Menu Forum

Vizážistka - Mělník (svatba 18.9.2015)

10. čer 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
peisis
16
Registrovala se 9. října 2014 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků a 1 inzerát. Má 19 přátel. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
peisis
16
Registrovala se 9. října 2014 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků a 1 inzerát. Má 19 přátel. Region Mělník.
 Dobrý den,
najde se tu nějaká šikovná vizážistka, která by měl nalíčila na můj den "D"? 😊 Svatba se koná 18.9. 2015 a jsem z Mělníka. 😆
Děkuji předem za tipy.
Peťulee
10. čer 2015 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
luckasimina (28 r.)
7
Registrovala se 21. října 2014 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 3 přátele. Mělník, Region Mělník.
  • Svatba byla 27. června 2015
    Liblice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
luckasimina (28 r.)
7
Registrovala se 21. října 2014 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 3 přátele. Mělník, Region Mělník.
  • Svatba byla 27. června 2015
    Liblice, Region Mělník
 Dobrý den, zkuste toto:http://www.makeupvisage.cz/kontakt.html
10. čer 2015 v 06:51  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anetacoufalova (31 r.)
Registrovala se 9. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
anetacoufalova (31 r.)
Registrovala se 9. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 nebo Alena Slavíčková je skvělá
10. čer 2015 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
makeupartsimova
Michaela Šímová Make-Up Artist, Hair design
Michaela Šímová PRO

Krása - Region Kladno
4

“Jak tak prohlížím Vaše svatební alba, vzpomněla jsem si, že to naše jsem od svatby neviděla. Tak vzpomínám... Ještě že (kromě manžela samozřejmě) :-D nám ty fotky zůstanou :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
makeupartsimova
Michaela Šímová Make-Up Artist, Hair design
Michaela Šímová PRO

Krása - Region Kladno
4

“Jak tak prohlížím Vaše svatební alba, vzpomněla jsem si, že to naše jsem od svatby neviděla. Tak vzpomínám... Ještě že (kromě manžela samozřejmě) :-D nám ty fotky zůstanou :-)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám stále volný. Mrkněte na moji práci a pokud Vás zaujme ráda Vám pošlu cenovou nabídku.
M.Š.
10. čer 2015 ve 21:50  •  www.michaela-simova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí