Menu Forum

Vizážístka + účes na 27.3.2015

19. bře 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
zabka86
2
Registrovala se 27. září 2012 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků.
  • Svatba byla 27. března 2015
fotoportrét
fotoportrét
zabka86
2
Registrovala se 27. září 2012 na beremese.cz. Přidala 27 příspěvků.
  • Svatba byla 27. března 2015
 Dobrý den,
hledám vizážistku,která mě nalíčí i učeše.Svatbu máme 27.3.2015 v Kladně.Za nabídky děkuji.
17. bře 2015 ve 20:35  •  Svatba byla v březnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
18. bře 2015 v 08:44 • julcapraha
fotoportrét
fotoportrét
petramuzikova
Make-up Artist - Hair Stylist Petra Mužíková
Petra Mužíková PRO

Krása - Region Praha
29

“Za letošní sezonu jsem měla tu čest ve Svatební den zkrášlit 41 nevěst... 44 svatebčanek a najela jsem 2 694 km. Dostala jsem nespočet krásných sms, e-mailů a dárečků. Srdce mám plné vzpomínek, které tam navždy zůstanou. Sem dojatá při tomto součtu, bylo to krásných několik měsíců a všechny nevěsty, jste byli báječné a nezapomenutelné! Děkuji za krásnou svatební sezonu”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
petramuzikova
Make-up Artist - Hair Stylist Petra Mužíková
Petra Mužíková PRO

Krása - Region Praha
29

“Za letošní sezonu jsem měla tu čest ve Svatební den zkrášlit 41 nevěst... 44 svatebčanek a najela jsem 2 694 km. Dostala jsem nespočet krásných sms, e-mailů a dárečků. Srdce mám plné vzpomínek, které tam navždy zůstanou. Sem dojatá při tomto součtu, bylo to krásných několik měsíců a všechny nevěsty, jste byli báječné a nezapomenutelné! Děkuji za krásnou svatební sezonu”
(Před 2 lety)

Krásný den, tento termín mám volný a s radostí se Vás ujmu emoticon
S láskou... Petra
19. bře 2015 v 19:35  •  www.facebook.com/profesionalnivizazistkapetramuzikova  • Odpověz  •  To se mi líbí