Menu Forum

Vizážistka a kadeřnice, Praha 4, 22.5,2015

23. led 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
xmartinka7
Registrovala se 9. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Svatba byla 22. května 2015
fotoportrét
fotoportrét
xmartinka7
Registrovala se 9. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Praha.
  • Svatba byla 22. května 2015
 Sháním vizážistku a kadeřnici (ideálně v jednom) na svatbu 22.5.2014 na Jižním Městě. Líčení i česání by proběhlo v dopoledních hodinách kolem 10,00. Poprosím i o zaslání přibližné ceny. Předem děkuji
12. led 2015 v 09:29  •  Svatba byla v květnu 2015  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
28. led 2015 v 15:43 • veronikaluxury
fotoportrét
fotoportrét
allykou
129
Registrovala se 24. září 2012 na beremese.cz. Přidala 61 příspěvků. Má 11 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
allykou
129
Registrovala se 24. září 2012 na beremese.cz. Přidala 61 příspěvků. Má 11 přátel.
 Sarka Grygarova. vyjde venvsem naprosto vstric
12. led 2015 v 11:37  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ludmilamua
Ludmila Škvorová Make-up Artist
Ludmila Škvorová PRO

Krása - Region Ústí nad Labem
14
fotoportrét
fotoportrét
ludmilamua
Ludmila Škvorová Make-up Artist
Ludmila Škvorová PRO

Krása - Region Ústí nad Labem
14
 Martinko, ráda Vám budu k dispozici . Veškeré informace naleznete na mém profilu a webových stránkách emoticon
12. led 2015 v 19:44  •  www.ludmilaskvorova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingvisage
Krása člověka spočívá v malickostech
Barbora faltusova PRO

Krása - Region Praha
1

“Termíny na svatby v roce 2015 se již plni, proto neváhejte a kontaktujte mne:) tesim se na Vás. Mohu sjednat i před svatební foceni glamour a boudoir za příjemné ceny. Při rezervaci termínu do konce ledna 10% sleva na me služby.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
weddingvisage
Krása člověka spočívá v malickostech
Barbora faltusova PRO

Krása - Region Praha
1

“Termíny na svatby v roce 2015 se již plni, proto neváhejte a kontaktujte mne:) tesim se na Vás. Mohu sjednat i před svatební foceni glamour a boudoir za příjemné ceny. Při rezervaci termínu do konce ledna 10% sleva na me služby.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, mohu Vám nabídnout sve služby kadernice a vizazistky v jednom. Cena i se zkouškou je 2500,-kc. Pokud by vás ještě neco napadlo neváhejte mne kontaktovat, budu se těšit a přeji příjemný den Faltusova barbora
14. led 2015 v 08:52  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Kontaktné údaje patria do vizitky vo fotoblogu.”
fotoportrét
fotoportrét
barbora_hola_makeupartist (24 r.)
Barbora Holá - Svatební líčení a vlasový styling
Barbora Holá PRO

Krása - Region Plzeň
9
fotoportrét
fotoportrét
barbora_hola_makeupartist (24 r.)
Barbora Holá - Svatební líčení a vlasový styling
Barbora Holá PRO

Krása - Region Plzeň
9
 Dobrý den,
mohu Vám nabídnout své služby, tento termínek mám volný emoticon Cena i se zkouškou je 2500 korun. Budu se případně těšit, zatím vám přeji krásný den! emoticon
21. led 2015 v 19:05  •  www.facebook.com/bhmakeupartist  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotofotografka
Jarmila Podžorná
Jarmila Podžorná PRO

Foto a video - Region Praha
9
fotoportrét
fotoportrét
fotofotografka
Jarmila Podžorná
Jarmila Podžorná PRO

Foto a video - Region Praha
9
 Velmi doporučuji Janu Hlinkovou, je skvělá. Často ji mám na svatbách které fotím a nevěsty jsou nadšené. 604934678 - její číslo