Vizážistka a vlasová stylistka, Praha, 12.9.2020

Sháním vizážistku a vlasovou stylistku v Praze nebo v Benešově na svatbu 12.9.2020. Místo konání svatby je Donátův Mlýn (Soutice). Děkuji za tipy a nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Dělám líčení i účesy. Jezdím na místo příprav i v den zkoušky za Vámi. Fotky mojí práce naleznete na fcb, odkaz mám na profilu. Napište mi kdyžtak do zprávy místo, kde by jste si přála zkoušku, obratem napíšu celkovou cenu. S pozdravem Helena
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den preji🌸,tento termin mám volný a mohu se o Vás postarat🙏. Mrkněte se,zda se Vám moje práce libi a pokud by jste měla dotazy,rada je zodpovim🌸,pěkný den🎀
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vaš termín mám volný a ráda bych Vám nabídla své služby :-) Do interní pošty jsem Vám poslala cenovou nabídku. Pokud budete mít o mé služby zájem budu ráda když se na mě obrátíte :-) Hezký den, Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den. Velice ráda se Vám budu věnovat ve Váš svatební den. Uvedené datum mám stále ještě volné. Nabízím výhodné balíčky pro nevěsty se zkouškou. Koukněte na mé webové stránky. Velice ráda s Vámi vše proberu pro mailu nebo telefonu. Hezký den, vizážistka Kristýna
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku naleznete v interní poště. Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
@adamba Dobrý den přeji, píši Vám do interní pošty :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?