účes, make-up 11.9.2021 Paběnický mlýn

8. led 202120

Zdravím,
hledám slečnu/paní, která by mi udělala účes a make-up v Paběnickém mlýně 11.9.2021. V mlýně jsme od pátku až do neděle, proto nepřichází v úvahu příprava doma (jsme z Prahy). Budu ráda za případné nabídky či kontakty na někoho z okolí Kutné Hory či Čáslavy.

Děkuji
Káťa Kaiserová

• Krásný dobrý den. Velice ráda se Vám budu věnovat ve Váš svatební den. Uvedené datum mám stále ještě volné. Nabízím výhodné balíčky líčení+účes pro nevěsty se zkouškou. Koukněte na mé webové stránky. Velice ráda s Vámi vše proberu po mailu nebo telefonu. Svatební zkoušku je možné udělat v Praze, dojezd na místo svatby není problém. Hezký den, vizážistka Kristýna

• Dobrý den, Kačí,
    Váš termín svatby mám volný a ráda bych Vám nabídla své služby vizážistky a vlasové stylistky 🙂 Moji práci si můžete prohlédnout u mě na profilu a nebo na FB: https://www.facebook.com/MajasFancyMarketaIg a nebo na www.majasfancy.com 🙂
    Pokud by Vás má práce zaujala budu ráda když mě budete kontaktovat a já Vám pošlu kompletní cenovou nabídku.
    Hezký den, Markéta

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Nabízím svatební líčení s vlasovým stylingem a jiné vizáže, také fotomake-up atd.
    Po domluvě dojedu za Vámi- Šumperk/Olomouc/Jeseník aj.

Profesionální služby vizážistky. Praha a Střední Čechy. Svatební a společenské líčení a účes na místě svatby. Zkouška ve svatebním salonu San Verita.
    Vaší odduševnělost ráda podtrhnu svým smyslem pro krásu - makeup a hairstyling jsou mojí vášní. Ráda za Vámi přijedu na Váš den D 🙂