Menu Forum

Vizážistka a kadeřnice Opava/Ostrava 1.10.2016

25. bře 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
jo5
5
Registrovala se 23. června 2015 na beremese.cz. Přidala 52 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
jo5
5
Registrovala se 23. června 2015 na beremese.cz. Přidala 52 příspěvků. Má 1 přítele.
 Zdravím,
volám, píšu a sháním... Všechny koho jsem poptala mají na tento termín plno.:( Prosím, nemáte někdo kontakt, tip na kadeřnici a vizážistku(2v1 nebo 2osoby), které jsou šikovné a přijedou na místo obřadu. Děkuji.emoticon
7. led v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Moje kadeřnice (z Ostravy) mě líčila i česala (viz album naše svatba úplně dole na mém profilu). Zadej si do googlu kadeřnictví s framesi ostrava a je to hned první nereklamní odkaz emoticon
8. led v 09:04  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomasdrozd
Tomáš Drozd | Fotograf Ostrava
Tomáš Drozd PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
tomasdrozd
Tomáš Drozd | Fotograf Ostrava
Tomáš Drozd PRO

1
 Vizážistka Martina Köhler, kadeřník Michael Holinka
11. led ve 14:42  •  www.tomasdrozd.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kukuvy
5
Registrovala se 25. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 26. května 2016
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
kukuvy
5
Registrovala se 25. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 26. května 2016
    Region Opava
 Ahoj, já jsem si vybrala vizážistku Karolínu, stačilo mi podívat se na její práci na FB a teda klobouk dolů.. : KK make-up studio . Slečna je tak šikovná, že jsem si ji hned rezervovala.
11. led ve 21:40  •  Svatba byla v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
16. led v 10:10 • market303
fotoportrét
fotoportrét
vero_photo
VERO Photo
PRO

fotoportrét
fotoportrét
vero_photo
VERO Photo
PRO

Děvčata, pokud budete mít některá líčení a účes na zkoušku napište, přijela bych si udělat pár fotek do svého (i vašeho emoticon ) portfolia. (Ostrava)
25. bře v 06:15  •  www.kalandrova-vera.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí