Menu Forum

Vizážistka a kadeřnice do 2500,-Kč?

13. čer 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
juliej
5
Registrovala se 7. července 2014 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků a 8 inzerátů. Má 3 přátele. Mukařov, Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
juliej
5
Registrovala se 7. července 2014 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků a 8 inzerátů. Má 3 přátele. Mukařov, Region Praha - východ.
 Sháním vizážistku a kadeřnici do 2500,- na 20.8.16 do Mukařova u Říčan nebo bych i dojela.Myslíte,že se dá do takové částky sehnat emoticon ?
10. čer ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
valina01
Registrovala se 16. května 2016 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků. Děčín , Region Děčín.
fotoportrét
fotoportrét
valina01
Registrovala se 16. května 2016 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků. Děčín , Region Děčín.
 @juliej Já mám svatebni liceni za 500 a česání mě a dcery za 1000 kc. ....☺Takže ja doufám, že za tu cenu co nabíziš seženeš ☺
10. čer ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juliej
5
fotoportrét
fotoportrét
juliej
5
 No,tak to máš super a kdo Tě češe a líčí?že by si jí taky namluvila 😉.
10. čer ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lidus93
55
Registrovala se 8. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 15 inzerátů. Má 18 přátel. Bukovina, Region Blansko.
fotoportrét
fotoportrét
lidus93
55
Registrovala se 8. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 15 inzerátů. Má 18 přátel. Bukovina, Region Blansko.
 já měla zkoušku líčení a líčení plus rasy za 2100,- ,,,,Ale jsem od Brna takže ted nevím které Ríčany jsou na mysli zda né až ty u Prahy. Jinak s líčením jsme byla spokojená a vydrželo mi krásné po celou dobu svatby až do konce.... Markéta Dobrovolná - MD Salon Brno Hybešova
10. čer ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
juliej
5
fotoportrét
fotoportrét
juliej
5
 Říčany u Prahy :-\
11. čer v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacenecka216
4
Registrovala se 28. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků a 15 inzerátů. Má 4 přátele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 8. srpna 2016
    Býkov, Region Česká Lípa
fotoportrét
fotoportrét
kacenecka216
4
Registrovala se 28. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 31 příspěvků a 15 inzerátů. Má 4 přátele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 8. srpna 2016
    Býkov, Region Česká Lípa
 Natálie Jáchimová ! cena 2500Kč a češe a líčí Plzeň a Praha a dojede domu takže si myslím že nebude problém. Má tady profil a já u ní teď byla a naprostá spokojenost emoticon
11. čer v 09:09  •  Svatba byla v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jvj
2
Registrovala se 11. října 2015 na beremese.cz. Přidala 153 příspěvků, 1 album a 2 články. Má 1 přítele. Havířov, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
jvj
2
Registrovala se 11. října 2015 na beremese.cz. Přidala 153 příspěvků, 1 album a 2 články. Má 1 přítele. Havířov, Region Karviná.
 Tak to je ale opravdu vysoka cena, ja mam kadernici 300 + 300 prvni za zkousku,druhe v den svatby, a tak stejne i liceni, takze 1 200 dohromady vcetne zkousek
11. čer v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
valina01
fotoportrét
fotoportrét
valina01
 @juliej 😆😆😆Jsem z Děčína. ....malovat me bude vizážistka Clara Mac Rea a česat moje kadeřnice kamaradka co k ni chodim už snad sto let😆Hodně štěstí při hledání a hlavně spokojenost. .
11. čer v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dvmakeup
Daniela Ventová Make up Artist
PRO

Krása - Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
dvmakeup
Daniela Ventová Make up Artist
PRO

Krása - Region Praha
 Dobrý den,
poslala jsem Vám zprávu do interní pošty.
Krásný den,
Daniela
11. čer ve 12:54  •  www.dvmakeup.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hitchhiker
2
Registrovala se 2. února 2014 na beremese.cz. Přidala 245 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha - západ.
fotoportrét
fotoportrét
hitchhiker
2
Registrovala se 2. února 2014 na beremese.cz. Přidala 245 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha - západ.
 No jo vysoké ceny...ale tady opravdu hraje roli region...když se podíváte na ceny 300...500..tak to nikdy není Praha. Bohužel tady ty ceny jsou jiné...jako ostatně ceny všeho jiného :(
11. čer ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mmbeauty
M&M Beauty Atelier
PRO

Foto a video - Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
mmbeauty
M&M Beauty Atelier
PRO

Foto a video - Region Praha
 Dobrý den, posilam zprávu emoticon. Krásný den, Monika
11. čer v 18:23  •  www.martinpelant.eu/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ladekor (30 r.)
LA DEKOR
Alice Levínská PRO

Svatební obchod - Region Mělník
PRO Shop: 20 inzerátů
2
fotoportrét
fotoportrét
ladekor (30 r.)
LA DEKOR
Alice Levínská PRO

Svatební obchod - Region Mělník
PRO Shop: 20 inzerátů
2
 Dobrý den, já mám bez zkoušky 1700,- plus cesťák. Což do Říčan je cca 600,- takže 2300,- i s cestovným☺️ Pokud byste chtěla zkoušku, můžete za mnou přijet do obchůdku do Mělníka a jestli ještě na svatbu nemáte vše, u mě byste možná sehnala ☺️
Ještě je ovsem dulezity Váš termín- víc jich už mám plných tak mi napište, pokud budete mít zájem ☺️ Jinak reference zde nebo na fb profilu a můžu poslat i kontakty na mé 3nevěsty odsud 👍
Hezky den Alice LA DEKOR
13. čer v 10:58  •  www.facebook.com/ladekor.melnik  • Odpověz  •  To se mi líbí