Menu Forum

Vizážistka 19.6.2015 Praha

4. kvě 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
wakatobi
Registrovala se 12. října 2014 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
wakatobi
Registrovala se 12. října 2014 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků.
 Dobrý den, sháním šikovnou vizážistku, která by mne učesala a nalíčila ve svatební den u nás doma dne 19.6.2015 (jde o Prahu 5). Doporučte, s kým jste byly spokojené, nebo přímo nabídněte své služby, pokud máte tento termín volný. Prosím též o uvedení ceny včetně zkoušky účesu a líčení, abych si mohla udělat představu, rozpočet je zatím v ladění. Předem všem děkuji!
18. únor 2015 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petramuzikova
Make-up Artist - Hair Stylist Petra Mužíková
Petra Mužíková PRO

Krása - Region Praha
29

“Za letošní sezonu jsem měla tu čest ve Svatební den zkrášlit 41 nevěst... 44 svatebčanek a najela jsem 2 694 km. Dostala jsem nespočet krásných sms, e-mailů a dárečků. Srdce mám plné vzpomínek, které tam navždy zůstanou. Sem dojatá při tomto součtu, bylo to krásných několik měsíců a všechny nevěsty, jste byli báječné a nezapomenutelné! Děkuji za krásnou svatební sezonu”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
petramuzikova
Make-up Artist - Hair Stylist Petra Mužíková
Petra Mužíková PRO

Krása - Region Praha
29

“Za letošní sezonu jsem měla tu čest ve Svatební den zkrášlit 41 nevěst... 44 svatebčanek a najela jsem 2 694 km. Dostala jsem nespočet krásných sms, e-mailů a dárečků. Srdce mám plné vzpomínek, které tam navždy zůstanou. Sem dojatá při tomto součtu, bylo to krásných několik měsíců a všechny nevěsty, jste byli báječné a nezapomenutelné! Děkuji za krásnou svatební sezonu”
(Před 2 lety)

Krásný sluníčkový den, pokud ještě hledáte, Váš termín mám volný emoticon S láskou... Vaše Petra
4. bře 2015 v 08:14  •  www.facebook.com/profesionalnivizazistkapetramuzikova  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbora_hola_makeupartist (24 r.)
Barbora Holá - Svatební líčení a vlasový styling
Barbora Holá PRO

Krása - Region Plzeň
9
fotoportrét
fotoportrét
barbora_hola_makeupartist (24 r.)
Barbora Holá - Svatební líčení a vlasový styling
Barbora Holá PRO

Krása - Region Plzeň
9
 Dobrý den emoticon
Mohu Vám nabídnout své služby, jsem z Plzně a tento termín mám stále ještě volný. Balíček líčení+účes+zkouška obojího je za cenu 2500 korun. Ráda za vámi dojedu kam bude třeba a to jak na zkoušku, tak ve svatební den emoticon
Pokud byste měla zájem, koukněte na můj profil zde a nebo na facebookové stránce.
Budu se na Vás moc těšit! emoticon
4. bře 2015 v 19:04  •  www.facebook.com/bhmakeupartist  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Webová stránka sa zobrazuje pod príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
kkacca87
1
Registrovala se 26. února 2015 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kkacca87
1
Registrovala se 26. února 2015 na beremese.cz. Přidala 30 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 moc doporučuju Petra Mužíková, zlatý ruce a moc příjemnáemoticon
4. bře 2015 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
5. bře 2015 ve 22:10 • vobinka
fotoportrét
fotoportrét
karolinaerb
Registrovala se 15. března 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 30. května 2015
fotoportrét
fotoportrét
karolinaerb
Registrovala se 15. března 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 30. května 2015
 @barbora_hola_makeupartist Dobry den Baro, mela byste cas na svatebni liceni a uces 30.5.2015? Kousek od Prahy.

Dekuji, Karolina
17. bře 2015 v 00:01  •  Svatba byla v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatba1112014 (40 r.)
Registrovala se 10. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
svatba1112014 (40 r.)
Registrovala se 10. dubna 2015 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Doporučuji vizážistku jménem Simeona Lanta. Má stránky i fb, kde má ukázky své práce. Zkuste se podívat tam.
10. dub 2015 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
diuss
Make-up artist & Hair stylist Diana Navrátilová
Diana Navrátilová PRO

Krása - Česká republika
1
fotoportrét
fotoportrét
diuss
Make-up artist & Hair stylist Diana Navrátilová
Diana Navrátilová PRO

Krása - Česká republika
1
 Dobrý den, pokud stále nemśte. Jsem volná 😊
4. kvě 2015 v 17:49  •  www.kosmetikadiana.cz. www.facebook.com/kosmetikadiana  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
21. kvě 2015 v 09:53 • vobinka