Menu Forum

Vizážistka - Mělník (svatba 18.9.2015)

10. čer 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
peisis
16
Registrovala se 9. října 2014 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků. Má 19 přátel. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
peisis
16
Registrovala se 9. října 2014 na beremese.cz. Přidala 44 příspěvků. Má 19 přátel. Region Mělník.
 Dobrý den,
najde se tu nějaká šikovná vizážistka, která by měl nalíčila na můj den "D"? 😊 Svatba se koná 18.9. 2015 a jsem z Mělníka. 😆
Děkuji předem za tipy.
Peťulee
10. čer 2015 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
luckasimina (28 r.)
7
Registrovala se 21. října 2014 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 3 přátele. Mělník, Region Mělník.
  • Svatba byla 27. června 2015
    Liblice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
luckasimina (28 r.)
7
Registrovala se 21. října 2014 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Má 3 přátele. Mělník, Region Mělník.
  • Svatba byla 27. června 2015
    Liblice, Region Mělník
 Dobrý den, zkuste toto:http://www.makeupvisage.cz/kontakt.html
10. čer 2015 v 06:51  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anetacoufalova (31 r.)
Registrovala se 9. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
anetacoufalova (31 r.)
Registrovala se 9. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Praha
 nebo Alena Slavíčková je skvělá
10. čer 2015 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
makeupartsimova
Michaela Šímová Make-Up Artist, Hair design
Michaela Šímová PRO

Krása - Region Kladno
4

“Jak tak prohlížím Vaše svatební alba, vzpomněla jsem si, že to naše jsem od svatby neviděla. Tak vzpomínám... Ještě že (kromě manžela samozřejmě) :-D nám ty fotky zůstanou :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
makeupartsimova
Michaela Šímová Make-Up Artist, Hair design
Michaela Šímová PRO

Krása - Region Kladno
4

“Jak tak prohlížím Vaše svatební alba, vzpomněla jsem si, že to naše jsem od svatby neviděla. Tak vzpomínám... Ještě že (kromě manžela samozřejmě) :-D nám ty fotky zůstanou :-)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám stále volný. Mrkněte na moji práci a pokud Vás zaujme ráda Vám pošlu cenovou nabídku.
M.Š.
10. čer 2015 ve 21:50  •  www.michaela-simova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí