Menu Forum

Vizážistka 8.8.2015

1. črc 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
mischellinka90
8
Registrovala se 20. října 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Svatba byla 8. srpna 2015
    Křínec, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
mischellinka90
8
Registrovala se 20. října 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 2 přátele.
    Křínec, Region Nymburk
 Rozhodla jsem se, že si nakonec zaplatím vizážistku. Datum je 8.8.2015 a místo Nymbursko emoticon
Budu moc ráda za jakýkoli tip, kontakt, doporučení, cokoliv! Děkuji emoticon
30. čer 2015 ve 12:27  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
barvik81 (34 r.)
Visage wedding barbora faltusova
Barbora Faltusová PRO

Krása - Region Praha
2

“Termíny na další svatební sezonu se blíží, a v mém diáři se pomalu plní termíny. Proto milé nevěsty neváhejte a zarezervujte si svůj termín co nejdříve. A jako poděkování nabízím prvním 5 nevěstám - co si u mne rezervují termín do konce září na příští rok nabízím zkoušku s 20procentní slevou. Proto neváhejte a budte ve svůj den D výjimečná”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
barvik81 (34 r.)
Barbora Faltusová PRO

Krása - Region Praha
2

“Termíny na další svatební sezonu se blíží, a v mém diáři se pomalu plní termíny. Proto milé nevěsty neváhejte a zarezervujte si svůj termín co nejdříve. A jako poděkování nabízím prvním 5 nevěstám - co si u mne rezervují termín do konce září na příští rok nabízím zkoušku s 20procentní slevou. Proto neváhejte a budte ve svůj den D výjimečná”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, v kolik hodin potřebujete líčení? Děkuji za zprávičku, s pozdravem Faltusová B.
fotoportrét
fotoportrét
mischellinka90
8
    Křínec, Region Nymburk
fotoportrét
fotoportrét
mischellinka90
8
    Křínec, Region Nymburk
 @barvik81 Dobrý den, obřad máme v 11:30, v 11:00 je odjezd, takže nějak předtím... Děkuji za odpověď emoticon
1. črc 2015 v 11:48  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barvik81 (34 r.)
Barbora Faltusová PRO

Krása - Region Praha
2

(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
barvik81 (34 r.)
Barbora Faltusová PRO

Krása - Region Praha
2

(Před 1 rokem)

ok, ta se mnou počítejteemoticon napište mi do zprávy adresu, v 9:30 budu u Vásemoticon děkuji a budu se těšit