Vizážistka a kadeřnice do 2500,-Kč?

Sháním vizážistku a kadeřnici do 2500,- na 20.8.16 do Mukařova u Říčan nebo bych i dojela.Myslíte,že se dá do takové částky sehnat :-S ?
Odpovědět
Profilova fotka
@juliej Já mám svatebni liceni za 500 a česání mě a dcery za 1000 kc. ....☺Takže ja doufám, že za tu cenu co nabíziš seženeš ☺
Odpovědět
No,tak to máš super a kdo Tě češe a líčí?že by si jí taky namluvila 😉.
Odpovědět
Profilova fotka
já měla zkoušku líčení a líčení plus rasy za 2100,- ,,,,Ale jsem od Brna takže ted nevím které Ríčany jsou na mysli zda né až ty u Prahy. Jinak s líčením jsme byla spokojená a vydrželo mi krásné po celou dobu svatby až do konce.... Markéta Dobrovolná - MD Salon Brno Hybešova
Odpovědět
Říčany u Prahy :-\
Odpovědět
Profilova fotka
Natálie Jáchimová ! cena 2500Kč a češe a líčí Plzeň a Praha a dojede domu takže si myslím že nebude problém. Má tady profil a já u ní teď byla a naprostá spokojenost :)
Odpovědět
Tak to je ale opravdu vysoka cena, ja mam kadernici 300 + 300 prvni za zkousku,druhe v den svatby, a tak stejne i liceni, takze 1 200 dohromady vcetne zkousek
Odpovědět
Profilova fotka
@juliej 😆😆😆Jsem z Děčína. ....malovat me bude vizážistka Clara Mac Rea a česat moje kadeřnice kamaradka co k ni chodim už snad sto let😆Hodně štěstí při hledání a hlavně spokojenost. .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslala jsem Vám zprávu do interní pošty. Krásný den, Daniela
Odpovědět
No jo vysoké ceny...ale tady opravdu hraje roli region...když se podíváte na ceny 300...500..tak to nikdy není Praha. Bohužel tady ty ceny jsou jiné...jako ostatně ceny všeho jiného :(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posilam zprávu :-). Krásný den, Monika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já mám bez zkoušky 1700,- plus cesťák. Což do Říčan je cca 600,- takže 2300,- i s cestovným☺️ Pokud byste chtěla zkoušku, můžete za mnou přijet do obchůdku do Mělníka a jestli ještě na svatbu nemáte vše, u mě byste možná sehnala ☺️ Ještě je ovsem dulezity Váš termín- víc jich už mám plných tak mi napište, pokud budete mít zájem ☺️ Jinak reference zde nebo na fb profilu a můžu poslat i kontakty na mé 3nevěsty odsud 👍 Hezky den Alice LA DEKOR
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?