Vizážistka a kadeřnice na svatbu 7.9.2019, Liberec

6. říj 202040

Dobrý den,
sháním vizážistku a kadeřnici (nejlépe vše v jednom) 🙂 na svou svatbu 7.9.19 v Liberci, jednalo by se o líčení a česání nevěsty a svědkyně.
Děkuji za nabídky

• Dobrý den, Váš termín mám volný a ráda bych Vám nabídla své služby 🙂 Do interní pošty jsem Vám zaslala cenovou nabídku. POkud budete mít o mé služby zájem ráda Vás i svědkyni na svatbu připravím 🙂 Hezký den, Markéta

• Dobrý den, také mám tento termín volný. Nabízím celkovou Svatební Vizáž ( Makeup, účes a šperky v barvě Svatby). Také svatební květiny, vše v Liberci😉
    Hezký den Marushka

• Sháním také vizážistka a kadeřnici v jednom, na svatbu 24.4.2021 v Libereckém kraji. Děkuji

• @majasfancy  dobrý den bylo by možné mi zaslat cenovou nabídku na Líčení a česání, nevěsty, svědkyně a maminek. Děkuji email lsvobodova23@gmail.com

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Nabízím foto a video make-up, denní, večerní a svatební líčení včetně vlasového stylingu. Možnost organických produktů. Převážně Jižní Čechy a Praha
    Zaměřuji se na svatební líčení a účesy, vyznávám svěží a přirozený make-up, který zvýrazní Vaše přednosti a potlačí případné nedokonalosti.
    Svatební líčení a účes u Vás doma včetně zkoušky. Praha, Nymbursko a celý středočeský kraj.
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Buďte na své svatbě dokonalá! Napravit se toho dá hodně i pár dnů před
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Archiv článků od partnerů