Vizážistka a kadeřnice na svatbu 10.8.2019 u Prahy

Dobry den,chtela bych se zeptat,zda byste mi doporucili nekoho,kdo dela jak makeup,tak uces. Svatbu mame 10.8.2019 ve Vsestudech u Prahy. Jde mi o liceni me,svedkyne a druzicky, plus ucesy. Pri nabidkach sluzeb prosim uvadet i cenovou kalkulaci,a to pro nevestu a svedkyni s druzickou zvlast. Mnohokrat dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den. Velice ráda se o Vás budu starat v den svatby. Nabízím kompletní služby líčení + účes. Nabízím výhodné balíčky při koupi zkoušky líčení a účesu. Pokud máte zájem, mrkněte na mé stránky. Ráda s Vámi vše proberu osobně nebo po telefonu. Hezký zbytek dne, Kristýna ( druzicky a svatebcane 400,- nevesta uces a zkouska ucesu 1600,- nevesta liceni a zkouska liceni 1600,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucie Průžková :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš Svatební den mám také volný. Kompletní svatební balíček se zkouškou 2800Kč Svatebčanky make-up 600Kč. Dále mám v ceníku další zajímavé svatební balíčky. Další info najdete na mých webovkách. Přeji hezký den Kristy 🌸
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a ráda Vás i svatebčanky na svatbu připravím :-) Do interní pošty jsem Vám zaslala kompletní cenovou nabídku. Hezký den, Markéta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den Eliško, Mate prosim ode mne zprávu v interní poste. Krásný den přeje Lucie K.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?