Voděodolná řasenka. Máte tip?

Profilova fotka
Chci si pořídit na svatbu voděodolnou řasenku. Máte nějaký tip na nějakou opravdu dobrou, která opravdu drží i přes slzy nebo např. i ve vodě a která nelepuje a dělá hezké řasy. Nějak jsem zatím na žádnou opravdu dobrou - kvalitní nenarazila....
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim,zkusste od Lorealu a ja na ne nedam dopusit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Manhatan alebo Avon Perfect wear - tá je naj naj naj :-)
Odpovědět
Od Bourjois....nejlepší jakou jsem zkusila......
Odpovědět
Teda, tak si chci taky pořídi voděodolnou řasenku, tak tímto děkuji danny za téma, ale když doporučujete každá jinou, tak jakou si vybrat, toť dilema :-) Já je moc nemám ráda, protože se pak některé špatně odličují :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já mam od Lancomu Hypnose - vydržela vše - i mořskou vodu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, děkuji za odpovědi..teď si tedy jen vybrat :-D ... tyto značky se asi jen tak neseženou v drogerce, co? Máte typy, kde je koupit? Ještě o této přemýšlím: http://www.laurendor.cz/detail_3.php?... Je to profi kosmetika a budu si od nich brát ten fixater na make-up, tak že bych vzala i řasenku...ale nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky. Já používám voděodolnou od Dermacolu (Obsesión) a je úžasná. Stojí kolem 200 kč, takže není drahá, dá se sehnat v drogérkách a je fakt výborná. Už několikrát jsem ji měla i na dovolený, koupala jsem se s ní v moři a jak jsem jí ráno nalíčila, tak večer jsem ji odličovala. Já mám citlivý oči, takže na odličování používám od Ryoru dvoufázovou odličovací emulzi ze světlíku lékařského. Krásně to řasenku odlíčí a osvěží oči x-) Teď jsem si koupila voděodolku od Astoru (AIR MAX) a nic moc :-|
Odpovědět
Ja som celkom na Rimmelky, teraz som si kupila ciernu Volumatic, sranda, nie je vodeodolna (teda nie je to tam napisane), ale kupala som sa s nou v mori, cela mokra (som zabudla ze ju mam) vecer kuknem do zrkadla a ani sa nehla! :-D Tak to ma dost prekvapilo........
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem si na svatebku poridila tu blede modrou vodeodolnou od Dermacolu, drzi jak pribita, az mi nejde odlicit!!!!!!! ALe je fakt super za dobrou cenu!!! i more vydrzela, no fakt vse! kdybyste mely nektera tip na sikovny odlicovac na tuhle rasenku, tak pisnete!!
Odpovědět
Jeneee, já tuhle řasenku mám taky a začala jsem ji používat včera. Byla jsem v bazénu, normálně jsem se potápěla a otírala oči a super. Perfektně drží. Ale mám stejný problém, jako Ty. Mám od Nivei odličovač voděodolného očního make-upu a taky jsem to tím dolů nedostala. Na diskusi Dermacolu jsem našla dotaz, čím to odličovat a paní tam psala, že je na to speciální odličovač přímo od Dermacolu. Název Ti teď nenapíšu, protože si to nepamatuju, ale když koukneš v drogerii na odličovač od Dermacolu, tak to určitě najdeš. Jinak asi budeme mít permanentní make-up :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jak jsem tu před 3 dny psala, já používám Odličovač od Rioru a s ním to jde krásně http://www.lekarna.cz/ryor-ryoherba-d...
Odpovědět
Profilova fotka
New Lash Power Mascara Clinique!
Odpovědět
Profilova fotka
markétko, tak ten odličovač si koupím, protože je u nás teď v akci,tak snad ho ještě zítra budou mít! ta řasenka fakt drží jak přibitá!!!! a za tu cenu, no neberte to!:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem taky zkusila ten Dermacol (modrá, voděodolná) a je fakt dobrá... a dolů nejde :-D. Zkusila jsem ji Mary Key odličovačem a to také jde.. obyčejnými odličovači ani náhodou.. Díky za tip... a Cenově vyšla na necelých 200,-..krása :-).
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?