Menu Forum

Vizážistka a kadeřnice, 21.6.2019, Praha - západ

16. kvě 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
veronika_bb
Registrovala se 15. května 2019 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba bude 21. června 2019
fotoportrét
fotoportrét
veronika_bb
Registrovala se 15. května 2019 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba bude 21. června 2019
 Zdravím, hledám šikovnou paní, která by mě nalíčila a učesala na svatbu 21.6.2019 v Dobřichovicích u Prahy, obřad bude v 15:00. Za případná doporučení nebo nabídky budu moc vděčná.
15. kvě ve 13:55  •  Svatba bude v červnu 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
majasfancy
Make-up artist, Hair stylist and Wedding Coordinator Markéta Ignácova
Markéta Ignácová PRO

Krása - make-up a účes - Region Teplice
2

“Milé nevěsty, sezona 2018 nám pomalu konči, a proto v tuto chvíli už přijímám rezervace na rok 2019. Rezervujte si svůj termín s dodstatečným předstihem a vyvarujte se tak předsvatebnímu stresu :-) Kromě vizáže a vlasového stylingu Vám nabízím také pomoc při plánování a organizaci Vaší svatby. Nebuďte na to sama, společně naplánujeme a vytvoříme nádhernou svatbu, na kterou budete”
(Před 7 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
majasfancy
Make-up artist, Hair stylist and Wedding Coordinator Markéta Ignácova
Markéta Ignácová PRO

Krása - make-up a účes - Region Teplice
2

“Milé nevěsty, sezona 2018 nám pomalu konči, a proto v tuto chvíli už přijímám rezervace na rok 2019. Rezervujte si svůj termín s dodstatečným předstihem a vyvarujte se tak předsvatebnímu stresu :-) Kromě vizáže a vlasového stylingu Vám nabízím také pomoc při plánování a organizaci Vaší svatby. Nebuďte na to sama, společně naplánujeme a vytvoříme nádhernou svatbu, na kterou budete”
(Před 7 měsíci)

Dobrý den, Váš termín mám volný a ráda Vás na svatbu připravím emoticon Do interní pošty jsem Vám poslala cenovou nabídku. Pokud budete mít o mé služby, budu ráda když se mi ozvete emoticon Hezký den, Markéta
15. kvě ve 14:17  •  www.facebook.com/majasfancy/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vizazistkakristynahanakova
Vizážistka Kristýna Hanáková Make-up & hair
Kristýna Hanáková PRO

Krása - make-up a účes - Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
vizazistkakristynahanakova
Vizážistka Kristýna Hanáková Make-up & hair
Kristýna Hanáková PRO

Krásný dobrý den. Velice ráda se o Vás budu starat v den svatby. Nabízím kompletní služby líčení + účes. Nabízím výhodné balíčky při koupi zkoušky líčení a účesu. Pokud máte zájem, mrkněte na mé stránky. Ráda s Vámi vše proberu osobně nebo po telefonu. Hezký zbytek dne, Kristýna
15. kvě ve 14:32  •  www.kristynahanakova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helca01 (42 r.)
Helena Burešová vizážistka
Helena Burešová PRO

2

“Milé nevěsty, jsem vizážistka ráda Vám nabídnu své služby - líčení a účes na Váš velký den. Přijedu za Vámi na zkoušku i v den svatby na místo obřadu. Působím v Praze, Praha-východ (Poděbrady, Nymburk, Kolín, Kutná Hora) a celý středočeský kraj. Mrkněte na moje fotky na www.facebook.com/hburesova02”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
helca01 (42 r.)
Helena Burešová vizážistka
Helena Burešová PRO

2

“Milé nevěsty, jsem vizážistka ráda Vám nabídnu své služby - líčení a účes na Váš velký den. Přijedu za Vámi na zkoušku i v den svatby na místo obřadu. Působím v Praze, Praha-východ (Poděbrady, Nymburk, Kolín, Kutná Hora) a celý středočeský kraj. Mrkněte na moje fotky na www.facebook.com/hburesova02”
(Před 4 měsíci)

Dobry den, pisi Vam zpravu emoticon
16. kvě ve 20:24  •  helca02.wixsite.com/hburesova02  • Odpověz  •  To se mi líbí