Menu Forum

Účes a líčení na svatbu 8.8.2018 - Praha

9. črc 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
milalala
Registrovala se 9. července 2018 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
milalala
Registrovala se 9. července 2018 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Sháním kadeřnici a vizážistku na svatbu 8.8.2018 v Praze.
Děkuji 😊
9. črc ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
majasfancy
Make-up artist & Hair stylist Markéta Ignácova
Markéta Ignácová PRO

Krása - make-up a účes - Region Teplice
2

“Milé nevěsty, sezona 2018 nám pomalu konči, a proto v tuto chvíli už přijímám rezervace na rok 2019. Rezervujte si svůj termín s dodstatečným předstihem a vyvarujte se tak předsvatebnímu stresu :-) Kromě vizáže a vlasového stylingu Vám nabízím také pomoc při plánování a organizaci Vaší svatby. Nebuďte na to sama, společně naplánujeme a vytvoříme nádhernou svatbu, na kterou budete”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
majasfancy
Make-up artist & Hair stylist Markéta Ignácova
Markéta Ignácová PRO

Krása - make-up a účes - Region Teplice
2

“Milé nevěsty, sezona 2018 nám pomalu konči, a proto v tuto chvíli už přijímám rezervace na rok 2019. Rezervujte si svůj termín s dodstatečným předstihem a vyvarujte se tak předsvatebnímu stresu :-) Kromě vizáže a vlasového stylingu Vám nabízím také pomoc při plánování a organizaci Vaší svatby. Nebuďte na to sama, společně naplánujeme a vytvoříme nádhernou svatbu, na kterou budete”
(Před 2 týdny)

Dobrý den, Váš termín mám volný a ráda Vás na svatbu připravím. Do interní pošty jsem Vám poslala moji nabídku emoticon Hezký den, Markéta
9. črc ve 13:25  •  www.facebook.com/majasfancy/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
studiovisagep5
Pavlína Marketa Pospíšilová - svatební a foto makeupartist a hairstylist
Pavlína Markéta Pospíšilová PRO

Krása - make-up a účes - Region Praha
1

“Dobrý den, nabízím svatební líčení i s účesem, máme ceny již od 1500,- plus zkouška již od 800,-. pokud se Vám moje práce bude líbit ráda se Vás ujmu. Práci najdete hlavně na FB stránce Studio Visage Anděl. Pavlína Markéta Pospíšilová”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
studiovisagep5
Pavlína Marketa Pospíšilová - svatební a foto makeupartist a hairstylist
Pavlína Markéta Pospíšilová PRO

Krása - make-up a účes - Region Praha
1

“Dobrý den, nabízím svatební líčení i s účesem, máme ceny již od 1500,- plus zkouška již od 800,-. pokud se Vám moje práce bude líbit ráda se Vás ujmu. Práci najdete hlavně na FB stránce Studio Visage Anděl. Pavlína Markéta Pospíšilová”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer, ráda Vás připravím, v interní poště máte moji nabídkuemoticon Pokud se Vám moje práce líbí, těším se na setkání. Pavlína Marketa Pospíšilová
9. črc ve 20:40  •  studiovisageandel.com  • Odpověz  •  To se mi líbí