Vizážistka a nehtařka v Praze, svatba 27.7.2013

Ahoj holky, sháním vizážistku a slečnu na francouzskou manikůru na svatbu 27.7. Nemáte nějaké tipy? Bydlím v Praze a nechci dát za líčení rozhodně 5 tisíc. Díky za tipy!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj měla jsem nehtařku a vizážistku v jednom a je dost šikovná.Nehty mi krásně drželi i líčení vydrželo krásně celý den,na fotografiich se nelesknu a to jsem z toho měla docela strach.Nalepila mi i řasy a vypadalo to báječně:)Posílám kontakt Denisa 608183183 pa pa
Odpovědět
To zni skvele, diky.
Odpovědět
Profilova fotka
paní miláčková, www.studioanet.cz, to je vizážistka a dělají ve studiu i nehty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen za líčení si nikdo 5 tis nebere ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veri25 na te webovce je nejaky studio se zumbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sakurovykvet Dobrý den.Nevím kde jste koukala,ale pět tisíc za líčení je opravdu moc moc moc. My sídlíme v centru Prahy a ceny máme třetinové. Na vašem místě bych rozhodně poohlédla někde jinde. Přeji pěkný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda.Souhlasim s Elizabet.Do jejich studia chodim a jak nehtařka, tak kosmetička(vizážistka) jsou super a i kdyby to s cenou přehnali tak dohromady zaplatíš tka dva a půl tisíce nebo tak nějak. Bejt tebou, tak si to ještě promyslim
Odpovědět
Díky holky. Porozhlédnu se.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n aha, tak to je divný, ale když si vygooglíš svatební studio anet, tak to najdeš, je to na Praze 4, ulice k podjezdu, v Nuslích.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romana Čížková, dělá i vlasy... a za slušné penízky... dej na googl vyjede jako první :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?