TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun ak uz ich mam doma, dnes prisli postou. Musela som zaplatit DPH 20% cize nieco vyse 9 eur 8-( (som srandovala, ze Ficovi pomaham zachranovat deravy statny rozpocet :-D ), clo som neplatila.
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta máme obě dvě úspěšný den :) Mi dneska dorazil balíček s paletkou Clinique a druháý s krémem EA, bez cla a DPH :) A platíte na SK poplatek poště za vyřízení? Nebo to je specialita ČR?
Odpovědět
Profilova fotka
Nie, poste som nic neplatila. Ani som tam nemusela ist. Podklady som poslala e-mailom, potom mi este zavolali s doplnujucimi otazkami a dnes to doniesla postarka a jej som rovno vyplatila ten colny dlh.
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta tak aspoň to máte fakt lepší, u nás je tato akce za 2 stovky bez DPH --- plus poplatek za to, že to zaplatíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun ahaaa to je ten povestny "poplatek za poplatek" ako sa to hovori v reklame na nemenovanu banku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baby, ktorú tekutú linku by ste odporučili? Nikdy som ju nepoužívala a teraz hľadám nejakú, no som z toho úplne mešuge, neviem si vybrať ... keby mal niekto niečo osvedčené, sem s tým .... ďakujem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
skusal uz niekto make up YSL Le Teint Touche Eclat, je tohtorocna novinka a veeelmi vychvalena, robim si zalusk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@samsarka ja mam gelovu Maybelline Eyestudio Lasting Drama Gel Eyeliner 24h, dostat v DM, mne vyhovuje. @bellada aj ja si robim zalusk, ale najprv musim vybrat odtien, takze asi az pojdem niekam za hranice (mam skusenost, ze u nas vacsinou v parfumerkach najbledsie odtiene -vhodne pre mna - neponukaju)
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta tak ja dufam ze pre mna odtien budu mat, ja nepotrebujem svetly, musim skocit omrknut nejaku parfumerku, ale objednam ho asi z feelunique, predpokladam, ze u nas bude ovela drahsi
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem spokojená s mary kay
Odpovědět
Profilova fotka
Absolutne nedokazem byt bez touche eclat YSL:-) Spirala Collistar Mascaradesign - ultra nero. Makeup Diorskin nude a Loreal True Match. Rozjasnovac Benefit Watts up. Blusher Clinique Almond Blossom, Pupa Luminys 09 - naadherne rozjasni :). Ocna linka Maybelline Master precise Black. Pletovy krem Juvena Prevent and Optimize. Vlasovy zabal - olivovy olej :). Sprchove gely, oleje bio kozmetika nobilis. Najvonavejsi antiperspirant Gosh DNA 3.
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Někdo zkušenost s Urban Decay 24/7 Eye Pencil - Demolition?
Odpovědět
Já mám velmi dobré zkušenosti s přírodní kozí kosmetikou La Chévre a Le Chaton. Dcera jí používá na problematickou pleť (má akné a ekzém) a vyloženě jí vyhovuje. A to jsme vyzkoušeli snad už všechno... webovky jsou kozikosmetika cz
Odpovědět
Já se vracím k: čistícímu gelu a micelární vodě Bioderma Sensibio krémům zn. NeoStrata make-upu Lancome Teint Idole Ultra 24H, Bobbi Brown Skin Foundation nebo BB krému VIP Gold od Skin79 korektoru MAC Studio Finish řasence Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks - HR má snad nejlepší řasenky balzámu a lesku na rty v jednom Clinique Superbalm EDP Chanel 19 Poudre, Chanel Mademoiselle a CK Eternity
Odpovědět
Profilova fotka
nemá niekto skúsenosti so štetcami značky zoeva, ďakujem ;-)
Odpovědět
Ja od nich mám set štetcov na oči a som spokojná, môžem len odporučiť. @samsarka
Odpovědět
Profilova fotka
@grizly66 Ďakujem, presne štetce na oči zháňam, ;-)
Odpovědět
ahojte kocky, prosim poznate kozmetiku annemaria borlind, ake su vase skusenosti. Prave mi dochadza etani - no zazrak sa nekonal, dakujem :-)
Odpovědět
@misiba ako používaš ten ysl ?
Odpovědět
Profilova fotka
@keira Aplikator je ako gulockove pero, stlacas a korektor "vyteka" do stetceka, rovnomerne rozotriem pod oci a jemne vklepem, rozjasnim aj stred brady popripade ak potrebujes korigovat nostek :)
Odpovědět
baby ked chcete okamzity ucinok co sa tyka omladenia , pigmentovych skvrn a ukludnenia akne tak mam novinku ktora je trhu iba 2 mesiace.a tu vamgarantujem
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Moje naj sú: Paint pot od MAC ako báza pod tiene Tiene na oči: paletky od Dior a MAC, ale najradšej mám Incognito paletku od Dior Mascary: Le Volume de Chanel a 2000 calorie od Max Factor Gosh: hnedá ceruzka na oči a obočie, vodeodolná Rúže: MAC, krásne farby a dobre držia Lesk: MAC, z rady Cremesheen, krásne hydratujú a nelepia Balzamy na pery: Almost lipstick od Clinique - tónujú a hydratujú, na noc, alebo keď sa mi nechce maľovať Balea alebo jelení loj Make up: BB od Clinique a Bourjois Mineral matte Púder: sypký púder od Bourjois Flowe perfection na zafixovanie mejkapu a počas dňa kompaktný od Givenchy , Le Prisme Visage - Mat Korektor : Max Factor, taký tekutý vysúvací, názov sa mi zmazal Starostlivosť o pleť - Temperance, detoxikačná rada Nokdu
Odpovědět
@kyprea Ahoj kde kupujes kozmetiku MAC na slovensku som ju nenasla,viem je skvela.Dakujem
Odpovědět
@suzii vždy keď idem niekam von, tak si ju nakúpim. Je to škoda, že u nás nie je... Ale myslím si, že by sa dala objednať zo zahraničných stránok, len neviem ako by to bolo s poštovným. Alebo skús v Prahe, tam má MAC obchod. Inak Ti žiaľ neviem poradiť
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta ahoj prosim ta z ktorej stranky si objednavala samatha chapman stetce?diky
Odpovědět
Jednonzacne maskara YSL, make up dior, nedam dopustit od la roche posay hydratacny krem,akurat premyslam...ktory stetec na make up je najlepsi? by som si chcela nejaky zadovazit,ale nemam s tym skusenosti
Odpovědět
milujem biokozmetiku REN, nedám na ňu dopustiť. Najnovším prírastkom je BB krém, ešte len testujem prvý deň :-) @saintovci fauxcilsku milujem aj ja... stále sa k nej vraciam :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?