Účes, make-up 11.9.2021 Paběnický mlýn

Profilova fotka
Zdravím, hledám slečnu/paní, která by mi udělala účes a make-up v Paběnickém mlýně 11.9.2021. V mlýně jsme od pátku až do neděle, proto nepřichází v úvahu příprava doma (jsme z Prahy). Budu ráda za případné nabídky či kontakty na někoho z okolí Kutné Hory či Čáslavy. Děkuji Káťa Kaiserová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den. Velice ráda se Vám budu věnovat ve Váš svatební den. Uvedené datum mám stále ještě volné. Nabízím výhodné balíčky líčení+účes pro nevěsty se zkouškou. Koukněte na mé webové stránky. Velice ráda s Vámi vše proberu po mailu nebo telefonu. Svatební zkoušku je možné udělat v Praze, dojezd na místo svatby není problém. Hezký den, vizážistka Kristýna
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Kačí, Váš termín svatby mám volný a ráda bych Vám nabídla své služby vizážistky a vlasové stylistky :-) Moji práci si můžete prohlédnout u mě na profilu a nebo na FB: https://www.facebook.com/MajasFancyMa... a nebo na www.majasfancy.com :-) Pokud by Vás má práce zaujala budu ráda když mě budete kontaktovat a já Vám pošlu kompletní cenovou nabídku. Hezký den, Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?