Vizážistka a kadeřnice z Olomouce, poraďte

Milé nevěsty, prosím poraďte opravdu šikovnou vizážistku a kadeřnici, která s přehledem zvládne i náročný účes z Olomouce. Děkuji za jakýkoliv tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evkaa85 Dobrý den, myslíte dohromady nebo zvlášť :)
Odpovědět
Dobrý den, to je úplně jedno. Dohromady je to možná praktičtější, ale budu ráda za každé doporučení ;-) Děkuji.
Odpovědět
Zdravím vás, byla mi doporučena vizážistka Pavla Zbořilová... Nemáte s ní některá nebo někdo z vašich známých zkušenost?
Odpovědět
Ahoj, mám dobrou zkušenost s Milou Králíkovou.
Odpovědět
Výborná kadeřnice je Ivanka Kohoutková.
Odpovědět
Mohu poslat kontakt na email na obě.
Odpovědět
Ahoj, já mám zkušenost s Pavlínkou Pátkovou. Budou mě česat, líčit, oblékat a já potom pojedu přímo na radnici... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@annamarieol ahojky mohla bych poprosit o kontakt děkuji
Odpovědět
doporučuji studio team je v Olomouci hend u Horního náměstí je to profesionální kadeřnický salón a jedna z nich dělá i líčení na svatby ... ;-) takže by vše bylo při jednom...
Odpovědět
Profilova fotka
@evkaa85 Ahoj, poradím ti moc šikovnou vizážistku z Hranic. Podívej se na její stránky http://www.michaelamake-up.webnode.cz. Krom vizážistiky dělá kosmetiku, nehtíky a dělá moc pěkné proměny. Podívej se na leták - proměny vizáže na té fotce uprostřed je moje maličkost. A hlavně si myslím, že je za rozumnou cenu.
Odpovědět
doporučuji kosmetičku-vizážistku od Bystřice pod Hostýnem. Líčí nevěsty i v Caxe, což není podmínkou, že nalíčí jen tam. dojede za vámi kamkoliv a spolupracuje s moc šikovnou kadeřnicí. Líčení vydrží v pohodě do rána a i 2 den vypadá pořád krásně. Mrkněte na web www.kosmetikavitonice.webnode.cz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 letech
doporučuji Karolínu Engeovou, je velice příjemna a profesionální www.engeovakosmetika.cz
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nejlepsi Nikol Mrnustikova😍
Odpovědět
Profilova fotka
@evkaa85 Krásný dobrý den, na Kdy to hledáte? V carvenci mám ještě volno a moc ráda bych Vám nabídla moje služby. Působím převážně v Jihomoravském kraji, ale jinak jezdím i po cele ČR, líčila jsem i v zahraničí… Moji práci naleznete i na mem instargamu: anezka_beauty nebo webu: www.anezkamachova.cz Mimo liceni a účes dělám také kosmetiku, lashlifting, svatební nehty (gel lak) a henna obočí, “svým” nevěstám za lepší ceny.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?