Menu Forum

Vizážistka na 3.7.2015 okolí Českého Brodu muže byt i Praha!

2. led 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
ivetastibrova
1
Registrovala se 27. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 2 přátele. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 3. července 2015
    Kostelec nad Černými lesy, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
ivetastibrova
1
Registrovala se 27. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Má 2 přátele. Region Praha - východ.
  • Svatba byla 3. července 2015
    Kostelec nad Černými lesy, Region Praha - východ
 Shaním vizážistka která přijede az domu v den svatby. Dekuji za nabídky!
2. led 2015 v 11:35  •  Svatba byla v červenci 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
makeupartsimova
Michaela Šímová Make-Up Artist, Hair design
Michaela Šímová PRO

Krása - Region Kladno
4

“Jak tak prohlížím Vaše svatební alba, vzpomněla jsem si, že to naše jsem od svatby neviděla. Tak vzpomínám... Ještě že (kromě manžela samozřejmě) :-D nám ty fotky zůstanou :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
makeupartsimova
Michaela Šímová Make-Up Artist, Hair design
Michaela Šímová PRO

Krása - Region Kladno
4

“Jak tak prohlížím Vaše svatební alba, vzpomněla jsem si, že to naše jsem od svatby neviděla. Tak vzpomínám... Ještě že (kromě manžela samozřejmě) :-D nám ty fotky zůstanou :-)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den. Váš termín mám stále volný. Ve svatební den bych přijela k Vám domů. Navíc, na leden mám akci, pokud si se mnou domluvíte do konce ledna zkoušku líčení (účesu) máte ji zdarma (můžete rezervovat zkoušku na jakýkoliv měsíc v roce 2015) Pokud budete mít o moji nabídku zájem, kontaktujte mě. emoticon
2. led 2015 v 17:45  •  www.michaela-simova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janadufkova
Jana Dufková make-up & hairstyling
Jana Dufková PRO

Krása - Region Praha
17

“Milé nevěsty, prosím ty, které u mne mají zabukovaný termín, ale ještě neměly zkoušku, aby se mi ozvaly. Minulý čtvrtek mi ukradli kabelku s diářem i mobilem, kde jsem měla vše poznamenané. Jedná se asi o dva, nebo tři termíny. Mám strach, abych některý termín nenabídla dvakrát. To by kleplo mě i nevěstu. Snažím se vše dohledat všemi možnostmi, doufám,”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
janadufkova
Jana Dufková make-up & hairstyling
Jana Dufková PRO

Krása - Region Praha
17

“Milé nevěsty, prosím ty, které u mne mají zabukovaný termín, ale ještě neměly zkoušku, aby se mi ozvaly. Minulý čtvrtek mi ukradli kabelku s diářem i mobilem, kde jsem měla vše poznamenané. Jedná se asi o dva, nebo tři termíny. Mám strach, abych některý termín nenabídla dvakrát. To by kleplo mě i nevěstu. Snažím se vše dohledat všemi možnostmi, doufám,”
(Před 7 měsíci)

Dobrý den, termín mám volný, mohu Vás učesat i nalíčit, nevéstám poskytuji kompletní servis včetné poradenství. V oboru pracuji 15 let. Jsem z Prahy Žižkova, dojíždím kamkoliv. V případě Vašeho zájmu mé neváhejte kontaktovat. Jana
2. led 2015 v 19:37  •  www.vizaz-image.cz  •  To se mi líbí