Trvalá na řasy a prodlužování řas. Jde skloubit obojí?

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj holky, máte některá zkušenost s prodlužováním řas nebo trvalou na řasy? Jde skloubit obě procedury najednou? Jak dlouho to vydrží?
Odpovědět
Prosim poradte.. Shanim prodluzovani ras - rasa na rasu. Mate nekdo zkusenost s nekym v Brne, nebo Zinskem kraji? Kdyztak mi prosim napiste prosim do vzkazu. Nutne neco shanim. Dekuji
Odpovědět
Prosím, jestli máte některá zkušenost s trvalou, za jak dlouho se ty řasy trochu natáhnou? Mám ji dnes čerstvou a neustále cítím, jak se mi konce řas otírají o víčka...je to divný pocit...Sedne si to trochu? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,nasla jsem pani, co prodluzuje rasy za uzasnou cenu. Rasy mam tyden, jsem velmi spokojena, nemusim se rasenkovat a i na fotkach to vypada uzasne kdyby mel zajem nekdo o kontakt, pisnete do ip.pani je z Orlove.
Odpovědět
Ahoj, lenuskacicinka :D Prosím tě, chtěla bych jít taky na trvalou na řasy, v Olomouci studuji, takže bych levnější variantu přivítala :) Mohla bys mi prosím taky napsat kam chodíš? A jakou jsi prosím tě měla velikost natáček? A chodíš třeba i na něco jiného ke kosmetičce, co bys mi mohla doporučit, nebo i třeba kadeřnici v olomouci atd... Předem moc moc díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já trvalou nedoporučuju, jsem ten typ, co má radši dlouhý než hustý řasy a nějak moc mi je natočila a měja jsem je jak ruličku, takže tak půl cm dýlka :-p S prodlužováním má zkušenost kamarádka, ale taky špatnou, všechny řasy co měla prodloužené jí upadaly 8-( (nechala si je dělat tou metodou, jak jim dělá reklamu na vlasy Krajnová :) ) ale co doporučuju je nalepení řas, není to tak drahý jako prodloužení, a i když mi to slibovala kosmetička tak na 3 dny, vždy mi to vydrželo déle než týden, uměla je pěkně udělat, že jsem nevypadala jak mrkačka ;-) nalepila je hlavně do vnějšího koutku.Tak asi tak moje zkušenost :-)
Odpovědět
Ahoj, ráda bych vyzkoušela trvalou na řasy. Vidím, že tady chválíte paní Maláškvou, můžete mi prosím předat kontakt ? Nebo doporučte, někho šikovného. Děkuji :-)
Odpovědět
Ahoj holky, trvča na řasy je super!!Sama jsem kosmetička a jen a jen doporučuji, na svatbu ji musím mít každá nevěsta:-) mysulko, jestli jsi měla řasy jak ruličku, měla jsi je natočené an špatné natáčky.
Odpovědět
Ahoj, já mám prodloužené řasy v salonu TOP Beauty v Praze v Top hotelu a jsem moc spokojená, vůbec se nemusím malovat, což je bomba :-D
Odpovědět
Ahoj tak já chodím na prodloužení řas v Praze už půl roku a jsem moc spokojená, mám 10mm dlouhé řasy a všichni čučej jak dlouhé řasy mám a nikoho ani nenapadne že je mám ptodloužené :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Já mám taky prodloužené řasy od svatby. Své vlastní mám cca10mm a umělé 12mm. Chodím ke kosmetičce na slovensko hned u hranic a první aplikace byla za 50 eur a doplnení je za 10. Jsem spokojená, vypada to luxusne prvni tyden. Druhy jsou uz trochu slepene, ikdyz si je pravidelne procesavam. Treti tyden uz je tragicky a musim na doplneni :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, své řasy mám hodně krátké a ještě světlé, proto přemýšlím, jak je na svatbu vylepšit... jen jednou mi kosmetička řasy nabarvila a šlo to skoro hned dolů, proto hledám jinou metodu. Takže trvalá, prodloužení, nebo nalepení? Úplně si to neumím představit, proto bych chtěla radu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sari: ja bych doporucila nalepit! Ja mela na svatbe taky nalepene rasy a byla jsem fakt moc spokojena(mrkni na fotky) vypadalo to prirozene a rasy mi drzeli nalepene 4 dny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty máš krááásný fotky, moooc ti to slušelo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sari: moc dekuju x-) fakt jsem byla s nalepovacima rasama moc spokojena, je to levne a vypadalo to fakt prirozene ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Nevíte náhodou o nějaké šikovné kosmetičce v Brně, která dělá trvalou na řasy?
Odpovědět
Profilova fotka
Za mě tedy prodlužování řas ne. Oči by se pak už neměli líčit a hlavně se v oku ani nepodrbeš :-D Nadšená jsem z toho nebyla, cca za 14 dní začnou vypadávat.Doplňování je zdlouhavé. Pro mě to prostě žádné pohodlí nebylo. :-| Na svabu mi stačí pro ten den nalepit úmělé celé v řadě. Některé vypadají velmi přirozeně nebovjen tu trvalou a pořádnou řasenku.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@bluejay : prosím tě a to sis je lepila sama, nebo ti to dělala kosmetička?? Zkoušela jsem to sama doma, po pár hodinách jsem zamrkala a řasy mi upadly:-D Nevím jak by to vypadalo ve svatební den, kdyby se mi tohle stalo:-D:-D A jinak by mě taky zajímal typ na dobrou kosmetičku v Brně, holky prosím poraďte;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek : na svatbe mi rasy nalepila kosmeticka ale kdyz jsme byly na svatebce tak to zvladl nalepit i manzel ;-) ale ja jsem si koupila samolepici rasy, ktery v podstate jen primlasknes na vicko a drzi, byla jsem fakt strasne spokojena, jak rikam, drzely 4 dny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bluejay a to jsi se s nima i koupala? a kde se dají samolepici rasy sehnat?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek Nekoupala, byly jsme na svatebce v Rime, tak nevim..Ja jsem si tyto samolepici koupila v Anglii, v Cechach nevim zda je prodavaji :-S Jmenuji se Eylure..
Odpovědět
Profilova fotka
@bluejay díky moc za odpověď i za tip;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Holky, máte někdo zkušenost s umělými řasami, u kterých se lepí řasa na řasu?
Odpovědět
Profilova fotka
@martinan4 ja je mam ted od vcera,technika rasa na rasu a jsou super..vubec jsem neslzela ani nic podobneho,neprijemne je jen zacatecni podlepovani,ale jinak to bylo super a nepovidat si s holcinou co mi je delala snad bych i usnula,jinak mam 11 a vypada to naprosto prirozene,lidi co me tak casto nepotkavaji to ani nepoznali a celkove spokojenost :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
prosím vás, mohly byste mi taky poradit, kam na trvalou do Olomouce?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Řasy sama prodlužuji, a myslím že to není ideální, protože řasy jsou dost natočené a umělé řasy se na ně špatně lepějí. A hlavně trvalá by ani v podstatě pod řasama nebyla vidět :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?