Menu Forum

Vizážistka na svatbu v Praze na 8.9.2012, SOS

5. zář 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
florka
Registrovala se 19. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků.
  • Svatba byla 7. září 2012
fotoportrét
fotoportrét
florka
Registrovala se 19. dubna 2012 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků.
  • Svatba byla 7. září 2012
 Prosím, je ještě možné někoho sehnat na tento termín?
Mám z toho nervy nadranc, stávající vizážistka se začla chovat velice neprofesionálně a to mě děsí.
4. zář 2012 ve 14:21  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
japonka
Musica Festiva di Praga
Gabriela PRO

Hudba a zábava - Region Praha
12

“A opět jedna novinka na našem seznamu skladeb, která zazní již zítra na svatebním obřadě v areálu Botanica (Unhošt)- More than words - http://www.youtube.com/watch?v=UrIiLvg58SY. Doufám, že se bude snoubencům líbit.”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
japonka
Musica Festiva di Praga
Gabriela PRO

Hudba a zábava - Region Praha
12

“A opět jedna novinka na našem seznamu skladeb, která zazní již zítra na svatebním obřadě v areálu Botanica (Unhošt)- More than words - http://www.youtube.com/watch?v=UrIiLvg58SY. Doufám, že se bude snoubencům líbit.”
(Před 3 lety)

@florka doporučuji Nikolu Miláčkovou nebo její sestru Romanu Čížkovou, pokud budou mít volno.
4. zář 2012 ve 14:23  •  www.musicafestiva.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
Registrovala se 30. července 2011 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků. Má 37 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
Registrovala se 30. července 2011 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků. Má 37 přátel.
 Stáňa Kožmínová - tohle je velice dobrá vizážistka, mohla by mít taky ještě volno, nebo pak Adéla Bartáková, nebo Dufková ...zkoušej, někdo třebas volno mít bude.
4. zář 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
ninafuka (35 r.)
Koordinace svateb
Nina Fukalová PRO

Organizování svateb - Region Praha
16

“Potřebujete pomoci naaranžovat svatební výzdobu v den D? Sháníte někoho, kdo Vám s tím pomůže a bude za rozumnou cenu. Ozvěte se - www.koordinacesvateb.cz”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
ninafuka (35 r.)
Koordinace svateb
Nina Fukalová PRO

Organizování svateb - Region Praha
16

“Potřebujete pomoci naaranžovat svatební výzdobu v den D? Sháníte někoho, kdo Vám s tím pomůže a bude za rozumnou cenu. Ozvěte se - www.koordinacesvateb.cz”
(Před 3 lety)

Taky doporučuji Nikolu Miláčkovou.
5. zář 2012 ve 14:30  •  www.koordinacesvateb.cz, www.weddingcoordination.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí