajedu do Resortu Hulín. Po Praze je doprava zdarma a za hranicí Prahy cena 6 Kč/km. Pokud budete mít zájem, napište, můžeme probrat Vaše přání. S přátelským pozdravem, vizážistka Kristýna
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do interní pošty jsem Vám poslala moji nabídku :-) Hezký den, Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Anno,poslala jsem Vám zprávu do interní posty.Hezky den Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
@anicak_p Dobrý den, do resortu Hulín za nevěstami pravidelně dojíždím. Pro bližší informace můžete navštívit můj web. :) S pozdravem, Simeona Lanta
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, na Váš termín mám ještě volno. Můžete se podívat na profil nebo na moje webové stránky. Líčím a Češi několik let a svatby jsem dělala už i v zahraničí.. Jsem z Brna, ale běžně na svatby dojíždím. Hezky zbytek dne Anežka Machová
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?