Menu Forum

Účes a líčení na svatbu, 25.5.2019, Rakovnicko

12. bře 2019  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
kacka_so
Registrovala se 28. června 2018 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kacka_so
Registrovala se 28. června 2018 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, sháním vizážistku, co by mne nalíčila a učesala na svatbu, která se koná 25.5. nedaleko města Rakovníka (Hrad Krakovec). Děkuji za nabídky.
11. bře ve 22:02  •  Líbí se mi to
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
vizazistkakristynahanakova
Vizážistka Kristýna Hanáková Make-up & hair
Kristýna Hanáková PRO

Krása - make-up a účes - Region Praha
PRO Shop: 1 inzerát
fotoportrét
fotoportrét
vizazistkakristynahanakova
Vizážistka Kristýna Hanáková Make-up & hair
Kristýna Hanáková PRO

Krása - make-up a účes - Region Praha
PRO Shop: 1 inzerát
 Krásný dobrý den. Velice ráda se o Vás budu starat v den svatby. Nabízím kompletní služby líčení + účes. Nabízím výhodné balíčky při koupi zkoušky líčení a účesu. Pokud máte zájem, mrkněte na mé stránky. Ráda s Vámi vše proberu osobně nebo po telefonu. Hezký zbytek dne, Kristýna
11. bře ve 22:51  •  www.kristynahanakova.cz  •  Líbí se mi to
fotoportrét
fotoportrét
majasfancy
Make-up artist & Hair stylist Markéta Ignácova
Markéta Ignácová PRO

Krása - make-up a účes - Region Teplice
2

“Milé nevěsty, ráda bych Vám nabídla své služby vizážistky a vlasové stylistky. Rezervace na rok 2020 jsou v plném proudu :) Nečekejte až na poslední chvíli. Ráda Vás a případně i další svatebčanky připravím na Váš svatební den :) https://www.majasfancy.com/cs/make-up-hair-styling/svatby/”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
majasfancy
Make-up artist & Hair stylist Markéta Ignácova
Markéta Ignácová PRO

Krása - make-up a účes - Region Teplice
2

“Milé nevěsty, ráda bych Vám nabídla své služby vizážistky a vlasové stylistky. Rezervace na rok 2020 jsou v plném proudu :) Nečekejte až na poslední chvíli. Ráda Vás a případně i další svatebčanky připravím na Váš svatební den :) https://www.majasfancy.com/cs/make-up-hair-styling/svatby/”
(Před 1 měsícem)

Dobrý den, Váš termín mám volný a ráda Vás na svatbu přiravím emoticon Do interní pošty jsem Vám napsala cenovou nabídku. Pokud budete mít o mé služby zájem, budu ráda když se na mě obrátíte emoticon Hezký den, Markéta
12. bře ve 12:53  •  www.majasfancy.com  •  Líbí se mi to