Menu Forum

Vizážistka a kadeřnice Plzeň a okolí? Svatba 2.7.2016

2. kvě 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
sarkalac
Registrovala se 2. února 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Plzeň.
  • Svatba byla 2. července 2016
fotoportrét
fotoportrét
sarkalac
Registrovala se 2. února 2016 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Plzeň.
  • Svatba byla 2. července 2016
 Máte někdo tip na dobrou kadeřnici?chtěla bych modernější účes(drdol) a také sháním vizážistku. emoticon
29. dub v 10:37  •  Svatba byla v červenci 2016  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
iviskaa
Makeup & Visage - Ivana Kuchynková
Ivana Kuchynková PRO

Krása - Region Plzeň
13

“VOLNÉ SVATEBNÍ SOBOTY 2016: ŘÍJEN: 8., 15. . Pokud byste měly zájem o jakýkoli jiný den, tak napište. Jestliže váš termín zde není napsaný – stále se můžete zeptat, třeba bych vás stihla . Otazníčky znamenají, že termín byl poptávaný, ale není rezervovaný. Hlavně Plzeňský kraj a Praha, ale po domluvě přijedu kamkoli. Budu se těšit. Ivana”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
iviskaa
Makeup & Visage - Ivana Kuchynková
Ivana Kuchynková PRO

Krása - Region Plzeň
13

“VOLNÉ SVATEBNÍ SOBOTY 2016: ŘÍJEN: 8., 15. . Pokud byste měly zájem o jakýkoli jiný den, tak napište. Jestliže váš termín zde není napsaný – stále se můžete zeptat, třeba bych vás stihla . Otazníčky znamenají, že termín byl poptávaný, ale není rezervovaný. Hlavně Plzeňský kraj a Praha, ale po domluvě přijedu kamkoli. Budu se těšit. Ivana”
(Před 3 měsíci)

Dobry den, sice jiz na tento termin jednu nevestu mam, ale mohu od cca 8:30. V kolik potrebujete byt hotova? V pripadne zajmu se muzete podivat na moje stranky. Hezky den. Ivana
29. dub v 11:07  •  www.makeup-visage.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
natalie_jachimova
Natálie Jáchimová makeup/hair
Natálie Jáchimová PRO

Krása - Region Plzeň
8
fotoportrét
fotoportrét
natalie_jachimova
Natálie Jáchimová makeup/hair
Natálie Jáchimová PRO

Krása - Region Plzeň
8
 Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Mohu Vám nabídnout své služby make-up artisky a hairstylistky emoticon