Vizážistka, Olomouc a okolí, 15.6.2019

Ahojky je tu mezi Vámi nějaká šikovná vizážistka, která má volno v tomto termínu + svatební účes. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Jeee zdravím Vás Kačko, tak to by bylo naprosto perfektní:) dívala jsem se na Vaši FB stránku a prosím určitě se mnou počítejte. Chtěla bych se zeptat, naši svatbu budeme mít v Penzionu Fojtství toho 15.6.2019 obřad v 10:00, bylo by možné abyste dorazila brzy ráno přímo na místo?Šlo by to? Obřad máme dost brzy a nechtěla bych strácet čas přejížděním :) Kolik si tak účtujete za účes a líčení? Díky moc za odpověď
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na Váš termín mám ještě volno. Můžete se podívat na profil nebo na moje webové stránky. Líčím a češu několik let a svatby jsem dělala už i v zahraničí.. Jsem z Brna, ale běžně na svatby dojíždím. Hezky zbytek dne Anežka Machová
Odpovědět
@acecreative Moc děkuji za odpověd. Měla bych moc veliký zájem. Svatba by byla na Svatém Kopečku okr.Olomouc. V penzionu Fojtství. Šlo by? není o moc daleko? Prosím kolik Vaše služby stojí?
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji, moc mě těší, ze pište. 15.6.2019 mám již obsazeno. Anežka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby. Ukázky práce najdete na mém profilu nebo webových stránkách. S přáním hezkého dne Petra Hladůvková vizážistka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?