Menu Forum

Vizážistka na svatební líčení 9.7. 2016 v okrese Česká Lípa?

29. dub 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
monitrolik
15
Registrovala se 8. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 1 inzerát. Má 7 přátel. Region Liberec.
fotoportrét
fotoportrét
monitrolik
15
Registrovala se 8. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 1 inzerát. Má 7 přátel. Region Liberec.
 Dobrý večer,
kamarádka, která měla zajistit líčení mi odřekla, nemáte někdo zkušenosti s nějakou vizážistkou v České Lípě a okolí? Díky za reakce. emoticon
28. dub ve 20:32  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
ladekor (30 r.)
LA DEKOR
Alice Levínská PRO

Svatební obchod - Region Mělník
PRO Shop: 20 inzerátů
2
fotoportrét
fotoportrét
ladekor (30 r.)
LA DEKOR
Alice Levínská PRO

Svatební obchod - Region Mělník
PRO Shop: 20 inzerátů
2
 Dobrý den,
Mohu Vám nabídnout své služby, jsem z Mélníka, což je od Lípy kousek a za klientkami jezdím i k nim domů emoticon. Více informací, včetně ukázek práce zde na profilu, nebo pak na mých FB stránkách. Ceník mohu zaslat e-mailem. Pokud byste chtěla i zkoušku- mohla byste přijet i ke mne do obchodu, který mám v Mělníku a pokud byste sháněla ještě nějaké poslední drobnosti na svatbu, můžete se rovnou podívat emoticon.
Hezký den, Alice
29. dub v 10:00  •  www.facebook.com/ladekor.melnik  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stana_kozminova (29 r.)
Vizážistka Stáňa Kožmínová
Stáňa Kožmínová PRO

Krása - Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
stana_kozminova (29 r.)
Vizážistka Stáňa Kožmínová
Stáňa Kožmínová PRO

Krása - Region Praha
 Dobrý den, tento termín mám volný,,, pro více informací mě nevahejte kontaktovat zde ci prostrednictvím telefonu...kontakty mám uvedené v profilu emoticon
29. dub v 10:35  •  www.facebook.com/vizazistka.stanakozminova  •  To se mi líbí